Search Results

Search results 1-20 of 35.

• Wyspa domy ziomy

Jumiko - - Ogólne pytania i dyskusje

t5 bardziej się opłaca, bo różnica w cenie jest zdecydowana. Wszystko zależy jakim czasem dysponujesz, bo pracownika i tak wysyłasz na 22h. Mając set t8 zbierasz w miarę szybko, zbierając surkę t4/5 wbijasz sobie speckę, więc czasem i tak będziesz zbierał jeszcze szybciej. Nie chcesz zbierać na czarnych to pomyśl o alternatywnej formie zarobku zbierając na royalach, możesz zwozić do caerlonu surkę przerabiać i crafotwać, czarny rynek oferuje niekiedy fajne ceny na dany item. Popatrz pokombinuj, …

• usunięcie postaci

Quote from Yeleana: “w tej grze usuwanie postaci nie ma sensu... nie da się postaci ZEPSUĆ, po prostu porzucasz starą drogę i skillujesz coś innego ” Raczej pod wpływem "impulsu" nie chciał porzucić postaci tylko grę;) Raczej nie przywrócą Ci postaci, o cokolwiek ich się poprosi odpowiedź jest jedna - nie ingerują w grę.

• Robi się nas coraz więcej

• Cześć!

Jumiko - - Przedstaw się!

Quote from Progall: “Siema! Dopiero co pobrałem gierkę, z tego co widziałem prezentuje się ona bardzo dobrze. Przeraża mnie trochę myśl o jej rozbudowaniu, znajdzie się jakaś dobra osoba która zna się na grze i wytłumaczyła by nieco mechaniki rozgrywki? ” Polecam kanał Matranus na YT, na początek powinien bardzo pomóc;)

• Brak misji

Quote from Virtie: “To brzmi jak słaby żart... ” Dla niektórych to mokry sen.. Polecam dołączyć do jakiejś gildii i tam szukać wspólnego contentu;)

• Kariera w KFC 2.0

Jumiko - - Gildie

Quote from Szachu: “Tylko idiota robi kariere na zmywaku w kfc oprócz kurczaka meema,który opierdolił waszego silvera na alledrogo xD ” Tylko idiota wypisuje takie brednie

• Kariera w KFC 2.0

Jumiko - - Gildie

Quote from Kazimierz: “Tylko KFC może przynieść polskim graczom przyszłość i wnieść rozgrywkę na wyższy lvl. ” Post sprzed półtora roku. Czas pokazał kto tu miał racje

• Kariera w KFC 2.0

Jumiko - - Gildie

@Marcinek Ja siedziałem w ostatniej ławce, klepaliśmy ciągle takich podpierdalaczy z pierwszej ławki jak Ty;)

• Wy tu wąchacie kuciape, a tam dokładnie nie wiadomo kto, ale hajsy kradnooo

• Kariera w KFC 2.0

Jumiko - - Gildie

@Marcinek Nie wiem czy z takim ryjem Cię wpuszczą, tym razem kubełek może nie wystarczyć

• Odzyskanie hasła.

Quote from Dagother: “I za każdym razem tak ma? Mi po zmienie hasła na stronie przychodzi email z linkiem i po otworzeniu jest tylko informacja, że hasło zostało zmienione i można się zalogować. Radziłbym koledze skontaktować się z supportem: support@albiononline.com ” tak ma za każdym razem;/

• Odzyskanie hasła.

unknown.pngNo z tej stronki, wypełnia pola daje reset i na maila przychodzi mu to wyżej:

• Odzyskanie hasła.

Jak kolega może odzyskać hasło, jeżeli wyskakuje mu takie coś: unknown.png Wypełnia zgodnie z przykazaniami po czym wyskakuje coś takiego: unknown.png

• Quote from Rufu7: “Quote from Tajger: “Pikny ten świat. ” NO PIĘKNY SZKODA ŻE NA LAGU ” Nie pij tyle to przestanie lagować

• wyprawa do caerleonu

Quote from Dahlin: “A to nie na tym polega AO? Dostajesz oklep i znowu się ubierasz i idziesz szukać oklepu? ” Forum i gra to dwa różne światy

• wyprawa do caerleonu

Głównym wątkiem miała być wyprawa do caerleonu. Widzę, że temat przerodził się w walkę z całym światem @assassinBK. Gościu masz dość wąską perspektywę widzenia i wszystko co wykracza poza nią traktujesz z buta, pal licho gdybyś robił to z sensem, ale wygląda to jakbyś próbował przeżuć coś bez zębów. Lubisz tłumaczyć to łopatologicznie więc idąc Twoim tokiem rozumowanie - dostajesz regularny oklep, ale nigdy nie rezygnujesz i za każdym razem startujesz wiedząc, że znów dostaniesz. Po co to robisz…

• Lagi Lagi

Quote from xbanan85: “po 2 tygodniach gry, żegnam się z ta gra firma opowiadajaca za gre nie robi nic z lagami, człowiek wejdzie chce sobie pograc a tu albo ginie boo algi albo wywala z gry szkoda wydawac 40zl na premke aby w to grać. Nigdy nie widziałem takiego braku profesjonalizmy twóreców a i zero aministracji masakra ” Generalnie jest okej, teraz coś się spierdzieliło, ale zapewne za jakiś czas i z tym się uporają, a za jakiś czas znów będą lagi. Taka cykliczna przypadłość, ale przeważnie j…

• Bursztynowy Kartel

Jumiko - - Gildie

@Dahlin przecież w AO nie jest ważny szybki postęp a toksyczność

• wyprawa do caerleonu

Quote from JARNOIBARRA: “witam. jak już to o której godzinie wybieracie się do caerleonu ? jest jakaś dobra godzina czy to zależy od szczęścia ? dzisiaj postanowiłem zaryzykować i zawiozłem jakieś 1.5 mln tyle że na ostatniej prostej zostałem zabity i wszystko straciłem. chodzi mi o droge z thetford. ” Proponuję Ci zacząć biegać tak jak Midov napisał. Na czerwonych strefach oraz w tunelach łączących strefy pojawiają się osoby czyhające na Twój dobytek więc musisz bardzo uważać. Nie wyeliminujesz…

• Konie

Quote from Warractrius: “Quote from Slava: “Za to dawno temu, nauczyłem się pewnej rzeczy. Że gankerzy nie szukają walki fair. Tylko łatwych killi. Że nie przeszkadza im podział łupów z samotnego zbieracza w stroju t4. Na 10. Kill to kill. A stękanie i narzekanie, jaki to świat gry jest niesprawiedliwy. Tylko ich kręci. Dlatego, nigdy nikomu nie dałem satysfakcji, aby po zabiciu mnie jeszcze im nawrzucać. Po udanej zasadzce 1vs6, zawsze piszę gf. A chełpcie się swoją zajebistością w klikaniu pik…