Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 262.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Kaczuszki

d3qu - - Gildie

Beitrag

No wjechał mamut, sami nie wiedzieliśmy czy ruskie są z wami czy też nie do tego widmo zbliżającego się overcharge - specjalne słowne potyczki was podkręcające byście szybciej weszli no i cóż wbiliście jak w masełko. Szkoda, że zabrakło tej odwagi bo były patrząc po czasie lepsze (dla nas) opcje ;D ale co bitka to bitka, gierka sobie żyje i jest zabawa.

• Kaczuszki

d3qu - - Gildie

Beitrag

W sumie to loot dupy nie urywa, no ale cytując klasycznie: "It's not about money" Klatka była śmieszna i przyznam zaskoczyła mnie pomysłowość ;p

• [SFORA] IX Kohorta

d3qu - - Gildie

Beitrag

Spoko. Też znam. 998.

• [SFORA] IX Kohorta

d3qu - - Gildie

Beitrag

Franek się z nimi bawi ^.-

• Last Legion - gildia PvP

d3qu - - Gildie

Beitrag

Fajne to forum. Takie nie za nudne.

d3qu - - Gildie

Beitrag

Dobra zamykam temat. Sfora #1. Możecie się rozejść xD

• [SFORA] IX Kohorta

d3qu - - Gildie

Beitrag

Tam za obrusem omlety wcina

• GG

d3qu - - Pogawędki

Beitrag

Jesteście toksyczni

d3qu - - Gildie

Beitrag

HWDP na 80 % bo jak mi ukradną rower to nie wiem co zrobić !

d3qu - - Gildie

Beitrag

Odnoszę wrażenie, że mamy dwie wojny. Jedną bezpośrednio w grze, drugą słowną na forum. Problem w tym, że nie każdy to rozróżnia ;x

• No dobra to jesteśmy umówieni na rundkę po underway-u tylko jak zarysuję to co złego to nie ja ;p

• Ekspedycje Hardkorowe

d3qu - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Midov: „Słaby plecak - od razu widać że kiepski zawodnik, nie polecam. “ i trutek zapomniał ;x

• Będzie jakieś info o tym nosorożcu - skille, parametry zależnie od tieru itp. ?

• Fajny ten filmik. Ładne intro i oreł.

• Bursztynowy Kartel

d3qu - - Gildie

Beitrag

No w to już nie wnikam. Sytuacja jest jaka jest i może faktycznie nie mamy jako Polacy czegoś co można nazwać super top pro wymiataczami jak to było kiedyś co wspomniałeś :p

• Bursztynowy Kartel

d3qu - - Gildie

Beitrag

Zitat von glokz: „To co wy robicie w ogóle na Mercji z waszym death squadem w takim razie? “ Ale nikt nie mówił ze w ogóle nie korzystamy i nie próbujemy tego contentu. Ponadto mechanika gry i Albion sam w sobie jest anty-casual. Tu nie chodzi o sam fakt grania tylko podejście do tematu, parcie, realne możliwości itp. Można grać na poważnie i silnie ku temu zmierzać a można próbować z większym luzem i dystansem i o taką różnicę mnie chodziło.

• Bursztynowy Kartel

d3qu - - Gildie

Beitrag

Zitat von NdwZ: „ Przyrosty fame pvp jednak dość niskie (jednak są) z czego wnioskuje że albo ten kontent graczy nie interesuje (akurat wiem że interesuje ale z tabelki tego nie wyczytam ) bądź są w fazie małych/średnich scrimów przy okazji fejmienia. I przy samym patrzeniu na tabelkę (bez czytania o danej gildi na forum, pytania ludzi, obserwowania ich gry czy rozmowy rekrutacyjnej) jestem wstanie stwierdzić że gildia żyje, coś robi, określić mniej więcej jej charakter i zdecydować czy warto w …

• Bursztynowy Kartel

d3qu - - Gildie

Beitrag

Apeluję by w kolejnym patchu konikom zamontowali liczniki by można było sprawdzić ich przebieg i ilość przejechanych kilometropikseli ;D PS. Nie czaje tej spinki. Imo tabelki to mają charakter bardziej ciekawostki a jeżeli faktycznego rankingu. Poza tym te 4 mln wam nie zniknie, już nabijacie statystyki na kolejny tydzień ;p

• Polski sojusz VALUE

d3qu - - Gildie

Beitrag

hehe ;p

• Noob vs Casual

d3qu - - Pogawędki

Beitrag

Dahlin mogą istnieć bo jednak wymaga to pewnych umiejętności. Analiza rynku cen szacowanie zysków w przypadku handlu/craftu, znajomość map dla zbieraczy ale jednak w albionie pierwsze skojarzenie gdy ktoś piszę o pro-graczach to jednak pvp. Nie można porównać umiejętności klikania na wyspie/rynku do ciekawych i skillowych zagrań podczas np. gvg. Jednak tutaj to jest wyznacznikiem ogólnie rozumianym przez wszystkich.