Search Results

Search results 1-5 of 5.

• Witam mam taki problem Po wejściu aktu gra można powiedzieć przestała mi działać a mianowicie pobiera te pliki nagle z 1gb co zostaje robi się 30gb po czym przerywa mi pobieranie. Pisałem to wsparcia gry ale widocznie mają to gdzieś... Może ktoś coś doradzić ? dodam przeinstalowałem 3 razy już

• Fajnie że jest ale też fajnie że gra nie działa teraz.... Nie da się pobrać aktu Tyle czasu robienie aktu po to żeby dalej nie działała

• [GMD] Czarny Zakon - Zaprasza

MasterMisiek - - Gildie

No właśnie napisałeś

MasterMisiek - - Gildie

Skoro jest krętaczem dlaczego ma kilku starych graczy z wcześniejszej gildii ? serdeczny bumpik za podbicie mojego posta

MasterMisiek - - Gildie

Albion to gra. W której spełniają się marzenia. Jeśli lubisz w tę grę grać. To nie chodzisz w nocy spać:). Takim o to wierszykiem witam Was drodzy wojownicy Albionu. Dzisiejszego dnia postanowiłem zrobić post w sprawie naszego klanu. I postaram się Was zachęcić do wspólnej zabawy w tej jak, że pięknej grze jaką jest Albion Online. To tak co my robimy już Wam mówię gramy PVE troszkę HG i jak mamy reputację chodzimy na czerwone mapy zabijać ludzi z różnymi efektami każdy jest tylko człowiekiem naw…