Search Results

Search results 1-5 of 5.

• Zapraszam do SSG pomogą i dowiesz się wszystkich nowinek [DODGE] SSG

• Quote from Slava: “1) Jedną z fajniejszych rzeczy w Albionie, jest balans broni. Tu na prawdę ciężko wybrać najlepszą. Na tej stronie znajdziesz aktualną metę. Zarówno solo, jak i grupy. Ale jest wielu graczy, co cuda działają buildami. Na widok których, normalnie by się człowiek popukał w czoło. Podobają Ci się dual swordy? Śmiało w nie w chodź. Tutaj masz propozycje od graczy, na wszystkie typy broni. 2) Masz zbroje płytowe (stróża, rycerza i żołnierza), skórzane (najemnika, łowcy i skrytobójc…

• Quote from Dahlin: “Quote from Xavdas: “... zajedzie się kowalstwem jak i zbieraniem surowca ... ” Dziwny cel... po cholerę chcesz się zajechać zbieractwem i craftem? Rób, to co ci sprawia przyjemność Miecze to nie tylko ruda, ale też skóra, która zazwyczaj bywa najdroższym surowcem. Błąd poprawiony ”

• Hey ,mam nadzieje że podacie mi parę dobrych rad.Moim celem jest głównie granie solo i zajęcie się kowalstwem jak i zbieraniem surowca . Stąd parę pytań mam: 1.Jaki oręż najlepiej nadaje się do gry solo{ogólnie bardzo podobają mi się dual swordy i chce iść w tym kierunku] ?Mianowice by na wyższy tierach radzić sobie na pvp {np.by mieć szanse walki podczas ganku z strony innych graczy} ,pve 2. Jak klasyfikować pancerz ? Na zasadzie jeśli gram przykładowo tarcza+młot to = ciężka zbroja .Czy może z…

• Witam wsztstkich

Xavdas - - Przedstaw się!

Cześć.Na imię mi Paweł od 2 dni zacząłem przygodę z Albion...liczę na wasze wsparcie i pomoc