Search Results

Search results 1-20 of 372.

• Konto steam

Okocim - - Ogólne pytania i dyskusje

O ile mi wiadomo to nie ma takiej możliwości. Napisz do supportu może oni coś mogą zadziałać w tej sprawie, ale nie liczył bym na wiele.

• Problem z expieniem

Quote from MrFler: “Quote from Okocim: “T4-T6 to wbija się moim zdaniem najgorzej, zadanie ułatwiają set zbieracza, pasztety i umagicznione surowce, ale nie licz, ze zajmie ci to 10min. Szybciej jest zbierać surowce równe Tierowi twojego narzędzia. T5 na T6 sprawę mogą ułatwić Aspekty i bossy surowcowe ale najprawdopodobniej będziesz potrzebował pomocy w ich pokonaniu. ” Przypuszczam, że pokonanie aspekta solo jest raczej nie wykonalne patrzac po jego hp pool i dmg :P... Ale może komuś się to ju…

• Quote from Vayner: “Quote from Okocim: “Wydaje mi się, że minimum jakie musiał byś zainwestować by wyciągnąć z tego 6mln miesięcznie to jakieś 20mln-25mln i kilka tygodni podnoszenia poziomu pracowników. ” Już chyba wiem skąd masz ten nick xD, 6mln miesięcznie to 200k dziennie, zwrot inwestycji w laborerów to zwykle niecały miesiąc więc wystarczy zainwestować ok 6 baniek. ” Masz racje przesadziłem, teraz gdy sobie przy tym siadłem i przeliczyłem wyszło, że inwestycja potrzebna by zarabiać 6m mie…

• Problem z expieniem

T4-T6 to wbija się moim zdaniem najgorzej, zadanie ułatwiają set zbieracza, pasztety i umagicznione surowce, ale nie licz, ze zajmie ci to 10min. Szybciej jest zbierać surowce równe Tierowi twojego narzędzia. T5 na T6 sprawę mogą ułatwić Aspekty i bossy surowcowe ale najprawdopodobniej będziesz potrzebował pomocy w ich pokonaniu.

• Quote from BlackBjornolf: “Witam, mam 3 poziom wyspy aktualnie, 1 pole, 1 zagroda i 2 domy, na czym najbardziej opłaca się zarabiać? Słyszałem że spoko są pracownicy, ale muszę ich najpierw na sensowny poziom wbić, a na polu, przez miesiąc wychodzi mi około 1mln,wiec nawet Premka się nie zwróci, więc co robić by chociaż te 6mln ogarnąć? ” Aby zarabiać więcej trzeba inwestować w wyspy. Zarówno osoby które zarabiają na pracownikach jak i tez zarabiające na polach z reguły mają kilka wysp na wysoki…

• Zbieranie skóry T5+

800k za set T5? Coś zrobiłeś nie tak jak trzeba. #edit pomyliłem osoby

• Dołączenie do dużej gildii na samym początku zabawy sprawi, że ominie Cię część tego co gra ma do zaoferowania. Lepsze gildie mają pewne wymagania wobec swoich graczy wymuszając na nowych pewnego rodzaju wyścig do ich spełnienia. Natomiast wśród tych gorszych łatwo trafić na taki które będą Cię chciały po prostu wykorzystać lub na takie które niczego wartościowego Cię nie nauczą i tylko zniechęcą do gry. Moim zdaniem zarówno dla Ciebie jak i gildii do której dołączysz będzie lepiej jeśli troszkę…

• Nowy gracz

Łuków jest kilka rodzaji. Zależnie od tego którego masz zamiar używać inny rodzaj zbroii będzie bardziej odpowiedni. Po za tym wiele zależy od tego, czy pve wykonujesz solo czy w grupie i tego co zamierzasz robić w najbliższej przyszłości. Długo by wymieniać wszystkie możliwości, ale przykładowo, do whispering bowa(szepczacy) dobrze sprawdza się hunter jacket(kurtka łowcy) do pozostałych łuków raczej średnio. Wspomniany cleric robe(szata kleryka) jest najcześciej wybierana przez dpsów, ale chodz…

• Tak jak już napisałem wcześniej SBI nie udostępnia danych z marketu w związku z czym ceny nigdy nie będą w 100% aktualne, nie wiem czego w takim wypadku oczekujesz. Jedyne co mi przychodzi do głowy to możesz zacząć korzystać z albion-online-data.com/ to narzędzie do pobierania danych z marketu, to dzięki niemu albion2d zbiera swoje dane, nie oszczędzi ci to jednak biegania. Aby narzędzie mogło zadziałać musisz wyświetlić ceny danego przedmiotu na markecie.

• Panowie z SBI nie udostępnili api, więc nie można liczyć na pobieranie danych w czasie rzeczywistym. Albion 2d jest prawdopodobnie najdokładniejszym narzędziem do sprawdzania cen.

• Wszystkie Twoje postacie muszą mieć premium gdy logujesz się na nie w tym samym momencie. Tylko jedna postać w każdym momencie może znajdować się poza miastem. Nie jestem pewien ale przebywanie na terenie home plotu Twojej gildii tez chyba jest dozwolone.

