Search Results

Search results 1-20 of 185.

• Black Lista

ToxicRose - - Pogawędki

Aktywacja Black Listy; Jaszczompica Haraj gildia- Avium(okradają graczy)

• Gildia złodziei znów powróciła, pewnie liderowi brakło silvera na granie w albionka. UWAGA!!! na Avium oraz ich oficerów

• [POEDL] Scoia'Tael

ToxicRose - - Gildie

Polecam najlepsza POLSKA gildia ZvZ.

• Avium idzie do przodu kolejni gracze donoszą ciekawe informacje o znikaniu silvera za zabite mamuty. UWAGA na gildie Avium oraz ich lidera największego złodzieja w dziejach polskiego społeczeństwa w albionie. pozdro polska GUROM.

• W Avium znowu dymy okradli graczy z silvera lider Avium zaginął z silverem Glokz przejmuje gildie i tak sie to kręci od 2 lat.

• Black Lista

ToxicRose - - Pogawędki

• Głupio Wyszło rekrutuje!

ToxicRose - - Gildie

Nasza walka o mały zameczek, przykro mi dziś nas pokonali!!! Znów GÓWNO WYSZŁO. youtube.com/watch?v=aHphv593jS4&ab_channel=K4%C5%BAmirz

ToxicRose - - Gildie

youtube.com/watch?v=N1Ht2kx-26Q&ab_channel=K4%C5%BAmirz

• Chciałem do nich dołączyć, wszedłem na rekrutacje siedziałem 3 godziny, przyszedł rekruter @glokz oraz @Sigos i kazali wpłacić 5m, wpłaciłem. Okazało się, że po wpłaceniu pieniędzy "przechodzę do następnej tury". W tej turze znowu chcieli 5m pieniędzy!!! Podobno nie ma w tej gildii oficerki ale jak powiedziałem gościowi, że już zapłaciłem 5m powiedział, że on tu jest oficerem (czy tam nawet kimś wyżej) i mam zapłacić też jemu. Przypomniały mi się wizyty w Urzędzie Skarbowym w 1976 roku. Stanowcz…

ToxicRose - - Gildie

W planach Crystal a na koniec sezonu Gówno Wyszło.

ToxicRose - - Gildie

Gówno wyszło.

• Twoja stara.

• Alt twojego starego baranie.

• Chciałem do nich dołączyć, wszedłem na rekrutacje siedziałem 3 godziny, przyszedł rekruter @glokz oraz @Sigos i kazali wpłacić 5m, wpłaciłem. Okazało się, że po wpłaceniu pieniędzy "przechodzę do następnej tury". W tej turze znowu chcieli 5m pieniędzy!!! Podobno nie ma w tej gildii oficerki ale jak powiedziałem gościowi, że już zapłaciłem 5m powiedział, że on tu jest oficerem (czy tam nawet kimś wyżej) i mam zapłacić też jemu. Przypomniały mi się wizyty w Urzędzie Skarbowym w 1976 roku. Stanowcz…

• Black Lista

ToxicRose - - Pogawędki

• Black Lista

ToxicRose - - Pogawędki

@EveryOne UWAGA!!!! Za jedyne 20 LIKE dostaniecie zdjecie haraja za 35 LIKE fotke jego matki za 40 LIKE nagarnie video z harajem

• HCE POLAND Projekt

ToxicRose - - Pogawędki

glokz jest przyjebany wybacz mu, stary go napierdalał i zamykał w piwnicy.

• Widać pisowskie ręce sięgają nawet na forum albiona usuwają ważne wiadomości. @glokz znamy się bardzo dobrze proponowałeś mi spółkę, aby okradać nowych graczy. Jest to temat gildyjny wiec opisuje oficerke avium, banda złodziejaszków!!!

• Podbijamy temat avium złodziejaszki.