Search Results

Search results 1-20 of 30.

• Misja

Stui - - Beginner's Questions

pvp78 Witaj proszę napisz mi tytuł misji z którą masz problem - postaram się rozwiązać Twój problem

• DolczeBananos co tu dużo mówić - chcesz PVP - dostaniesz chcesz PVE - dostaniesz - chcesz sikać ze śmiechu - dostaniesz - ogólnie fajna ekipa nawet nasza Liderka to spoko babeczka (ale trzeba na nią uważać :D)

• Polska Gildia Let's Try Again Rekrutuje ;)

Stui - - Gildie

Ekipa na + / Zdobywana wiedza na + / Zabawa na + / Gildia spoko jako całokształt - wystrzegać się gracza Stuart jeżeli chcecie spokojnie spać

• UMK rządzi na czarnych szacun dla was

• Błąd pobierania

Stui - - Ogólne pytania i dyskusje

8h problemy no albion nic dodac nic ująć

• Solar Guard - Czego chcieć więcej?

Stui - - Gildie

Ekipa spoko gildia ogólnie spoko, szkoda że lider jest dwulicowy i rozkrada gildie, ale prócz tego polecam

• Zniknęła mi postać

Sfrustrowany jestem Twoim myśleniem Ale jestem w stanie coś zaradzić, podaj nick postaci i @ (hasła nie chce)

• pytanie

Bo... 1. Nie masz odpowiednich surowcow 2. Nie masz specjalizacji craftu takich przedmiotow 3. BO NIE

• Gram z narzeczona w tą grę. Ja gram na swoim koncie ona na swoim to samo IP i nie robią problemów w supporcie

• Zależy czy coś zbierasz, craftujesz. Jeżeli pójdziesz w zbieranie drewna to wyspy nie dasz w fort sterling bo tam drzew nie ma. Jeżeli craft jakiś itemow, płytowe hełmy czy kostur leczące wybierasz miasto gdzie masz największy zwrot za tworzenie takich itemow. Jest też opcja że ludzie utworzą wyspę i szukają gildii z tego miasta bo tylko wtedy podróż na wyspę z pełnym eq jest za darmo. Masz jakieś jeszcze pytania pisz w grze - Stuart007

• Nattinghal nie zgodze się z Tobą, spora wina leży na @. Zauważyłem że poczta Onet ma dłuższe czasy oczekiwania na maila. Na Gmailu wiadomość najpóźniej po 4 minutach przychodziła i nie ważna była godzina

• Ghost Ship

Stui - - Guild Recruitment

Cześć! Jesteśmy nową gildią złożoną z rozbitków. Wspólnymi siłami zbudowaliśmy okręt, na każdym budujemy, craftujemy i zarabiamy. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą związaną z walką jak i zarabianiem. Zapraszamy na nasz pokład początkujących i doświadczonych graczy. Sympatyczni założyciele gildii zadbają, abyś w naszej załodze czuł się świetnie. Wszyscy uczestnicy gildii są równi, bez udziału na rangę, fame, czy wiek. Gramy powszechnie pve (dungi, hce), ale nie mamy nic przeciwko wypadą na pvp.…

• Ghost_Ship

Stui - - Gildie

Up

• Nie ma możliwości bez zgody guild mastera odzyskać ale plus że on też nie ma możliwości wyjąć tych przedmiotów

• Młodociana w stażu szuka gildii :')

Stui - - Gildie

Gildia Ghost_Ship odpowiada na Twoje zapytanie Znajdź mnie w grze nick Stuart007 Pozdrawiam

• Para szuka gildii

Stui - - Gildie

Siemka Gildia Ghost_Ship to możliwe miejsce dla was. Jesteśmy grupką znajomych w waszym wieku, mamy różne aktywności i no coż nie gramy non stop bo życie prywatne zabiera sporo czasu ale gra jako odskocznia od rzeczywistości z naszą paczką to udany start

• Ghost_Ship

Stui - - Gildie

Witam gildia Ghost_Ship stacjonujaca w Martlock przyjmie pod swoje skrzydła aktywnie grających(u nas nie ma tego że ktoś nie gra a jest by zajmować miejsce) nowych jak i już bardziej ogarniętych graczy. Wiek nie jest ogromna przeszkodą nie masz 18 lat można zawsze się dogadać jeżeli zachowujesz się na poziomie:) Główne cele to gra pve aczkolwiek przy dobrze stworzonym składzie pvp też wchodzi w grę. Mamy doświadczonych graczy, więc pomoc w każdej dziedzinie jest u nas udzielana. Nie wiesz jak si…

• Veteran Pack

Support powinien odpowiedzieć Tobie na pytanie, znam parę osób od płatnej wersji i nie mieli tego problemu

• Zniknął mi zwierzak

Tak samo jak Ci to tomiska czasem wypadają z moba /skrzynki i umrzesz może Ci tomisko wypaść. Dużo w plecy nie jesteś młody bystro to jakieś 120k tylko