Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-14 von insgesamt 14.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Polskie gildie w jednym sojuszu?

Jogin - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

Godunov niestety muszę Cię zmartwić, bo akurat wiem dobrze, że Meem żartował, więc nie nakręcaj się bez potrzeby na niego:) Używanie słowa patriotyzm w tak "błahych" sprawach, jak sojusz w grze, wydaje mi się strasznie niesmaczne. Nikt tak naprawdę od początku release nie zaproponował żadnych warunków współpracy, a w przyszłości wszystkie opcje są możliwe, jeśli każda ze stron będzie czerpać z tego układu profity.

• Polskie gildie w jednym sojuszu?

Beitrag

Jak można co chwilę pisać, że wstydzimy się bycia Polakami, przecież nie jest to nawet poparte żadnymi argumentami, a sprowadza każda dyskusje do poziomu rozmowy żuli spod sklepu, albo nawet gorzej.

• Gentlemeni i sojusz Tryhard [INFO]

Jogin - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Okocim: „Zitat von Jogin: „Proszę zaznacz mi, w którym momencie mojego postu występuje prowokacja, przeczytałem go kilkakrotnie i wszystko co opisałem wydarzyło się w grze, podczas rozmowy z ludźmi ze Scoia. Praktycznie w każdej rozmowie był poruszany temat Tajgera i Grodara, a gdy ja pisałem o ludziach, którzy od was sieją gównoburzę to słyszałem "ale oni tacy są i nic się nie poradzi". Polski sojusz też niby przez nas nie wyszedł, wszystko złe co się przydarza polskiemu community jes…

Jogin - - Pogawędki

Beitrag

Proszę zaznacz mi, w którym momencie mojego postu występuje prowokacja, przeczytałem go kilkakrotnie i wszystko co opisałem wydarzyło się w grze, podczas rozmowy z ludźmi ze Scoia. Praktycznie w każdej rozmowie był poruszany temat Tajgera i Grodara, a gdy ja pisałem o ludziach, którzy od was sieją gównoburzę to słyszałem "ale oni tacy są i nic się nie poradzi". Polski sojusz też niby przez nas nie wyszedł, wszystko złe co się przydarza polskiemu community jest sprawką tych złych, zazdrosnych Gen…

Jogin - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Okocim: „Zitat von Jogin: „Zitat von Okocim: „Zitat von Modnoc: „Kurde ile osób się tutaj fascynuje naszymi losami, imponujące “ Nie ma co się dziwić w końcu jesteście polską gildią, w dodatku prowokującą wszystkie inne gildie dookoła, to normalne, że znajdą się ludzie którzy będą zadowoleni z waszych niepowodzeń. “ W tym momencie już jestem zniszczony totalnie, naprawdę pisanie, że nasza gildia "prowokuje" wszystkie inne gildie, w momencie, gdzie wszystkie zjebane tematy na polskim fo…

Jogin - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Okocim: „Zitat von Modnoc: „Kurde ile osób się tutaj fascynuje naszymi losami, imponujące “ Nie ma co się dziwić w końcu jesteście polską gildią, w dodatku prowokującą wszystkie inne gildie dookoła, to normalne, że znajdą się ludzie którzy będą zadowoleni z waszych niepowodzeń. “ W tym momencie już jestem zniszczony totalnie, naprawdę pisanie, że nasza gildia "prowokuje" wszystkie inne gildie, w momencie, gdzie wszystkie zjebane tematy na polskim forum powstają przez naszych "przyjació…

Jogin - - Pogawędki

Beitrag

Ogólnie uważam, że nie mam atrakcyjnego życia, ale jak patrze przez 2 lata, jak uderzacie głową w ścianę, bo macie jakieś pieczenie tyłka, to jakoś poprawia mi to nastrój. Dziękuje wam za to.

• Gentlemen

Jogin - - Gildie

Beitrag

Ah to oczekiwanie na release

• Gentlemen

Jogin - - Gildie

Beitrag

Prawda jest taka, że pisałeś z Grodarem i rozmawiałeś z TimBluu, więc sianie jakiegoś fermentu tutaj na forum to zwykła strata czasu. Do tego wystarczyło złożyć ponownie podanie na forum Gentlemenów, bo wiele osób, które obecnie jest w gildii, w ogóle nie pamięta Twojej osoby. Na forum mamy również informację, że nasza aktywność w ostatnich momentach obecnej bety jest minimalna, bo mamy zamiar wystartować po raz kolejny pełną parą w przyszłej becie i zapraszamy każdego, kto chce nam pomóc znowu …

• No szkoda, że nie dodajesz faktu, że atakowaliście swoich kolegów kilka dni po odejściu z gildii, która przyjęła was z otwartymi rękami, jak nie mieliście z kim grać. Emocje, plus alkohol nie tłumaczą zachowania, więc jeśli czujesz się urażony to przepraszam.

• Gildia Gentlemen ma dobre stosunki z kilkoma zagranicznymi gildiami, nie wchodzimy z nimi w sojusz, bo nie opowiadamy się po żadnej stronie konfliktu, co nie znaczy, że ze sobą nie współpracujemy. Szkodniku wylewa się z Ciebie hipokryzja w hektolitrach, idealnie się wpasowujesz w to co napisałem powyżej, nie idzie Ci w grze i wyciągasz jakieś brudy zinterpretowane na swój sposób. Gildia Gentlemen już kiedyś z Tobą współpracowała i nie chciała tego ponownie, szczególnie po Twojej dziecinadzie na …

• Nie chce napędzać niepotrzebnie jakiś konfliktów, ale każdy kto mniej więcej ogarnia tę grę, musi jedynie nacisnąć "K" i zobaczyć w którą stronę jest najwięcej ataków, wtedy widać kto się z kim bije. Dla nas to frajda, bo kiedy nie jak na becie hartować ludzi do trudnych czasów, jedyny minus to blokada na 24h, która powinna być zmniejszona, np. do 22h, bo bezsensowne jest to, że czasami jakiś team GvG się blokuje na cały dzień. Przykre jest tylko to, że niektórzy gracze są na tyle załamani po pr…

• Gentlemen

Jogin - - Gildie

Beitrag

Witaj, miło że koleżanka ze wschodu interesuje się naszą gildią. Odzyskanie naszych terenów można poniekąd uznać za prezent, bo po 3 miesięcznych walkach(po kilka dziennie) obie gildie były już zmęczone i RA przestało się stawiać na walki. Jeśli masz więcej "żeńskich" pytań zapraszam na /w. Pozdrawiam, dyplomata gildii Gentlemen.

• POLITYKA W ALBIONIE

Beitrag

W imieniu gildii chciałbym zakończyć te spory na forum, cała ta przepychanka słowna psuje wizerunek obu ekipom. Powinniśmy przestać rozpamiętywać przeszłość, zawsze są jakieś konflikty między graczami, ale nie powinny one wpływać na relacje między gildiami. Mam nadzieję, że dobre chęci ze strony Scoia'tael do tego, aby przestać dzielić polskie community, to gest szczery, a nie podstępne gierki. Uważamy, że wiele polskich gildii popełniło błędy i my także nie jesteśmy bez winy, ale trzeba wyciągn…