Search Results

Search results 1-20 of 39.

• taki to odłam KFC, że nawet nie wiedzą, że są z Ławicy.

• Kariera w KFC 2.0

poohateq - - Gildie

czy tutaj rekrutacja do gentlemanow?

• Kariera w KFC 2.0

poohateq - - Gildie

Kiedy oddacie mi hajs za las? Mowa o wyre forest oczywiście

• to zależy czy są dymy here albo czy jest z kim gvg grać

• jestem trochę nie w temacie, mem okradł KFC? z czego jak wszystko wyniosłem sam zanim wyszedłem ławica to była tylko przymiarka do prawdziwego celu

• Kariera w KFC 2.0

poohateq - - Gildie

:thinking:

• na kontrach teamu A już nie ma

• Bulid

poohateq - - Pogawędki

Wybierz glewie, użyj 3x Q, zamień na broń która Ci się podoba najbardziej - tadaa, każdą bronią możesz teraz strzelać na odległość. zostaw subka i łapkę w górę

• Quote from glokz: “Dzięki połączeniu sił z Gentami mamy szansę na dobry mentoring w PvP i łatwiejszy FF i dużą pomoc ally na mercji, więc liczę na duży przypływ ambitnych graczy którzy chcą pograć w świetnym a przede wszystkim Polskim gronie (na co wypięło się jakieś 80% polskich graczy). ” z tym FF to muszę was zmartwić, dopóki woke się nie obudzą nie ma dla was spotów. DH tylko dla exertion, na AC furia próbuje ale to nie trwa nigdy długo, HM w eu primetime też nie dla woke

• [POEDL] Scoia'Tael

poohateq - - Gildie

stare dzieje, nie wyszli to nie wyszli, my wyszliśmy i też jest zajebiście kiedy jakieś gvg dla poe może vs blame?

• Kariera w KFC [11.08.17 - 22.01.18]

poohateq - - Gildie

twitch.tv/videos/217036974 twitch.tv/videos/217067185 zabawy gvg vs oops @elmwood

• do not recommend, they built a circus inside they cp just to keep it

• [POEDL] Scoia'Tael

poohateq - - Gildie

fajne hg ale jako wielki entuzjasta tej kompozycji mówię tam z doświadczenia - jak chcecie kiedykolwiek iść na gvg to zmieńcie na standard (tank+ reszta) tą kompozycją nie wejdziecie na choke, przeciwne teamy nawet z połową mózgu wam po prostu nie dadzą tego zrobić (chyba, że kosztem większości defensywek, a to jak wbijanie sobie noży w plecy), a jak traficie na dobry teamek to zobaczycie jakie jest to walenie głową w mur nadaję się na hg, bo można walczyć na wykończenie (jak ostatni hg na filmi…

• Bursztynowy Kartel

poohateq - - Gildie

Z G bawię się świetnie od długiego czasu, polecam serdecznie.

• Quote from Zastec: “Quote from Athcorr: “Quote from assassinBK: “4) Ciasta jako żarcie zwiększają szybkość zbierania oraz udźwig ” nie szybkosc - lecz szanse na wystapienie dodatkowego materialu i udzwig ” Jaki jest sens wprowadzać nowego gracza w błąd ?Pasztet zwiększa udźwig i szybkość zbierania. ” gathering yield and load capacity, nic o szybkości zbierania nie ma na pasztetach

poohateq - - Gildie

GvG vs nilfgard o bowscale fen z 08.10 twitch.tv/videos/180762581 jakoś na 6min się zaczyna walka

• UUU

poohateq - - Pogawędki

Quote from Godunov: “Quote from poohateq: “Quote from Godunov: “Ta zgadłeś jeżeli to są trzy litery kurczaku. Ja myślałem że wy chociaż gimnazjum pokończyliście. ” nie przeceniaj nas, bo się przeliczysz ” Odgryzłeś się że mi w piety poszło. Schowam się do ciemnego kąta i nie będę wychodził przez tydzień. Postaraj się kolego, wierzę że stać cię na więcej. Nawet mój kilku letni syn potrafi mnie zaskoczyć jakimś tekstem. Tu nie widzę polotu. Aha co do mojego syna, szuka gildii, macie jeszcze miejsc…

• UUU

poohateq - - Pogawędki

Quote from Godunov: “Ta zgadłeś jeżeli to są trzy litery kurczaku. Ja myślałem że wy chociaż gimnazjum pokończyliście. ” nie przeceniaj nas, bo się przeliczysz

• UUU

poohateq - - Pogawędki

corona regni poloniae? zgadłem?

poohateq - - Gildie

super, zawsze chciałem w świecie z czegoś zasłynąć jaki ustawić sobie kolejny cel w życiu? rzut bumerangiem ale tak żeby nie wrócił? a może zjeść ziemniaczki a mięsko zostawić?