Search Results

Search results 1-20 of 249.

• [POEDL] Scoia'Tael

Reiben - - Gildie

super filmik!!!

• I have te same issue... at Win10 and MacOS... After several tries I am able to log in but when i switch zone then I have blackscreen again. Any tip to solve this?

• Quote from Retroman: “Quote from Reiben: “I am little bit confused. - Yellow Zone Hellgates are now full-loot. The item power cap and rewards are unchanged. - Added a Soft Item Power cap to all full-loot Hellgates: everything above 1000 Item Power will be scaled down by 50%, meaning 1400 IP equipment will only have 1200 IP inside a Hellgate. This means that YHG will have HARD CAP (current IP cap) or SOFT CAP? ” Yellow Zone Hell Gates will keep their current IP cap starting to scale very harsh fr…

• I am little bit confused. - Yellow Zone Hellgates are now full-loot. The item power cap and rewards are unchanged. - Added a Soft Item Power cap to all full-loot Hellgates: everything above 1000 Item Power will be scaled down by 50%, meaning 1400 IP equipment will only have 1200 IP inside a Hellgate. This means that YHG will have HARD CAP (current IP cap) or SOFT CAP?

• EPIC IDEA!!! I LOVE U SBI!!!

• IX Kohorta

Reiben - - Gildie

gratki! cool fighty

• Khaza-Var

Reiben - - Gildie

drobne poprawki w poście rekrutacyjnym bo beta dawno skończona

• Khaza-Var

Reiben - - Gildie

Jedna z naszych walk: youtube.com/watch?v=QHfeMFBotZg

• Quote from assassinBK: “A ja mam jedno ale dla aren. Jak zwykle zrobiono standardowy 5 vs 5 olewając mniejsze teamy. ” Fajnie jak by wróciły dungi 2os. (były w którejś alphe albo becie w postaci zielonych portali)

• Quote from Vorgav: “Wcale mniej ludzi nie będzie chodziło, areny będą dla tych c chcą poćwiczyć gvg i hg. Nie zastąpią openek 10+.. ” Zgadzam się w 100%, ale dodam, że areny wymagają innego sposobu walki niż HG, zatem nie do końca będzie to "trenowanie" :). Niemniej uważam, że ruch na YHG pewnie zmaleje

• Kariera w KFC [11.08.17 - 22.01.18]

Reiben - - Gildie

gratulacje z okazji zdobycia terenu!

• Khaza-Var

Reiben - - Gildie

peace nad love Jako ze jest to kanal rekrutacyjny prosibym o uszanowanie tego dziekuje

• Khaza-Var

Reiben - - Gildie

Quote from oke_oke: “Co wy się tak żrecie? ” my jako gildia nie zremy sie z nikim, a pokazalismy filmik (ktory nie byl wymierzony w nikogo bo dopiero teraz zdalem sobie sprawe ze gildia ktora udalo nam sie pokonac to m.in jedna z Polskich) z udanego wypadu na Astolat . Niemniej jeśli gildia KFC czuje sie urazona pokazaniem filmiku gdzie przegrali fighta to jest mi niezmiernie przykro :), ale chlopaki czasami sie wygrywa czasami przegrywa i nie ma co sie zloscic Niemniej jednak ja uwazam ze walka…

• Khaza-Var

Reiben - - Gildie

Quote from MixTape332: “Quote from Reiben: “Filmik z ZvZ na astolat (nagany jakiś czas temu przez jednego z YTerów). ” od razu dodam, że warto się zapoznać z drugim filmem z tej samej walki - jednak uwiecznia on całość a nie fragment - całuski. ” niech sobie każdy uważnie obejrzy i przeanalizuje bez naginania faktów niemniej nie mam zamiaru reagowac na zaczepki... i proponuje wychillowac

• Khaza-Var

Reiben - - Gildie

Filmik z ZvZ na astolat (nagany jakiś czas temu przez jednego z YTerów). youtube.com/watch?v=oCuvtHnr0Lg

• RENEGADES

Reiben - - Gildie

Quote from Istvan: “Quote from Fikus: “Nie ma to jak się dojrzale zachowywać, i rozjebywać byłym kolegom z gildii dokument w excelu, także wiecie ten tego jak "kuba bogu tak bóg kubie" czy jakoś tak. Nie żeby to jakoś wielce napsuło, ale "gratuluje" dla pomysłowej osoby. ” @Fikus dziękuje za docenienie mojej osoby soczystym memem. Cieszę się, że macie mojego facebooka i pozdrawiam. Zbudowałem pomnik trwalszy niż ze spiżu. Tymczasem udało mi się rozwikłać zagadkę sojuszy RG-ST-GT youtube.com/watc…

• Khaza-Var

Reiben - - Gildie

Quote from Dziobas: “Witam Zastanawiam się nad zakupem tej gry, a wpadłem na Wasze filmiki. Bardzo lubię gry tego typu a ta zapowiada się dosyć świetnie i oby jej rozwój był cały czas. Pytaniem jest czy przyjmujecie początkujących graczy ? Wolałbym zacząć z doświadczonymi graczami żeby przypadkiem nie zmarnować czasu na zbędne działania. ” Póki co jeszcze tak także zapraszamy :). Niedługo będziemy zamykać rekrutację (nie wiem jeszcze kiedy).

• Khaza-Var

Reiben - - Gildie

kompilacja wyjścia na HG: youtube.com/watch?v=z7cewXrIkCg&feature=youtu.be