Search Results

Search results 1-20 of 171.

• Głupio Wyszło rekrutuje!

Rejs - - Gildie

yaga.sk/killboard/battle.php?id=116706101 yaga.sk/killboard/battle.php?id=116702145 - Tutaj masz te 2% Archowe. yaga.sk/killboard/battle.php?id=112814436 tutaj jakiś inny BB od poe z losowego dnia, jest ich więcej jakby mi się chciało szukać. Jeżeli chodzi o obronę ziemianki to mieliśmy jakieś 120-140 ludzi max. Z czego były to raczej średnie gildie lub gówniane. My jakoś was podjęliśmy 50vs100, nawet wiedząc że to będzie wipe do 0, wy nie mogliście? BO balls > Vio Balls? yaga.sk/killboard/battl…

Rejs - - Gildie

1. Nie wyzywam, nazywam cię tak jak na to zasługujesz. 2. "Sam wywnioskowałem". Cytując mój punkt. "Sami sobie historie wymyślacie". 3. Tylko, ze gildie które były w north były średnie lub bardzo słabe. Pomijając kwestie, że wy nas zalewaliście na 21 utc, my was na 18 utc. Żadna z naszych gildii czy połączonych gildii nie dałaby rady wam/Finalom czy tam Sankcie 1vs1. Różnica jest taka mój kolego drogi, że wy nawet jak macie okazje walczyć z kimś 1vs1 na równych liczbach i z przeciwnikiem o równy…

Rejs - - Gildie

1. Współzałożyciel imbecylu. 2. nikt nas nie wywalił, nie wiem co wam w tych voletsach gadają, ale znowu kierując się doświadczeniem - niezłą papkę z mózgu sobie robicie i sami sobie historie wymyślacie. 3. Projekt a raczej sojusz "North" był tymczasowy i tak. Fajnie było być częścią tego projektu i pobawić się w mini archganistan, ale to wszystko.

Rejs - - Gildie

fakt jest taki, że na każdym filmiku/bb który widziałem przez ostatnie kilka dni Violetsy albo dostawały wpierdol (wtedy przychodziła duża Tryperoska wiewióra i ratowała albo Syndic). Przez co bitki kończyły się zalewaniem bo "poe" było 100-150 więcej. Więc fakt, Vio podejmuje, ale mapę stoi inny zerg poe który w razie czego uratuje lub pomoże. Taktyka stosowana od 2k18 Pzdr Osobiście preferowałbym Scoie, chociaż po polsku się z członkami gildii dogadasz - a kontent ten sam.

• [POEDL] Scoia'Tael

Rejs - - Gildie

dlaczego mam bana na waszego disco

• Black Lista

Rejs - - Pogawędki

Powiedziałbym wejdź na głosowy to się przekonasz, ale jesteś ścierą co się boi własnym nickiem podpisać więc smutnażaba.jpg

• Black Lista

Rejs - - Pogawędki

karma dziwko

Rejs - - Gildie

Mówisz 20 vs 20 i dowiecie się kto jest lepszy, sorka byku, ale problem jest jeden - czasami jest problem zeby znalezc 20-stke na scrimy, bo nikt ich nawet na serio często nie bierze, więc uznawanie ich za wyznacznik to Xd

Rejs - - Gildie

^ XD

• Gildia TFU

Rejs - - Gildie

Yaga czasami odwala i ma zawiechy, nie podlicza czegoś. Fakt, ale zawsze podlicza zabójstwa - w skrócie, jeżeli jakaś gildia zabiła/umarła od kogoś to podliczy go do BB. nie wykluczam, ze tego zerga tam nie było, twierdze, że on był, ale w walce nie pomógł w żaden sposób. Chyba, że jechał na was jak już było po. Izi, ja tylko się odniosłem do tego BB i komentarzy, to nie jest żadna ofensywa czy hejt skierowany w wasza stronę. Grajcie swoje i bawcie się. gl

• Gildia TFU

Rejs - - Gildie

Dosłownie kilka kliknięć. yaga.sk/killboard/battle.php?id=105220714 niezłe zalewanie xd Zwłaszcza, że Dearum jest z poe raczej. Ale widać, że wbili w was. 70 vs 40 to nie jest jakaś bitka nie do wygrania, zwłaszcza, że od każdego ich zerga mieliście większe liczby. Pomijając fakt, że gildie wyżej wymienione raczej są gównami, dosłownie. Dodatkowo, czy gildia z poe narzeka na zalewanie? its joke? A jak można to wszystko znaleźć? Kilka kliknięć jak mówiłem i masz wszystko. albiononline.com/en/kill…

Rejs - - Gildie

o filmik w 5 fps kozak

• Nowa Nadzieja - trashtalk discord

Rejs - - Pogawędki

Odkąd dołączyłem to moje życie stało się lepsze, uśmiecham się, chodzę szczęśliwy do pracy i nawet mój pies nie sika mi już do butów. Pozdrawiam serdecznie

• Violets czy Scoiatel

Rejs - - Gildie

Mnie bardziej smuci, ze w pl community jest w takim momencie, że jest wybór tylko pomiędzy Violets (które już nawet pl gildia nie jest ) a Scoia

• [POEDL] Scoia'Tael

Rejs - - Gildie

Cbrtabs, piękny człowiek. Typ który wali logout bo CTA time i ktoś kazał mu się przebrać z galek w solider helmecie.

• Moon Guards

Rejs - - Gildie

Oj Byczku...

• Moon Guards

Rejs - - Gildie

Rejsa* I nie być okradzionym tylko wziąć kredyt z oprocentowaniem. ToxicRose jest zabawniejszy.