Search Results

Search results 1-14 of 14.

• ingame text error

kuzey - - General Questions & Discussions

Thank you, i solve my problem.

• imgur.com/eTry8l0 i try re install and repair. how can i fix this. this happens after new patch

• Black Hands + Assassin Hood bug

kuzey - - Bugs

i encountered this problem too

• Kaybolan Binek Hk.

kuzey - - Genel Sorular ve Tartışmalar

Quote from Morient: “Merhabalar, Oyunu ücretli olarak satın alan oyunculara binek hediye verildi diye biliyorum. Bu binek oyun F2P olduğunda oyuna girdiğim esnada envanterimde gözükmekteydi. Fakat daha sonraki gün girdiğimde bu binek yok oldu. Konu hakkında bilgisi olan var mıdır? ” Dediğin binek Ghostwolf ise uzun zaman önce o binek olmaktan çıkarıldı direwolf skini oldu. Supporta yazıp bineği skine çeviriyorlardı diye hatırlıyorum. Sen yinede bir skinlerini kontrol et istersen.

• Quote from UmutBeyy: “arkadaşlar sa kg herkese sağ tık loot nasıl yapıyoruz kasalardan vs... ” Shift tuşu ile tıklayınca alabilirsin.

• Hesap değiştirme

kuzey - - Genel Sorular ve Tartışmalar

Quote from AlabrUlubar: “Arkadaşlar ben mobilde oynuyordum 9 saat fln geçti sonra laptop a indirdim steam aracılığı ile oyun açıldı ama direk hesap oluştur diyor eski hesabımı yazınca da hata veriyor yeni hesap açtım sonra çıkmaya çalıştım olmadı eski mobil hesabımı pc de oynamak istiyorum ne yapmam lzm lütfen yardım edin ” Oyunu kurduğun mail adresi ile steam hesabı kurup dene istersen.

• Quote from Corrkara: “Oyunu yaklaşık 8 9 ay önce 2 3 gün kadar oynamıştım. Şu an tekrar giriş yapmak istediğimde Mobilde sorun yok fakat Pc de '' You were disconnected by easy Anti - Cheat . Please make sure you launch albion online through the game launcher ! support linki ve Message : Botting Tool Detected '' Yazısı ile karşılaşıyorum. Oyuna girdikten 1 2 dakika sonra sürekli login logout yapan bi döngüye alıyor beni. Bu durumla karşılaşıp çözen , Yada bilgi sahibi olan arkadaşların desteğini …

• Quote from pinto: “low cd, i-frame, blink, good damage and stun, it ABSOLUTELY deserves a nerf. ” then you use it too

• Stuck at loading screen

kuzey - - Bugs

Quote from vShad: “getting stuck at 14% , repaired the launcher and reinstalled it a lot of times didn't work , contacted the support by opening a ticket and provided my DxDaig and yet 6 days waiting for response and they still didn't reply at all help please. ” would you try to fix the easy anti cheat. this method works mostly.

• Albion Online Türk Bankası

kuzey - - Kendini tanıt!

@Mytherceria

• [N0PE] Anatolian Tigers

kuzey - - Lonca Alımları

Quote from SoulEvans: “wow, you fucking trash guild only 5vs me? and two dogs knok. next time 10 ppl pls low skills trash/ ” welcome to albion

• Your game is a laggy piece of shit

kuzey - - Rants

same problem. my laptop has i7 7700hq 16gb ram gtx1050ti and ofcourse ssd. my internet connection very good. im just having trouble playing albion. other games lag free i did delete game and reinstall but still laggy game..

• Quote from Seferi: “Neden bazı ülkeler gelişmiş ülke, bazıları gelişmemiş ülkedir? Beden bazı ülkeler farklı zamanlardaki, farklı endüstri sıçramalarını kaçırmıştır? Coğrafya kader midir? “Geleceği gördüm, işler yolunda” Sömürücü kurumlara dayalı büyüme. Çok güzel açıklar Daron Acemoğlu ve james robinson yukarıdaki ve daha başka bir çok konuyu “Ulusların Düşüşü” kitabında. Kaç tane; Diriliş, Kuruluş, Torunuyuz, çok iyiye gidiyor, yol yaptı, kuyruk vardı, Türkler birleşse bütün oyunu perişan eder…

• Quote from PrintsKaspian: “8b876ec24d4dbca9c41c1abd75786ca1fdbe9bba.png The COVID-19 pandemic has already touched millions of people worldwide, with countless more expected to be affected in the coming months. To assist in the fight against this crisis, we've created a new, limited-time Charity Pack with all proceeds going to the World Health Organization. Click here to learn more: albiononline.com/en/news/suppo…-solidarity-response-fund ” "V[/b]anity offhand skins can be displayed in city, isla…