Search Results

Search results 1-5 of 5.

• teşekkürler. forumda key konusu açılmış oradan aldım.

• herkese selamlar. satın almadan önce 7 gün deneme key'i; hali hazırda oynayan albion online oyuncularının hediye edebileceğin söylendi. gelen mail şöyle: However, if you have any friends that currently play Albion Online, they may gift you a 7-day Trial Key. bu konu hakkında bilgisi olan key atabilecek arkadaşlar varsa sevinirim. iyi oyunlar

• sizin vidyolarınızı izledim zaten ilk olarak. yorumlarınız için teşekkürler. saygılar

• herkese selam. dumtistik 26 istanbul ne ultima oynadım ne wow oynadım. klasik bir oyunsever oyunu henüz satın almadık. arkadaşlarımla oyun arayışı içerisindeyiz. mmo severler olarak kendimizi verebileceğimiz bi oyun bulamadık 1 haftadır takipteyim oyunu. alınabilinir ama çok pahalı geldi bize. almamızı öneren var mı acaba. oyun bi süre sonra kendini tekrar ediyor mu? önerilerinizi merakla bekliyorum. iyi oyunlar

• selamlar. son zamanlarda doların artması ve öğrenci olmamızdan dolayı fiyatlar bize çok geliyor. acaba fiyatlada bi indirim söz konusu mu yoksa öyle bişey yakın zamanda yok mu? bu birinci sorumdu ikinci soruma gelecek olursak oyunun free 2 play olacağı haberleri okudum ama tam da net bi bilgiye ulaşamadım. cevaplarsanız sevinirim. iyi çalışmalar