Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 111.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Bursztynowy Kartel

Tryper - - Gildie

Beitrag

Serce me krwawi, niedocenione....

• Bursztynowy Kartel

Tryper - - Gildie

Beitrag

Dahlin, spodziewajcie się tłumu smarkających na Scoia graczy...:D Będzie z czego wybierać!

• Bursztynowy Kartel

Tryper - - Gildie

Beitrag

Nom, strzeliłby se człowiek w łeb, ale nawet na kapiszony nie ma kasy w skarbcu gildii, taka bieda z gildią ostatnio... Nic tylko kasować albiona....

• Bursztynowy Kartel

Tryper - - Gildie

Beitrag

"W tym tygodniu osiągnęliśmy same niesamowite sukcesy! W pvp fame nasza gildia BK zajęła zaszczytne 4 miejsce wśród polskich gildii, gdy ostatnia duża gildia spoza sojuszu ScoiaTael było dopiero 5te od końca! Oto co się dzieje z gildiami, które nie zdecydowały się jeszcze podążyć jedyną słuszną drogą."

• Scoia'Tael -> Sojusz PoE

Tryper - - Gildie

Beitrag

Jeśli Ci Discord i TeamSpeak niestraszny to zapraszamy. Wejdź na naszego discorda i pytaj na kanale karczma o rekrutera (@HR) Albo w grze szukaj naszych rekruterów: Kleszczowy, YouCanHateMe discord.gg/ywnSwr

• Bursztynowy Kartel

Tryper - - Gildie

Beitrag

Jak będą się pojawiać takie głupawe wrzuty w naszym kierunku (jak np Twoja) to szanse na to na pewno się nie zwiększą. Myślimy nad tym.

• Bursztynowy Kartel

Tryper - - Gildie

Beitrag

"Sporo graczy ze Scoia jest JUŻ w PAXach i szkoda, że nie wypną się na Derricka, no ale co kto lubi wink.png " "Gdzie napisałem że od początku PAXów ?" No tak....... Też widzę nicki graczy, którzy byli w gildiach grających w PAX i grają teraz u nas. Nic to nadzwyczajnego by się tym podniecać, Glokz. Póki co jednak jakiegoś większego przepływu ze Scoia do PAX nie ma. Co zaskakujące, bo się spodziewałem, że część osób tam pójdzie. Za to ciekawi mnie jak wyglądają przepływy graczy wewnątrz PAXów i …

• Bursztynowy Kartel

Tryper - - Gildie

Beitrag

Ilu tych graczy ze Scoia poszło do PAXów od momentu powstania sojuszu, bo mnie Glokz mocno zaciekawiłeś.

Tryper - - Gildie

Beitrag

albiondb.net/player/NickerSq Słowa od takiego fachowca bolą podwójnie...

Tryper - - Gildie

Beitrag

Ajaj, widzę Rosku mnie sprzedał Dobra to tu całość ciekawszych fragmentów z wczorajszej bitki w Elmwood: youtube.com/playlist?list=PLoyjbHEieyCDiMaFqSIt8fU73OSk1sz13

• Bursztynowy Kartel

Tryper - - Gildie

Beitrag

Zitat von Midov: „Nie oszukujmy się, ogarnięci gracze już dawno poszli do Blue Army, Money Guild albo jakichś innych The Fleet czy coś. Pozostałe nieogary które zostały w polskich gildiach różnią się od siebie tym że niektórzy grają codziennie pvp dzięki czemu w miarę wiedzą co robić, a reszta siedzi w carleone bo 'nie ma kto nimi pokierować'. “ Niektórzy przekładają grę ze znajomymi w dobrym towarzystwie nad onanizm własną zajebistością po rozjechaniu paru ogórków.

• Bursztynowy Kartel

Tryper - - Gildie

Beitrag

Dobra, mogę się poświęcić i zostać tym liderem nowej gildii złożonej ze wszystkich aktywnych członków polskich gildii. Jednak pod pewnymi drobnymi warunkami: Będziecie do mnie mówić Imperatorze, moje decyzje będą absolutne i nadrzędne, polecenia wykonywane bez stękania, i będę otrzymywał jakąś drobną gratyfikację.. 300M silvera miesięcznie w zupełności wystarczy... nie jestem pazerny. Resztę tego co zedrzemy z frajer... znaczy zwykłych graczy możecie dzielić między siebie, jestem ludzkim panem. …

• Kaczuszki

Tryper - - Gildie

Beitrag

Nie od razu Rzym zbudowano.

