Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 303.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Beitrag

Zitat von T-ox: „a co tutaj się odjaniepawla?! “ Ale masz zarąbisty avataR, istny retohgad!

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Beitrag

Zitat von MixTape332: „nie ićcie do paxow ja umieram z nudów “ Nie z nudów, tylko w powodu wadliwych genów.

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Beitrag

Darujcie sobie skakanie po sobie, chodźcie do PAX i będziecie robić wszystko to co lubicie w szerszym gronie. Opluwacze znajdą sobie cel, a aktywny zarząd będzie miał co robić.

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Beitrag

Kolejny tydzień za nami. Ubyło nam 5 graczy, ale w PAX sporo nowych osób przybyło. BK ponownie całkiem nieźle... ST drugi tydzień z rzędu robi czystkę (chyba tym razem to już nie byli nieaktywni gracze i alty) i na AlbionDB widnieje historycznie najmniejsza liczba 98 graczy jaką mieli do tej pory. Zobaczymy co przyniesie u nich kolejny tydzień. KFC zyskuje graczy, wciąż w PvP osiąga bardzo dużo, ma szansę w tym tygodniu prześcignąć w rankingu ST... CRP ogólnie nieźle i standardowo w fejmie na os…

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Beitrag

Niektórzy mają srebro za las, a ja mam za to, żeby było wszystko w porządku! Show must go on!

• Dagoter vs Mixtejp czy czy dwa (BEEF)

Dahlin - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von MixTape332: „o pierwsze miejsce zerowe uwazaj szagi zebys nie byl drugi “ foto_60198f4d0bbb26b5cfd81e4d76d4a385.jpg Twoje klimaty nawet znalazłem MixtApe w necie

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Beitrag

Wszyscy, którzy odchodzą z danej gildii muszą potem ją szkalować tak dla zasady?

• Dagoter vs Mixtejp czy czy dwa (BEEF)

Dahlin - - Pogawędki

Beitrag

Pewnie o matematykę i relację mniejszości między filutkami...

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Beitrag

Staty dosyć stabilne w tym tygodniu, mimo tygodnia z resetami terenów (całkiem średnio udanych tym razem w wykonaniu PAX, przeciwnicy mieli znacząco więcej ludzi). BK awansowało do top20, ST zrobiło spore czyszczonko z nieaktywnych postaci, KFC wciąż bardzo przyzwoicie (zbliża się ten moment, w którym przegoni ST za jakieś 2,3 tygodnie), CRP o włos od historycznego przekroczenia 1mln fejmu na osobę, MG wciąż bardzo ładnie, a We are tox1c wciąż nadaktywnie. Mam odczucie, że zbliża się dołek zaint…

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Beitrag

Zitat von Tryper: „"W tym tygodniu osiągnęliśmy same niesamowite sukcesy! W pvp fame nasza gildia BK zajęła zaszczytne 4 miejsce wśród polskich gildii, gdy ostatnia duża gildia spoza sojuszu ScoiaTael było dopiero 5te od końca! Oto co się dzieje z gildiami, które nie zdecydowały się jeszcze podążyć jedyną słuszną drogą." “ Ja się nie chwaliłem tym, że BK powala w PvP oraz nie pisałem, że ST ma kiepskie wyniki ogólne, tylko w statach na osobę, w których MG ma lepsze wyniki niż ST. Każdy jest dumn…

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Beitrag

Koniec stycznia... złej pogody nie wytrzymały Kaczuszki i wybrały się do ciepłych krajów (może kiedyś wrócą). Polska scena się zacieśnia, ale ilość graczy w polskich gildiach w tym tygodniu nawet nieźle wzrosła. We are tox1c wciąż utrzymują aktywne tempo, KFC dalej wymiata w świecie ZvZ (w tym tygodniu 4 miejsce w PvP fejmie w rankingu), BK mimo, że osłabione odejściem aktywnych HCEkowców wciąż bardzo aktywne w PvE, w CRP coraz bliżej 1mln/osobę, a MG zaliczyły bardzo przyzwoity kolejny tydzień.…

• Albion Royal Games

Dahlin - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

No to teraz wszystko jasne... Pomysł ciekawy i przewijał się już w różnych wersjach. Jedna z nich to odległa wyspa/ląd gdzie lądujesz goły i musisz sam wszystko znależć, scrafcić, zdobyć... wygrywa ostatecznie ostatni z zawodników, który zgarnia nagrodę. Na razie Devsi zajęli się losowymi dungeonami grupowymi... owszem przebąkują potem wersję solo... może po tym zajmą się czymś takim, jak Last Standing Man.

• Albion Royal Games

Beitrag

No ja pytałem co to znaczy wrzuca? Mam wrażenie, że to pomysł na coś, co twórcy gry mieliby dopiero zrobić... Tak?

• Albion Royal Games

Beitrag

A może miał na myśli, że wyłazisz na golasa, zabijasz mobki, dropisz losowy sprzet z black marketu... my tu podsmiechujki a on proponuje hardkorowy kontent!

• Albion Royal Games

Beitrag

Gdzie wchodzisz i od kogo dostajesz?

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Beitrag

3 tydzień za nami. KFC, Tpx1c i MG na fali, BK stabilnie, chociaż część osób przeszła do KFC lub BA, w ST, CRP i Kaczkach umiarkowanie. Wydaje mi się, że w głosie graczy ponownie słyszę znużenie Albionem. Do resetu 2 tygodnie, a Devsi wciąż milczą co do dalszych planów.unknown.png

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Beitrag

Zitat von NdwZ: „A z tego co widzę ally trzyma się a z transferów graczy w ally to (chyba, nie gram aktualnie to mogę nie mieć w 100% dokładnego info) tylko Senbon do BK przeszedł za obustronną zgodą CRP i BK. “ Akurat Senbon nie był w żadnej z gildii PAX (był w LL). A będąc dosłownym, to do tej pory były 4 transfery z BK do KFC i też za obopólną zgodą. Niezależnie jak wiele osób obawia się KFC, to jednak chyba normalne, że będą się tam gromadzić ludzie znużeni rozdrobnieniem contentu w innych g…

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Beitrag

Zitat von Gruszowy: „@Dahlin kumplu szczególne gratulacje w tym tygodniu dla Ciebie za przekroczenie 700mln fejmu. Nie zapominaj o tym “ Masz pierwszego Like'a za to, że jesteś dobrze poinformowany

• LuckyStrike

Dahlin - - Gildie

Beitrag

unknown.png

• Szukam Casualowej Gildii PVP/PVE!

Dahlin - - Gildie

Beitrag

No tym razem odpowiedziałeś jak normalny człowiek! (tym razem pisze to z pozytywnym uczuciem) KFC jest jedyną polską gildią (obecnie istniejącą) nastawioną na PvP, więc raczej powinni przodować w tej statystyce i tak jest. Nie wiem jak inni, ale ja jestem z nich dumny i z tego, że starają się współpracować z resztą polskiej społeczności. Kiedyś dzięki swojemu zachowaniu zadbali o to, że wielu im nie ufa, skłócili polskie community, ale czasy się zmieniły. Wiele osób dojrzało do ich stylu gry i w…