Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 44.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Pytanie o jakosc przedmiotow

Vrock - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

SALATKA !!

• Ja jestem kowalem, robie itemy pod siebie i jest to jak najbardziej oplacalne. Nie mowiac , ze latam sobie na pve w t5.3 bez strachu , ze to strace. // Haha, no i wykrukalem. Caly gear 5.3 excellent poszedl mi sie ...

• Gentlemen

Vrock - - Gildie

Beitrag

Czy The Gentlemen to Wasz oddzial terenowy jakis ?

• Wszyscy na ziemie, tu Policja :)

Vrock - - Gildie

Beitrag

To ile bierzecie za godzine ochrony farmera ? Przy takich t6 terenach.

• Wszyscy na ziemie, tu Policja :)

Vrock - - Gildie

Beitrag

CHWDP

• Szukam gildii bez TS

Vrock - - Gildie

Beitrag

To dawaj do mnie Na razie jestem sam, gram czesto ale na lajciku. Nie szukam na sile ludzi bo i tak po wipe znow trzeba bedzie kompletowac, zreszta nie wiem czy bede kontynuowal bo gra jest mocno srednia . Z zalozenia gildia bedzie world wide czyli dookola swiata Farmie, crafce, chodze na pve. Bez cisnienia, bez wyspy, bez podatkow. Przy duzym zaangazowaniu ts jest potrzebny ale ja go juz nie znosze, nie mam cierpliwosci sluchac glupawych gadek, wole sluchac muzyki. Nik taki jak tu.

• Farma matsów.

Beitrag

Pytanie. Czy na lokacji limited pvp z tierem t5 matsow hasają jakies grupy zabijajace farmerow ? Jeszcze tam nie dotarlem ale sie wybieram wkrotce wiec ciekaw jestem czego moge sie spodziewac.

• Łowienie Rybek

Beitrag

Ahh te czasy spedzone z wedką w wowie A tutaj maja ponoc dodac za jakis czas.

• Zbieranie matsów

Beitrag

Na kazdej mapce na dole sa opisane tiery matsow jakie tam mozna zebrac. Te Twoje to 3. Jak sie przyjrzysz to na ich obrazku jest cyfra.

• Farma matsów.

Beitrag

Oj gdzie ja juz nie wedrowalem Tlumy jak na nadbaltyckiej plazy...:D

• Farma matsów.

Beitrag

Wiem, ze to poczatek ale masakra. Po 20 do 40 ludzi w kazdej lokacji. Nic nie mozna zebrac. Juz widzialem ludzi, ktorzy po prostu czekaja przy jednym nodzie . To samo ze zbieraniem silver, moby nie nadazaja z respawn. Temat zalozylem po to jakby ktos mial jakies dobre pomysly aby sie podzielił , Zauwazylem , ze na chwile obecna szczegolnie ( ja mam ) problem z metalem t3. Silver z questow jest dobry na poczatek ale to czekanie az sie typowi uzupelni silver zeby mogl dac quest...Chybione imo. Sto…

• Problem z aktualizacją

Beitrag

Z doswiadczenia to zawsze na D. Pzdr.

• Klucze

Vrock - - Klucze Próbne

Beitrag

To taki watek gdzie ludzie beda walczyc ze soba ? Nie wystarczy pvp ?

• Problem z pobraniem gry.

Beitrag

W mojej skromnej opinii. Win 10 jest nowy i do niczego nie potrzebny. Do gier nie potrzebujesz " nowinek". Nie trzeba " najszybszego" internetu, nie trzeba najnowszego systemu itd. Najwazniejsza jest stabilnosc a tą Ci dadza starsze sprawdzone rzeczy. Tak , wiem , zaraz mi sie rzuca do gardla zwolennicy " nowosci" . Nie szkodzi

• Problem

Beitrag

Wiesz, zaczela sie ostatnia beta, goscie maja wiecej niz w chuj problemow, doradzalbym cierpliwosc. Co oczywiscie nie powinno Ci przeszkodzic w bombardowaniu ich skargami. Jak znasz angielski ( albo wez kogos kto zna) wez telefon z darmowymi albo niskimi polaczeniami z usa i gadaj z nimi, to najlepsza metoda. Z mojego doswiadczenia ta rada. Pisanie na support jest malo efektywne. Poza tym z tym dotpayem, wielokrotnie juz ludzie narzekali, moze tam jest przyczyna.

• It says 1.00 pm CET now is 1.26 CET so should be half hour AGO.

• Nigdy nie uzywam. Jestem leniwy. Masz z tym jakis problem ?

• Przeciez ja nie pisze zeby zastapic ts. TS to podstawa , zwracam tylko uwage na przydatnosc czatu. Nie wiem po co te nerwy.

• Zitat von Istvan: „Zitat von Vrock: „Mam pytanie , ktorego nikt tu nie poruszyl a moze ja przeoczylem. Czy zrobicie jakis polski kanal na czacie w grze ? “ I tak wszyscy siedzą na komunikatorach głosowych. W tej grze nie ma czasu na pisanie po czatach “ Rozumiem Istvan Twoje hardcorowe podejscie ale uwierz mi , ze jest wielu ludzi, ktorzy nie chca albo nie moga uzywac komunikatora z wielu przyczyn. Taki polski kanal na czacie jest dobra rzecza dla nich , szczegolnie dla ludzi, ktorzy dopiero zac…

• Informacje o grze

Beitrag

Wątpie zeby zeszli ponizej tych 20 dolców.