Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 189.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Bursztynowy Kartel

Talib - - Gildie

Beitrag

O kurła... To Toxik przestał grać ?

• Bursztynowy Kartel

Talib - - Gildie

Beitrag

Wieje tu nudą trochę Gdzie się podziały tamte prywatki ?

• GG

Talib - - Pogawędki

Beitrag

Midka, rozjebałeś mnie xDDDD

• Statystyki polskich gildii PvP

Talib - - Gildie

Beitrag

Niezły pomysł Glokz. spoko tabelka

• Bursztynowy Kartel

Talib - - Gildie

Beitrag

Nie wiem czy graliście kiedyś w Diablo 3 lecz tam na początku od premiery był istny hardcore w grze. Ciężko było się doczłapać do ostatnich poziomów co oczywiście na początku było zajebiste tylko dla zapaleńców. Oczywiście niedzielne płaczki narzekali, że jest za ciężko i zrobili z gry przedszkole. Z tego co opowiadaliście wcześniej ta gierka też wyglądała inaczej na początku jak teraz... Dodają nam contenty na royalkach, które niezbyt interesują graczy z Black Zone. Gierkę mogliby uratować znos…

• Kariera w KFC 2.0

Talib - - Gildie

Beitrag

RIP Dziękuję wam wszystkim za wspólne rozmowy na forum Było zabawnie, nie zaprzeczę. Powodzonka chłopaki

• Kariera w KFC 2.0

Talib - - Gildie

Beitrag

Zitat von Ambriel: „Jebłem. Czyszczenie dunga (zbieranina losowych osób) to ustawka ? Równie dobrze możemy napisać, że później pokazałeś najlepszego callera dostając baty i uciekając z Camlannu (też callował Bronkss). W poniedziałek z czego pamiętam wynik na dungu był chyba również odwrotny? Hamuj więc proszę swoje ego, bo po fajnym (mimo naszej porażki na dungu) wczorajszym dniu znowu wypisujesz głupoty. I dlaczego wrzucasz to w temacie KFC ? Bronkss jest liderem Rebornów “ Szkoda Ambriel 50%Am…

• Kariera w KFC 2.0

Talib - - Gildie

Beitrag

• Kariera w KFC 2.0

Talib - - Gildie

Beitrag

Niespodziewanie doszło jednak do konfrontacji wczoraj między KFC a LL. Wieczorem miała miejsce niezapowiedziana ustawka ze strony KFC, którzy przyszli ubrani po zęby na farmiących sobie Legionistów w dungeonie na mercii. 18 dzielnych legionistów w tym dwóch rekrutów z ogólnym fejmem nie przekraczającym 200k stanęło do walki z toksycznymi kurczakami ! Walka była ciężka bo przeciwnik miał sporą przewagę - lepsze sety, wyższy tier przedmiotów, przewaga w liczebności... Wynik widać na filmie. Dlateg…

• Last Legion - gildia PvP

Talib - - Gildie

Beitrag

Zitat von Shamtu: „Skoro jesteście tą pro gildią to chcieliśmy to sprawdzić, “ Jak uznamy, że dojrzeliście aby z nami powalczyć to się o tym dowiedziecie, póki co to sobie klikajcie w co tam lubicie Zitat von Shamtu: „Daliśmy wam szansę żebyście to po prostu udowodnili “ O kurwa, dzięki stary za danie nam szansy Chyba ją zmarnowaliśmy...

