Search Results

Search results 1-20 of 105.

• Coś poza albionem

Brajanuszka - - Pogawędki

Siemano, Dawno mnie tu nie było..Moja gildia zniknęła choć legenda ponoć trwa. Do albiona pewnie niebawem wrócę. A tymczasem chciałem was zaprosić na kanał youtube.com/watch?v=i9N3dUR7-5o

• Z tym banem to bym sie wstrzymał jeszcze z osądzaniem, wiem ze czasem wyroki zapadają a egzekucja po kilku miesiącach 3/4 jak dobrze pamietam..Z takim opóżnieniem kolega kolegi dostał.

• youtube.com/watch?v=571HN6-x5qI

• Dalej poszukujemy aktywnych graczy chcących rozwijać się w kierunku PvP, ZvZ na małą skalę i zdobywania punktów sezonowych. Po więcej zapraszam na nasz discord discord.gg/zERGBcy

• Dalej poszukujemy aktywnych graczy chcących rozwijać się w kierunku PvP, ZvZ na małą skalę i zdobywania punktów sezonowych. Po więcej zapraszam na nasz discord discord.gg/zERGBcy

• Gildia casualowa "ArsMoriendi"

Brajanuszka - - Gildie

Quote from LysyWariat: “Zaiste, niestety bardzo pasuje -,- ” przynajmniej masz temat wybumpowany ładnie

• Polska vs Polska

Brajanuszka - - Pogawędki

Quote from JulianAlfredPankratz: “Ty to zacznij w końcu pracować nierobie, aktualnie z tego co zauważyłem to normalnych ludzi nie ma co by to zorganizowali jak kiedyś KFC ” Ano nie ma, bo 90% community jest na Twoim poziomie, polska cebula poniżej gruntu...lepiej nawrzucać niż spróbować coś razem zrobić spoko niedługo wykopki, odetchniesz.

• Psynet

Brajanuszka - - Przedstaw się!

Quote from Kurewna: “Quote from DonCarleon: “Witam wszystkich! W grze możecie mnie znaleźć pod nickiem Psynet. Mam 36 lat, żonę, dwójkę dzieci, łącze internetowe i klawiaturę. W albionie pełnię funkcję burmistrza Martlock, prowadzę również oddział skorumpowanej policji. Jestem lodowym magiem więc łatwo mi zamrozić zarobioną gotówkę z łapówek. W wolnych chwilach dorabiam sobie jako płatny zabujca. W tym temacie witam się z wami wszystkimi i zapraszam w skromne progi Sparty Martlock! ” A na serio …

• Gildia casualowa "ArsMoriendi"

Brajanuszka - - Gildie

to już nie TFU ?

• Psynet

Brajanuszka - - Przedstaw się!

*zabójca..ale pozdrawiam l:P

• youtu.be/-1o8Yw3m-N4

• Z dumą informuję iż mimo nieustępujących hord przeciwników, Mimo wszystkich przeciwności, jak na złość Maciusie Guild niezłomnie TRWAJĄ na swoich pozycjach. I dalej rekrutują Co oferujemy? -Jak na razie 3 tereny o które dzielnie walczymy każdego dnia. -W pełni funkcjonującą kryjówkę z dala od portali a blisko dungeonów. -W miarę rodzinną i nietoksyczną atmosferę ludzi starszych aczkolwiek z dystansem do siebie. -Content ZvZ/Horse symulator kilka razy dziennie. -Kontent PvE/PK/PvP kilka razy dzie…

• [WILD] Victi omnes rekrutuje!

Brajanuszka - - Gildie

Quote from glokz: “Nie wiem czemu obrażasz swoich kolegów z gildii od retardow w Gucci setach. My zabijamy wszystkich graczy, w równych i większych Liczbach od nas również. Czy ja szukam zaczepki? No cóż, kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. PS. Tak szczerze to chodzi mi o to że odmawiacie ustawki 20v20 tłumacząc się ilością contentu a gówno macie. Okiełznaj tam swojego gma a potem dawaj rady nt. Szukania zaczepek ” ale ja nie jestem od nich

• Powrót po kilku latach!

Brajanuszka - - Gildie

discord.gg/zERGBcy Zapraszam do nas na rozmowę, może Ci się spodoba i zostaniesz

Brajanuszka - - Gildie

Quote from Herez: “VO kiedy ustawka? wezmiemy sobie jakeis frakcje pojedziemy eko 6,1 4,2 konie t4 no chyba ze chcecie no limit ale zeby potem nie bylo ze metamati na galkach 8.3 przyjedzie (akurat jak go zabijecie to zrownowazy wynik bitwy w fame ratio) mozemy 20 v 20 albo tylu ilu was bedzie na nas moze byc czarne jak sie pk na royal boicie ” LOL! Kto ma czas na ustawki jak dziennie tyle contentu ze człowiek nie wyrabia o_O

Brajanuszka - - Gildie

Quote from WyrywaczDvsz: “Quote from BuFuIkSPoMpA: “forum.albiononline.com/index.p…8e012c9e7f0c93a878961e7d7 kogo? golemy kamienia? ” biegaja za ba i zbieraja loota juz o to drame mieli Jak tam dzisiaj walka z poe ?kolegow zabrakło za plecami ? Bez squadow vici jest mniej warte od maciusi. A mojo juz zapowiadał porzadki szczegolnie ze ktos podpadł black orderą za pomoc w walce polegajaca na lootowaniu jak szmaty i nabijaniu anty zerga, ” Mam to traktować jako komplement? czy obelgę? Bo nie wiem …

• 3xpendables rekrutuje!

Brajanuszka - - Gildie

czekam na 1szy oficjalny album

• disband chyba poszedł,jakaś drama mała czy coś