• Kariera w KFC 2.0

Tryper - - Gildie

Beitrag

Zitat von glokz: „Morgeness słuszne spostrzeżenia. Grałem w CRP, Scoia a teraz Reborn i muszę Ci powiedzieć że każda gildia ma totalnie inny content. Forum to jest parodia, naprawdę ludzie nie piszą tu na serio a nawet część celowo trolluje żeby odepchnąć od siebie 'zbyt poważnych' ludzi Na TS jest zupełnie inny klimacik. Jest luźno, nitk nie ma spiny, wzajemny szacunek, na pewno po czytaniu postów na forum tego nie widać. “ Zaiste, pełny szacuneczek, jak na filmiku T-oxa z losowania, parę stron…

• Kariera w KFC 2.0

Tryper - - Gildie

Beitrag

KFC macie jakiś filmik z bitki wczorajszej w dungu z nami (w creag dubb bodajże)? Chętnie bym sobie obejrzał. Summoning @Ambriel (o ile tam byłeś)

• Do ScoiaTael i Bursztynowego Kartelu

Tryper - - Pogawędki

Beitrag

Czy warto próbować tworzyć jakieś polskie twory pokazał własnie przykład Value. 3 miesiące, żywienie się na mniejszych gildiach i rozpad. Szkoda czasu.

• Kaczuszki

Tryper - - Gildie

Beitrag

Zitat von glokz: „Zitat von Talib: „Trudno się z wami nie zgodzić. Glokz ma chyba tutaj całkiem niezły staż pobytu w POE i popieram to co pisze. Blue Army jako jedyna gildia na tym serwerze, która zbudowała swoje szeregi na anglojęzycznych graczach gdzie ich liczba sięga prawie 300 ludzi jest najmocniejsza w tym co robi. Wszyscy Ci gracze mają jeden cel - ZvZ. Porównywać POE do BA to jak bułkę do bagietki. POE nie jest sojuszem ZvZ i nigdy nie dorówna jakości BA i z tym nie możemy się nie zgodzi…

• Kaczuszki

Tryper - - Gildie

Beitrag

Warto było odpuścić chociażby po to by poczytać te Twojeżale i gorycz wylewane na forum...Pełna mobilizacja, wsparcie BA, POWER...a tu POE nie przyszło :(((( Albion umiera! :((( No fakt, coś Wam partycypacja spadła jak widzę ostatnio. Wina POE. A może szkoła się zaczęła... nie tam, musi to być wina POE. Co do Sun Tzu warto się dokształcić i poczytać jego "Sztukę Wojny". Może czegoś się nauczysz.

• Kaczuszki

Tryper - - Gildie

Beitrag

Zitat von meem: „Zitat von Tryper: „Zitat von meem: „Zitat von oIBUKo: „Powstała nowa gildia, powstała strona do rekrutacji, bardzo fajnie chcą się rozwijać, ściągać do siebie nowych jak i starych graczy ...super, ale oczywiście gracze z value już mają problem. Ciekawe co bardziej was boli wasze dupska od tego gówna co cały czas z was wychodzi, które aż się wylewa poza wasze koryto, czy naprawdę macie tak spartolone życie...nie wiem: ojciec was odwiedza kiedy śpicie albo biją was w przedszkolu n…

• Kaczuszki

Tryper - - Gildie

Beitrag

Zitat von meem: „Zitat von oIBUKo: „Powstała nowa gildia, powstała strona do rekrutacji, bardzo fajnie chcą się rozwijać, ściągać do siebie nowych jak i starych graczy ...super, ale oczywiście gracze z value już mają problem. Ciekawe co bardziej was boli wasze dupska od tego gówna co cały czas z was wychodzi, które aż się wylewa poza wasze koryto, czy naprawdę macie tak spartolone życie...nie wiem: ojciec was odwiedza kiedy śpicie albo biją was w przedszkolu nie interesuje mnie to. Jesteście żał…