Talib - - Gildie

Beitrag

Zitat von Shamtu: „Talibku to nie ja napisałem, że jesteśmy najlepszą gildią i mamy najlepszego prowadzącego, a potem obsrałem zbroję i wrzuciłem filmik z czyszczenie dunga na usprawiedliwienie xd. “ A co ma piernik do wiatraka ? Jedno w żaden sposób nie wiąże się z drugim chyba, że o czymś nie wiem <myśli>

Talib - - Gildie

Beitrag

Zitat von Shamtu: „Widzisz Talib jaki jesteś niezrównoważony i ogłupiony? Podaj filmik z innym ZvZ teamem a nie jakieś war bowy. Tak jak się spodziewałem odnosisz się tylko do tego co Ci wygodne xd. Szkoda klawiatury. “ no przygłup sory

Talib - - Gildie

Beitrag

Zitat von Shamtu: „Napisać, że jesteście jedną z najlepszych gildii ZvZ, oraz, że macie jednego z najlepszych prowadzących bitki, a następnie obsrać zbroję po naszej reakcji, gdyż takie stwierdzenia wymagają tejże czynności. Ostatecznie wychodzi na to, że macie najgorszego prowadzącego i najgorsze ZvZ , oraz zero honoru NAWET W GRZE. Niektórzy z LL za bardzo się zagalopowali napinając się przez internet i walą hipokryzją na kilometr, ale niech dalej się pogrążają, i żyją swoją samozwańczą pro gi…

• Kariera w KFC 2.0

Talib - - Gildie

Beitrag

Zitat von kazaszek: „Talib – uczeń, najczęściej medresy lub szkoły koranicznej, zdobywający za pomocą nauki pamięciowej ogólną wiedzę na temat Koranu. Edukacja zaczyna się już w wieku dziecięcym i trwa około 10 lat. Obecnie wzrost liczby uczniów kończących medresy jest spowodowany: bezpłatną nauką, zagwarantowanym wyżywieniem oraz mieszkaniem na czas nauki, co w biednych społeczeństwach islamskich jest propozycją bardzo kuszącą. Po wydarzeniach z 11 września 2001 określenie talib zyskało negatyw…

Talib - - Gildie

Beitrag

youtube.com/watch?v=_YyXL8wn3m8&feature=youtu.be

Talib - - Gildie

Beitrag

Zitat von meem: „pszyjaciel “ "przyjaciel"

• Last Legion - ZvZ Guild

Talib - - Video and Media Forum

Beitrag

youtube.com/watch?v=_YyXL8wn3m8&feature=youtu.be

Talib - - Gildie

Beitrag

Zitat von meem: „Jedyna refleksja do jakiej doszedłem to, że w razie wojny będę musiał skoczyć z balkonu na główkę. “ Szkoda, że to co napisałeś jest niestety prawdziwe Zitat von meem: „PS. Oo część graczy jest zmęczony tym co piszemy na forum?! Co ja teraz zrobie? Przepraszam Cię wyrywaczdusz za wszystko co o Tobie pisałem, jesteś spoko ziomkiem i w ogóle mi nie przeszkadza to, że jesteś niestabilny emocjonalnie i masz poważne problemy na podłożu psychicznym. “ Kto ma te problemy to doskonale w…

• Kariera w KFC 2.0

Talib - - Gildie

Beitrag

Zitat von meem: „A gdzie źródło tego artykułu? Czemu nie szanujesz pracy innej osoby? “ Jak nie potrafisz korzystać z google to Ci podpowiem gdzie znajdziecie szersze źródło informacji na wasz temat --> google.com--> w polu wyszukaj wpisujemy --> toksyczni ludzie i czary mary kolego stary. Braknie stron na wasz temat.

Talib - - Gildie

Beitrag

Zitat von meem: „sa_tacy_ludzie_do_ktorych_chce_sie_czasem_podejsc_i_453.jpg “ Jak widać na załączonym obrazku nawet mój post przemówił do lidera KFC i sam wyciągnął wnioski wobec siebie i swoich graczy. Szybka autorefleksja. Brawo. Robisz już postępy. Wciąż wydaje się wam, że jesteście zabawni. Bawicie się tylko w swoim gronie i to nie wszyscy bo część waszych graczy już jest zmęczona tym co sobą reprezentujecie. Gdyby znaczna większość polskich gildii miała inne zdanie niżeli: "w KFC jest szer…