Search Results

Search results 1-20 of 184.

• ahhh albion online forumun o drama kokan kokusu özlemişim yalan yok Şimdi sevgili arkadaşım mayk sebebi bilinmez cevap hakkım doğmuş diyerek bazı yalanlar söylemiş şaşırtıcı değildir bu çünkü bunu yaparken bu ekipten kimse artık dönüp bakmaz buraya psikolojisiyle har vurup harman savurmuştur.lakin gördüğünüz üzere yanılmıştır çünkü bendeniz Totoro yaklaşık 3 yıl önce tanışıp halen beraber olduğum bu ekibe iftira atılırsa hissederim. hissettim geldim başlayalım mı büyük başkannn bende aylardır bu…

• 1 - 3 haritadan bakmadan söylüyorum sanırım thetford olmalı şehirin ismi ama kalabalık , noktalı çıkma şansı bakımlarından royal bölümü çöp, çok zorlanırsın. bu yüzden iyi bir guilde girmen şart sana lowdan terri bile verseler az kişi olacağı için yine royalden iyidir. 2- ada alırsan farm yapabilirsin . mount, potion yada yemek yapabilirsin. adaya ev yapıp işçi çalıştırabilirsin o kadar. 4-6 combatla uğraşmak istemiyorsan sadece gather diyorsan armor kasmana gerek yok gather geardan devam edebil…

• dertlerini dinle onları anlamaya çalış arkadaşlık kur.

• @Koray o konuda bu bey uzman ben bir şey diyemem lakin millet pcden zor girerken mobilden girmek daha zor olabilir şu sıralar

• bu başlıktan girip giremeyeceği takip edebilirsin

• Sonumuz ne olacak

Qursat - - Kendini tanıt!

Quote from Ekhestos: “Beyler sizce bu başlık bunların konuşulması gereken yer mi? Çok enteresan ” ben konuyu hiç okumadan olaya dalmışım üzgünüm

• Sonumuz ne olacak

Quote from Morient: “Paramı veririm senin önüne geçerim demek oluyor bu kısaca. Bu oyunda görselde olmasada pay to win durumu malesef ortaya çıkıyor bir süre sonra. Kabullenmesenizde bu böyle. ” tekrar söylüyorum oyuna hiç ekstra para vermedim kimse de önüme geçmedi. bu benim takımım içinde geçerli . Premium almak çok kolay . gold silver dengesi açısından bakarsak 6 ay sonra oyuna yeni başlayan biri belki almakta zorlanacaktır. oyunu önceden oynayan insanlar için yine sıkıntı yaratmaz . kaldı ki…

• Sonumuz ne olacak

P2W ? Gerçek anlamda bu özellikte bir oyuna 1 milyon dolar harcarsanız vurduğunuz yerde güller açar . Ya da dünyadaki en güzel eve yada binege sahip olabilrsiniz. Albinona 1 m harcarsanız evet dogru en iyi binegi alırsiniz en iyi kiyafetleride ama almış olmanıza ragmen giymeniz kolay değildir uzun bir süre emek vermenizi ister. Diyelim ki verdiniz gerekli fame topladınız ve kimse de alacak para yokken t8 armor aldınız. Bu sizi en güçlü yapmaz sizden daha düşük tierli ama oyuna daha cok zaman har…

• albion anasayfaya gir. sağ köşede mail adresin yazıyor üstüne geldiğinde ticket yerini göreceksin . yinede bir sonuç çıkacağına sanmam

• relax

Qursat - - Video ve Medya Paylaşımları

Btt4 gerçekten çok haklı bir isyan bugüne kadar bunu dile getirmeyen herkese de yazıklar olsun.

• teleport hack

Qursat - - Genel Sorular ve Tartışmalar

ağlama cengiz

• prntscr.com/g3dqps EOS WİN AGAİN EOS # 1

• güzel ama lag oluyor paramı geri verin pls

• Quote from Alpines: “nükleer savaşta hamamböcekleri kalır falan bence bunlar gereksiz şeyler. Ayrıca ben arkadaşa katılıyorum guild ismi rahatsuz edici olmuş. Alman kurdu ve japon balığı da yanlış örnekler. Alman kurdu ve japon balığı tür ismidir ama Türk hamamböceği diye bir tür yok. ben de arkadaş gibi gereğinin yapılamsını ve modların da biraz yazılanları ciddiye almasını umuyordum. ” +1 çok takılmıyorum bu tür şeylere aslında ama koray beyciğim komple yanlış örnekler

• Quote from KingMoJo: “Alarma I miss you ”

• Tridra

Qursat - - Lonca Alımları

Sistemde büyük bir hata gördüm. iyi kalpli bir insan olduğum için bunu sizinle paylaşıyorum. Hata şu, master olup yönetime giren arkadaşların daha önce Age of oynayıp oynamadığına dair kanıt sunması gerekir diye bir kural konulmalı. bence bu kuralın olmaması büyük bir hata age of oynamamış insanlar guild yönetmemeli başarılar dilerim

• Quote from Koray: “Simdilik askiya alindi, yeterli Turk oyuncu sayisi yakalanamadi. ” aslında bu bir yalan. tabi koray değil kim söylediyse o yalan söylemiş. beta 1 de her yer Türk oyuncu iken acıklama yapılmış yeterli sayıya ulaşıldı çevrilecek denmiştir. oyunda founder esas olduğuna göre sayı değişmiş olamaz. ama yan çizilmiş tabi cok şaşırmadım bir kanıt olarakta steam albion online sayfası diller kısmına yada guild yaratma bölümündeki Türkçe yazısına bakmalarına tavsiye ederim unutmadan çevi…

• Ev sistemi derken işcilerden bahsediyorsun sanırım. bulunduğun şehirde kendine ada açtıktan sonra işçi alıyorsun bazı seçenekleri var istediğini seçebilirsin ordan. daha sonra eve yatak masa ve trophy lazım işcilerin mutlu olması gerekiyor çünkü. bunları hallettkten sonra aldığın işciden kitap alıyorsun ve dolduruyorsun nasıl dolacağı içinde yazar. kitap dolduktan sonra getirip geri işciye veriyorsun ve belli bir saat sonra sana ne topluyorsa artık toplayıp geri dönüyor. zamanla işciler seviye a…

• Ne onerirsisinz

Qursat - - Genel Sorular ve Tartışmalar

gathercıyım ben diyorsan gather setleri o işe yarıyor . silah olarakta dagger alırsan dash skili artı bir mesafe acma sağlar ama yinede sen tek oynama