Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 63.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• 1. pvp ma sie dobrze, zarówno 5v5 jak i masowe 2.W Albiona zdecydowanie lepiej sie gra w większej grupie, aczkolwiek w 3 osoby tez można chociażby pogankować 3.To jest sandbox, możesz robić co chcesz natomiast pvp spokojnie można zacząc od tieru 6

• Tworzenie własnych buildów

Bronks - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

Szczerze mówiąc to lepiej dopytać kogoś ogarniętego/doświadczonego o build do aktywności, w którą będziesz się bawił.Najlepiej dołącz do jakiejś z Polskich gildii (polecam Bursztynowy Kartel) Jeśli jesteś początkujący to ciężko Ci będzie wymyślić sensowny build nie znając reali gry, bo coś co na pozór może wydawać się dobre, często okaże się bezużyteczne i odwrotnie pozdro

• Nie wiem chłopaki jak devsi mogli do tego dopuścić.Jak sobie jadę na mamucie z fort sterling do carleonu to mnie wilki doganiają i mogą zabić, totalny brak balansu i albo oni coś z tym zrobią, albo już całkiem casuale wyginą ;/

• Bursztynowy Kartel

Bronks - - Gildie

Beitrag

Ważną rzeczą w tworzeniu tego musi być zasada, która mówi o tym, że żadna aktywność sojuszowa nie jest obowiązkowa, natomiast jeśli już ktoś decyduje się brać udział np. W ZVZ to MUSI dostosować się do pewnych zasad typu set 6.1+, brak ussles broni pod zvz itd.A zasady danego wydarzenia będzie sobie ustalal organizator, który będzie o nich informował w ogłoszeniu.Jeśli ktoś się nie będzie chciał dostosować, organizator będzie miał prawo do wyrzucenia takiej osoby z aktywności.Wtedy ktoś albo się…

• Bursztynowy Kartel

Bronks - - Gildie

Beitrag

Jesli robic juz polski sojusz, to trzeba zaprosic kazda polska gildie, nawet jak ma 5 aktywnych osob, bo bedziemy potrzebowac kazdego zeby moc konkurowac z reszta swiata AO

• Bursztynowy Kartel

Bronks - - Gildie

Beitrag

Z tego co wiem to VALUE nie miało na celu zrzeszenia polskiej społeczności AO, tylko tych gildii, które w tamtym okresie grały aktywnie na black zone'ach.Zresztą sama nazwa na to wskazywała "Quality Over Quantity"

• Bursztynowy Kartel

Bronks - - Gildie

Beitrag

Na nowy typowo Polski sojusz jest już za późno moim zdaniem.Niestety była taka okazja parę miesięcy temu przy okazji powstawania Quality Over Quantity (VALUE), ale na tamten moment BK nie chciało nam zaufać, a ST olało sprawę.Skoro wtedy nie wyszło to dlaczego teraz przy dużo gorszych relacjach między ludźmi z KFC/Reborn a BK/ST miałoby się udać? Chociaż ja osobiście do nikogo nic nie mam i chciałbym czegoś takiego bo od zawsze wolę grać w polskiej społeczności to uważam, że nie ma co o tym na p…

• Bursztynowy Kartel

Bronks - - Gildie

Beitrag

@Dahlin Jeśli chcesz współpracy z The Reborn i KFC to zapraszam do SQUAD'u, to jedyne miejsce gdzie do takiej współpracy mogłoby dojść na ten moment.

• The Reborn (AKTUALNE)

Bronks - - Gildie

Beitrag

Po 1 KFC jest #1 jeśli chodzi o statystyki w pvp, a my top 2, powodem tego jest to, że kfc ma więcej aktywnych graczy jeśli chodzi o zvz, natomiast kfc i reborn to praktycznie jedna ekipa, więc jesteśmy na równym poziomie skillowym, i myślę że wszyscy aktywni gracze z kfc to potwierdzą.Poza tym prawda jest taka, że ani kfc ani reborni osobno nie są wstanie osiągać tak dobrych wyników w zvz i każdy z naszej społeczności się z tym zgodzi.Reborn oferuje to co napisałem w ogłoszeniu, nie więcej nie …

• Kaczuszki

Bronks - - Gildie

Beitrag

@Citryn83 To fajnie, że chociaż w pve sobie nieźle radzicie, przecież zabicie bossa na camlann takie trudne.Rozumiem jak byście go zrobili, zabili przeciwników, lub chociaż nie dostali full wipe'u, to już by było coś, a tak to wy chyba sami się oszukujecie nazywając to jakimkolwiek sukcesem xd

• Kaczuszki

Bronks - - Gildie

Beitrag

No w sumie, reklama filmikami na których dostajecie wpierdol to chyba sami swoi do was przyjdą xD

• Statystyki polskich gildii PvP

Bronks - - Gildie

Beitrag

I jeszcze oko Oxyego żeby miał 2

• The Reborn (AKTUALNE)

Bronks - - Gildie

Beitrag

Oxy piszący sam ze sobą, tego jeszcze nie było xD, chyba dlatego że on jako jedyny rozumie swoje wypowiedzi.

• The Reborn (AKTUALNE)

Bronks - - Gildie

Beitrag

Przyznaj się, że skusiło Cię 1 % podatku XD

• The Reborn (AKTUALNE)

Bronks - - Gildie

Beitrag

Witam Stwierdziłem, że napiszę nowy post rekrutacyjny, ponieważ od napisania starego minęło sporo czasu i jest już nie aktualny, a ja nie jestem jego autorem (Można usunąć ten stary @Dagother) FVDJdQX.png Gildia The Reborn została założona z myślą o polskich graczach, którzy chcą poświęcić swój czas dla budowy wspólnej społeczności. Stawiamy na zaangażowanie w życie gildii. Naszym głównym celem jest bycie zauważalną, szanowaną oraz silną gildią w świecie Albionu.Nie dyskryminujemy żadnego stylu …

• Problem z serwerem

Bronks - - Pogawędki

Beitrag

zrestartuj neta i kompa

• Bursztynowy Kartel

Bronks - - Gildie

Beitrag

Ja myślę, że ludzi ogranicza też bardzo mocno premium bez którego focus się nie odnawia

• Kariera w KFC 2.0

Bronks - - Gildie

Beitrag

No tam po prostu wszyscy myśleli, że się przejedziemy po was, przez to nikt mnie nie słuchał i wyszło jak wyszło.Tak czy siak, nie można odmówić wam dobrego zagrania

• Kariera w KFC 2.0

Bronks - - Gildie

Beitrag

Zgadzam się, w tej bitce na dungu Wyrywacz>Bronks, gratki za to, ale w ogólnym rozrachunku Bronks>Wyrywacz, ustawki odmówiłeś, a w losowych bitkach w open worldzie overall to była pierwsza którą prowadziłem przeciwko wam i była przegrana. pozdro

• Last Legion - gildia PvP

Bronks - - Gildie

Beitrag

Oczywiście, że nie musicie, ale możecie.Dziwi mnie ze gildia, która podaje się za "hardcore ZvZ" odrzuca wyzwanie z tym zwiazane.Dodatkowo zawsze to fajna rozrywka dla ludzi, a jeśli gra nie daje wystarczająco kontentu to warto zrobić coś samemu, chyba że u was wystarczy pobiegać po dungach, zabijać 7 osób w ekipie 20 i wszyscy są usatysfakcjonowani.jeśli tak to trudno.