Search Results

Search results 1-10 of 10.

• .

Anime_God - - Gildie

Elo, Jestem zainteresowany słyszałem o was kiedyś jak gra była właśnie b2p i świeżo po wystartowaniu mieliście jakieś tam walki na bz ale to koope lat było temu xd

• dddvvvvvvvv

Anime_God - - Gildie

Powiedzmy że jestem zainteresowany

• Fcking dildosers :oo

• PvP sława

Anime_God - - Ogólne pytania i dyskusje

Siemano, mam pytanie czy ta sława za pvp coś daje bo mam 300k gdzie za potwory mam zaledwie 180k I troche żenuncjo jak nic nie daje.

• Obsesja F2P

Anime_God - - Pogawędki

Quote from Kridu: “Quote from Anime_God: “ja ludzi w cs go karam spinbotem xd ” a) jezeli wlaczasz aimbota to najwyrazniej jestes tak beznadziejny ze pozostaje mu tylko odpalic wspomagacze i tutaj w sumie moglbym skonczyc bo juz wiem jakim typem "czlowieka" jestes ; ) karasz ludzi bo odpalasz aimbota bo bez niego jestes gownem bez skilla na ktore nie ma miejsca w grze skill based. cheatami nadrabiasz brak skilla. gdyby cs nie byl skill based nie musialbys odpalac aim assistance. prosty wniosekb)…

• Winged Hussars

Anime_God - - Gildie

XDDDDDD Żołnierze wykopu

• Obsesja F2P

Anime_God - - Pogawędki

Quote from Kridu: “Quote from Anime_God: “Gra przede wszystkim nastawia na wytrwałość a banda gówien z LoLa czy CS:GO nie ma tutaj miejsca, taka jest prawda :3 ” CS i LoL to gry skill-based troglodyto, pvp i pve w albionie tez wymaga mozgu i skilla a nie tylko wytrwalosci bo samym pukaniem kilofem w żelazo i biciem randomowych mobów na dungeonie daleko nie zajedziesz, patrzac na to co napisales o cs to poderzjewam, ze zagrales raz, dostales w pape na serwerze ffa u mietka i wyszedles, lub w ogol…

• Witam wszystkich :3

Anime_God - - Przedstaw się!

Witam wszystkich :3 za kilka godzin się widzimy. Pragnę powiedzieć że na becie wiele razy zdażyło mi się zabić jakiegoś "polaczka" i zlootować.

• Obsesja F2P

Anime_God - - Pogawędki

Powiem tak, nawet jak pojawią się neokidy to nie zmieni to nic, wszystko zależne jest od devów oraz zostawienia tego tak żeby ludziom się podobało, nie było op gówien itd. Jeżeli przykładowo taki neokid przyjdzie z innymi dziećmi neo, to szybko sobie pójdzie jak zginie bądź go ktoś zabije. Gra przede wszystkim nastawia na wytrwałość a banda gówien z LoLa czy CS:GO nie ma tutaj miejsca, taka jest prawda :3