Search Results

Search results 1-4 of 4.

• Dzięki za rady w takim razie. Popróbuję jeszcze z tą aktualizacją z pomocą wujka google a jak to nie pomoże, skontaktuję się z supportem. Późno odpisuję, bo miałem ostatnio mało czasu na to ale doceniam

• Jedyne co mi przychodzi do głowy to problem z aktualizacją windowsa. Jakoś z 2 miesiące temu mialem aktualizacje która wywala mi blue screena ale jak wyłączę i włączę kompa to normalnie śmiga tylko że wyskakuje komunikat "aktualizacja nie powiodła się". Niestety ten problem też próbowałem bez skutku rozwiązać to po prostu zablokowałem tą aktualizacje i oprócz Albiona nie miałem z niczym problemu do tej pory. To może być przez brak tej aktualizacji? I ewentualnie czy jest polski support czy po an…

• próbowałem wszystkich tych sposobów i dalej nic

• Witam, mam problem z grą i nic nie pomaga, otóż przy włączaniu gry po uruchomieniu anti-cheata wyskakuje mi komunikat "Albion.exe przestał działać". Dzieje się tak za każdym razem, nieważne czy uruchamiam grę bezpośrednio czy przez launchera. Próbowałem reinstalowac, uruchamiac jako admin, w trybie zgodności i żadnego postępu. Ani razu nie udało mi się nawet na 5 sekund uruchomić gry. Pomóżcie proszę bo granie na telefonie to nie to samo. Sprzęt: laptop Lenovo y700 - Procesor:Intel Core i7-6700H…