• Bursztynowy Kartel

Okocim - - Gildie

Quote from haraj: “Dahlin wam napisał że do DD poszedłem za progresem? xD! Dobra oto super lista jakie błędy zrobiłeś w tym jednym zagraniu: Tragiczna pozycja - Nie wiem czemu tam stałeś w sumie ale niezależnie gdzie byś tam skoczył to i tak by nikt do tego nie zdążył dobiec xD Brak przedłużenia buły dahlina - Dahlin ma wysokie specki więc jego E trwało pewnie jakieś 4 sekundy które ty mogłeś jeszcze followupować na kolejne 2.5 sekundy E w 3 typow ktorzy mieli cleansa - W sumie to nawet tego cle…

• Utrata srebra

Zmień hasło do konta? Mało prawdopodobne by srebro znikało gdy jesteś wylogowany, albo coś źle sprawdzasz, nie zauważasz jakichś wydatków typu opłata za wystawienie przedmiotu na ah, albo ktoś cię okrada.

• Flaga frakcji

1. Tak można zginąć nawet w niebieskiej strefie, jedynym bezpiecznym miejscem będzie dla ciebie miasto frakcji do której należysz, strażnicy innych miast będą cię atakować 2. Flagę można wyłączyć w każdym momencie, trwa to około 15sec, Frakcję możesz bez przerwy zmieniać, nie ma za to kar. 3. Za zabijanie potworów albo nawet zbieranie gdy jesteś oflagowany dostajesz punkty reputacji dla danej frakcji, można je później wymieniać na serca które są dość sporo warte. 4. Czy się opłaca? Risk vs rewar…

• Quote from Bezimienna: “@Bronks A więc build w przypadku kuszy, holly staffa powienien wyglądać tak?: ibb.co/wKr4LKD Jak mniemam podobnie wyglądałby w przypadku długiego łuku? I jeszcze takie pytanie czy są jakieś tańsze zamienniki tych butów godne polecenia? Dziękuję oczywiście za odpowiedź! ” Healerzy pod pve często używają graveguard helmetu(hełmu straży grobowej), podczas pvp healerzy holy częściej jednak biegają z mercenary hoodem(kaptur najemnika). Pod dpsa korzysta się raczej z knight hel…

• @Ment0r ST zyskuje ograniczając swoje wypowiedzi na tym forum. Niektórzy wychodzą z założenie, że nie ważne jak ważne by mówili, ale My nie potrzebujemy rozgłosu na tak niskim poziomie. Na koniec przyznam Ci rację, za bardzo się rozpisałem.

• Quote from Ment0r: “@Okocim bddWIsp.png ” PS. aktualny zarząd to: Loxew, Tryper, Reksio i Bukaj @roskuwacz Popraw Quote from Ment0r: “Nic do Roskuwacza nie miałem, nigdzie go wcześniej nie zaczepiałem, ani Waszej gildii, sam tutaj napisał i nie wydaje się by miał dobre intencje, a jego wcześniejszy like tylko to potwierdza. Twoja szersza wypowiedź również. Sory, ale zmiany na forum traktuje bardzo poważnie, wydaje mi się, że Waszej gildii by bardzo pomogły, bo Was wiele osób trollowało i obrażał…

• Odzyskanie hasła.

Quote from assassinBK: “A ja mam lepszy dowcip z Albionem. Mam problem z zalogowaniem się do drugiego konta z innych lokalizacji. (obecnie na urlopie w PL) konto chce "security code" ale ten kod nie jest wysyłany na mojego maila. Po napisaniu do suportu ticketa z tego konta na razie mam odpowiedź że ze względów bezpieczeństwa oczekują ticketa z tego drugiego konta do którego nie mogę się zalogować ani w grze ani na stronie (mam wszystkie dane oprócz security code którego mi albion nie wysyła. Sp…

• Quote from Ment0r: “roskuwacz - May 27th 2019 Liked Szagi’s post in the thread PROPOZYCJA ZMIAN NA FORUM ! | Nowe działy | Zasady forum i poszczególnych działów. Like (Post) Ja bym chciał żeby wróciły dislike'y rolleyes.png Udowodniłeś tym likiem jak Ci zależy na polskim community i po której stronie barykady stoisz, typowy GM, nic dodać, nic ująć. Także o Wielki GUILD MASTERZE, strzałeczka ” Rozumiem, że like dla dowolnego postu któregoś z "Twoich przeciwników" oznacza, że ktoś jest wrogiem pol…

• Quote from Player112: “Quote from Midgard: “The cost to set up a building is tiny and a one off. Also buildings dont have to be maintained on a private island. ” It costs 5 mil + to buy island. If some noob wants to transfer 20k silver between alts, it makes sense to pay 5 mil fee? ” Last time I checked it was around 12k to buy an island, where the fuck does 5 mil come from? And getting a workshop is 30 rough logs and 100 rough stone so around 1,5k silver.