Search Results

Search results 1-20 of 365.

• Bursztynowy Kartel

Serniksernik - - Gildie

Czyli w końcu PoE - spoko

• Złota rada dla toxików

Serniksernik - - Pogawędki

BIEREMY WIDŁY I NA BELWEDER!

• The Reborn

Serniksernik - - Gildie

Quote from meem: “Quote from wbq: “Quote from meem: “Quote from wbq: “Na początku wychodziło na to, że brak rozmów był głównym skutkiem dla którego IX Kohorta nie dołączyła. Jednak czytając dalsze posty nie będę się im dziwił, jak nawet przy oficjalnym zaproszeniu nie będą chcieli dołączyć. Liczyłem na kulturalną i dojrzałą dyskusję, tymczasem widzę negocjacje kto jest lepszy, wyśmiewanie i ironizowanie. Czyli nic sie nie zmieniło w polskiej społeczności, szkoda ” Dziwi mnie twoja postawa, gdyż …

• The Reborn

Serniksernik - - Gildie

Jak narazie widze Genty + KFC 2.0 z nowinka w postaci Khaza-Var. Tez jestem zwolennikiem polskiego sojuszu. Dogadajcie sie z BK i Scoiatael oraz Kohorta, no i powstanie cos fajnego.. jesli nie - nie bedzie to "pelen potencjal Polskich gildii" Moze warto by bylo dolaczyc wszystkimi polskimi gildiami do ktoregos zagranicznego sojuszu? Tak duzo pytan, tak malo odpowiedzi

• Scoia'Tael

Serniksernik - - Gildie

Quote from Shaniia: “Jedna jaskółka wiosny nie czyni ” No to do roboty.

• Scoia'Tael

Serniksernik - - Gildie

Quote from meem: “Nie tyle co teamek wybronił co raczej powiadomienia z arenki ” No wlasnie slyszalem ze ponoc lecialy, ale raczej ze strony oops.. w sumie przydaloby sie nagranie z tej bitwy. Tak czy siak Scoia to teraz jedyna polska gildia, ktora posiada wioske. Jesli uda sie utrzymac do patcha, to moze sie okazac czyms waznym Jak nie - to trudno.

• Zapraszamy rekru on!

Serniksernik - - Gildie

daj iksa na czacie

• Scoia'Tael

Serniksernik - - Gildie

Quote from d3qu: “Wioska wioska, wioska ah to ty ” To mowisz, ze ją przejmujecie ;)?

• Bursztynowy Kartel

Serniksernik - - Gildie

Fajna pogadanka...az mi sie zachcialo podolaczac do Kohorty 3 altami, Bk kolejnymi 3 oraz pozostac 3 w Scoia ^^... Wszystkim gildiom zycze pomyslnosci, w kazdej z nich mozna trafic wporzadku ludzi ! P.S. Glokz od dzisiaj robisz tabelki kontrujace tabelki Dahlina - chce widziec kontynuacje wojny informacyjnej ktora wlasnie rozpoczeliscie!

• Diaxy

Jakas kurła mi kilof zabrała na czarnych

• Diaxy

o, dzieki - a wiesz moze gdzie znajde diaxy w albionie?

• Diaxy

Hej, gdzie tu mozna kopac diaxy?

• Bursztynowy Kartel

Serniksernik - - Gildie

Quote from glokz: “Quote from meem: “youtube.com/watch?v=yBLdQ1a4-JI ” youtube.com/watch?v=aH6vEXeHD6I ” youtube.com/watch?v=SaolVEJEjV4

• Quote from Szachu: “wyślij zapro do gildi a to 100k+ silvera to co miesiąc? ” Poszło. Tak, co miesiąc.

• Quote from Szachu: “Quote from Dombrovitch: “Co do nazwy, myślę że Amber Gold wydaję się być spoko. ” Syn Tuska brzmi lepiej. @Serniksernik błyszczysz w kuluarach myślę,że powinieneś dać od siebie 1000+ silvera... ” Lubie pomagac biednym dzieciom, Tobie nawet dam 1001 silvera oraz garnek na jedzenie

• Prosze.. Source Code (15 lines)

• What about cards earned on steam while playing game? Would be nice to receive some steam collection cards while playing non-steam game... why new players earn them, while old don't? I understand achievements, and that's great, but still, you can't really use/collect steam cards.

• Scoia'Tael

Serniksernik - - Gildie

Quote from roskuwacz: “Drobna aktualizacja pierwszego postu A tutaj bonus z tegorocznego zlotu (Hidden Content) ” I to sie nazywa gildia z wlasnym alchemikiem (oraz crafterem clothow)

• Quote from T-ox: “Quote from Serniksernik: “Proponowana nazwa gildii: Source Code (1 line)” XDDDD typie, za czasow kfc wypierdalaliśmy was w każdych statystykach, nikt nie dorównywał nam pod względem rozwoju, byliśmy najszybciej rozwijająca się polska gildia. a Ty teraz o jakiś podobno skradzionych pieniądzach. Może właśnie za sprawą obrotu tych pieniędzy rozwijaliśmy się tak szybko? huh? A wiesz ile kosztowała nas wioska? Myślisz, że meempies aka złodziej kupiłby ją dla ludzi których ma zamiar …