Search Results

Search results 1-16 of 16.

• Wolfpack (PVP/PVE)

Gerpir - - Gildie

Dzieki @Nonnack za nowa nute do obsluchania. Co do gildii wlaśnie się rozglądam, bo troche dużo do wyboru. Na Twoim miejscu zmieniłbym ten tekst o "imitacjach gildii" bo nie tylko plujesz sobie w twarz ale też na bandere wlasnej gildii. Od okazania innym, nie ważne jak maluczkim, szacunku jeszcze nikt nie umarł.

• The surprising to me is why all cities look identical? Why there are no differences in zones. Like even minecraft has biomes. Come on! And yea absolutely agree with topic creator. BeefSupreme, hi5 man! Been playing since nintendo 8bit. Honest, music is very important, I can bet that all UO fans are are having so vivid memories every time they hear Britt midi theme or Minoc

• Ok, lets take for example T7 armored horse. Now the only difference between normal and legendary quality are stats and indicator in inventory. Legendary horse should be desirable, and should look amazing comparing to normal. Please add some variation to textures. Im sure that there are many talented people on the forum who will gladly help you for free if you have limited work time. We all want interesting and detailed world with loads of carrots on the sticks

• W oczekiwaniu... jak leci? ;)

Gerpir - - Pogawędki

Zamknięte mapy można przegryźć ale to że każde miasto wygląda identycznie to chyba jakiś zart... Nie jestem zwolennikiem PvE ale przyznam szczerze ze narazie jest bardzo plytko. Co do progresu troche zdziwilo mnie ze, zeby odblokowac przykladowo 4,2 plyte musze gonic w zbroi skorzanej... Natomiast to ze potrzebujemy desek T1 i T2 zeby zrobic T3 jest calkiem dobrym pomyslem, uruchamiamy tak zbycie na calosc matsow. Przeszkadza mi natomiast to, że przykladowo legendarny kon nie rozni sie wygladem …

• Nuda w pracy.

Gerpir - - Pogawędki

Zdecydowanie audiobooki.

• Książki na mojej półce

Gerpir - - Pogawędki

Jak już ktoś wcześniej napisał temat rzeka. Zresztą nic dziwnego na tym forum. Jeśli chciałbym wymienić moje top 5 pomijając oczywiście Mistrza AS'a którego każdy zna i lubi to byłoby to tak: (kolejność losowa). Czarna Kompania - Glen Cook, dark fantasy Malazeńska Księga Poległych - Steven Erikson, dark fantasy Gotrek & Felix - William King, Warhammer (polecam dorwac w miare możliwosci wersje eng, bo polska przetlumaczona jest w tak bezbarwnie, że aż się czytać odechciewa, a warto) Nekroskop - B…

• Agree with Nieskalany, been playing on my Galaxy Note 2 with couple of friends and they didn't noticed any difference me playing on PC than the Phone with has only 5'5 screen.

• Hi guys! I'm new to this forum so I'm not sure was the idea of allowing mods confirmed or denied. The way that mods extended UI in games such as World of Warcraft and others is just beyond the grasp of any developer. Current UI is great when I play on the mobile or TV doing some simple tasks, but when I play on PC it definitely needs revamp. First and for most - UI scale. Bags and chests are just pain in the ass to go through. Regarding mocup with all the respect, Im not the biggest fan of it. A…

• Wasze ulubione piwo

Gerpir - - Pogawędki

c119513817.png \m/ Calkiem smaczne, taki bogatrzy w smaku Heineken, choć osobiście ulubiony Jack D. z lodem bąć z Cola lub już wcześniej wpomniany Captain Morgan/jaki kolwiek inny rum. Nie jestem koneserem poprostu bourbon najbardziej mi smakuje. @Nonnack ostatnio miałem okazje złąpać pare sztuk Naked City, bardzo nieźle!

• Witojcie!

Gerpir - - Przedstaw się!

Świetnie, że się zdecydowałes!

• The Pryks (MMO party)

Gerpir - - Gildie

OOOoooooOOoooooOooo odcinek z renty juz dawno nie ważny Usmialem się z rzeczy brakujących wymienionych na poprzedniej stronie. Klimate DMki trąci aż miło

• Przewidywana data?

Gerpir - - Ogólne pytania i dyskusje

Dfiance wróć po release, bo przed premierą będzie kolejny wipe = beta. Nie expisz za darmo tylko dla wiedzy, ktora przyda się na starcie.

• Swietna recka i niezly glos, a do tego jeszcze materialy z PS4. Subne sobie, może bedzie ciekawie

• Pozwole sobie wtrącić i swoje 3 grosze. Po pierwsze Ultima Online w zależności od ustawień serwera mogła być grą, gdzie grind był ograniczony do minimum, aż do sytuacji gdzie 0,1% ze 100% robiło się przez 4 bite godziny (oswajanie na DMie - szacuneczek Lowell ;). Osobiście bardzo mi to odpowiadało bo taki Opancerzony Smok Bagienny miał swoją wartość we wbitym grindzie i rzeczywistym "fejmie". W Albionie analogiczną sytuację i radochę psują mikrotransakcje. Poza tym zapomnieliście, że kwintesencj…

• Powitać!

Witam wszystkich serdecznie, zwłaszcza starych znajomych z DMki. Weteran giercowania z tej strony z zamiłowaniem do PvP ale również handlu i dyplomacji. Pierwsze kroki jeszcze za czasów studiów poł roku od startu na DMce, piękne wspomnienia. Później większość tytułów jaka wychodziła. Zazwyczaj sporo PvP, im więcej praktyki tym lepsze wyniki Kurczak, mieszane uczucia dotyczące kupienia founder’s packa. Niby nie ma problemu, jednak tyle tytułów gryzie piach. Jak ogólnie temat gildii się przedstawi…

• Siema! Kto z DM?

No prosze prosze, pare znajomych nickow sie pojawilo hyhy. Ciekawe czy ktos tamera pamieta Jesli nie to choc moj monstrualny projekt - Zamek z Wodospadem