Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-17 von insgesamt 17.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Kariera w KFC 2.0

Gruszowy - - Gildie

Beitrag

Dobra już nie trzeba. Znalazła sie na kazaniu. #open_world_healer #największy_hejter_hce

• Kariera w KFC 2.0

Gruszowy - - Gildie

Beitrag

Może ktoś spytać Kofku czy dziś też robi ze mną hce? NIe moge się z nią skontaktować.

• Podwyżka dla Dagothera

Gruszowy - - Pogawędki

Beitrag

Zasługuje na miejsce w tabelce tygodniowej

• Bursztynowy Kartel

Gruszowy - - Gildie

Beitrag

Co wy tam wiecie o fajnych avatarach.

• Bursztynowy Kartel

Gruszowy - - Gildie

Beitrag

@Dahlin kumplu szczególne gratulacje w tym tygodniu dla Ciebie za przekroczenie 700mln fejmu. Nie zapominaj o tym

• Szukam Casualowej Gildii PVP/PVE!

Gruszowy - - Gildie

Beitrag

Bo ja wiem kumplu czy takie dziwne? Ktoś musi tego loota zbierać więc trzeba się było przebranżowić. Chwała wam za to że siedzicie w Carle to nie muszę mamutem jeździć bo inaczej to bym chyba nie wyrobił. Skoro pijesz do PvP to zastanawia mnie dlaczego w ostatniej tabelce KFC wbiło prawie tyle samo fejmu co reszta paxów razem wzięta? "xDDDDDDDDDDDD"

• Szukam Casualowej Gildii PVP/PVE!

Gruszowy - - Gildie

Beitrag

Zitat von Dahlin: „No to masz do wyboru gildie typu: - miłośnicy bułeczki, - chowający się na drzewach - mistrzowie Royala - konkwistadorzy Hardcorowych Ekspedycji - liczący na liczby - bekający po pracy Nic tylko wybierać wg upodobania! “ Właśnie opisałeś w skrócie Bursztynowy Kartel. Proponuje edytować pierwszy post w temacie gildii to może znajdziecie więcej chętnych graczy bo obecnego długiego pitu pitu nie chce się zbytnio czytać pl.tinypic.com/r/2a61729/9 Wszak siła tkwi w prostocie.. Pros…

• Bursztynowy Kartel

Gruszowy - - Gildie

Beitrag

Niepotrzebnie się tak wszyscy spinacie i tracicie czas, bo każda nawet minuta zwłoki opóźniająca powstanie tej gildi/sojuszu to mniej surki od zbieraczy na sety dla graczy pvp.

• Do ScoiaTael i Bursztynowego Kartelu

Gruszowy - - Pogawędki

Beitrag

@Dahlin To było pożegnanie dla Ciebie i Matjajusa na kanale oficerki do którego mieliście tylko wy dostęp po wyjściu ofice.. wróć! graczy pvp jak ich teraz nazywasz. Było też drugie skierowane do reszty graczy dostępne dla wszystkich. Było w nim troche prawdy więc je szybko skasowaliście żeby reszta dalej żyła w waszej bajce i nieświadomości. W poprzednim ustroju doskonale byś się odnalazł.

Gruszowy - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Dahlin: „Stąd np posty takich graczy jak @Gruszowy, którzy nie mogą wybaczyć mi, że postawiłem na graczy nonPvP niż na nich. Poczuli się zdradzeni i za to ich tu publicznie PRZEPRASZAM. “ Skoro tak nazywasz swoją złotą piątke GvG na którą postawiłeś wraz z Jajecznym Baronem aka Matranus ( btw skupił już te swoje, które gdzieś zatracił? ) to raczej do nich powinieneś skierować przeprosiny. To że nie zdobyli dla was terenów mimo starań nie musisz im tak publicznie cisnąć bo trochę to nie…

Gruszowy - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Nopran: „W sumie jak czytam całość waszych wypowiedzi to nasuwa mi się jedno pytanie. Czy serio prowadzi się tu rozmowa między dorosłymi ludźmi? Polskie community może i by miało szanse na zjednoczenie lecz musielibyście ściągnąć Polaków z international gildii takich na przykład jak Kickin i wielu innych. Poza tym musiała by być osoba, która by to wszystko "ciągnęła". Polacy niestety taki naród, że lubią być silną ręką rządzeni. Taką osobą mógłby być np. Dhalin, który ma poważanie w su…

• Polski sojusz VALUE

Gruszowy - - Gildie

Beitrag

Zitat von Ambriel: „Zitat von Talib: „A tak btw. to dobrzy jesteście xD Jak was klepaliśmy to tak się tym nie chwaliliście na forum, w końcu coś wyszło i jeb penisy + 2cm “ (...)byłeś na wakacjach chyba) i jak bardzo jebiesz Oxy'ego(...) “ takie tam wyrwane z kontekstu.. skoro chłopaki tak dobrze się bawią w realu to dlaczego nie pozwalacie im w AO w jednej gildii? Dajcie już im spokój. Trochę tolerancji

• Polski sojusz VALUE

Gruszowy - - Gildie

Beitrag

@Dahlin Pewnie że można Myślę że to będą dla Was odpowiednie corky 18452089.jpg

• Polski sojusz VALUE

Gruszowy - - Gildie

Beitrag

@Dahlin to szacun! Skoro byliście na 1/5 hp w przynajmniej 8 osób to chyba pół dunga musieliście ściągnąć do tego pokoju. To sie nazywa hardcore fame Chyba zbyt pochopnie odszedłem. Można wrócić?

• Polski sojusz VALUE

Gruszowy - - Gildie

Beitrag

@Dahlin nie mów tylko że załamanie psychiczne po wczorajszym spotkaniu ze "starym" BK. To tylko gra i po porażce nie trzeba szukać pomocy. Loot się jeszcze nie sprzedał to możemy go oddać. albiononline.com/pl/killboard/battles/20397663 Ciekawa taktyka u Was panuje. Mając przewagę jedni w czasie bitki uciekają, ktoś popełnia samobójstwo.. BTW dzięki Omo za info kmwtw

• Polski sojusz VALUE

Gruszowy - - Gildie

Beitrag

Ambriel dlaczego zamazałeś mój nick i dokleiłeś swój?

• Surowce T8

Gruszowy - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

Granit to T5