Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 31.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Bursztynowy Kartel

NdwZ - - Gildie

Beitrag

Zitat von Dahlin: „Zitat von NdwZ: „A z tego co widzę ally trzyma się a z transferów graczy w ally to (chyba, nie gram aktualnie to mogę nie mieć w 100% dokładnego info) tylko Senbon do BK przeszedł za obustronną zgodą CRP i BK. “ Akurat Senbon nie był w żadnej z gildii PAX (był w LL). A będąc dosłownym, to do tej pory były 4 transfery z BK do KFC i też za obopólną zgodą. Niezależnie jak wiele osób obawia się KFC, to jednak chyba normalne, że będą się tam gromadzić ludzie znużeni rozdrobnieniem …

• Bursztynowy Kartel

NdwZ - - Gildie

Beitrag

Heh teraz tabelka Dahlina to "wyniki PAX plus jak sobie radzi ST" Troche ten PAX już ciągnie a mówiliście że to się nie uda a jak coś to rozpadnie się po 2 tygodniach, a i że KFC wejdzie tylko po to żeby graczy powyciągać. A z tego co widzę ally trzyma się a z transferów graczy w ally to (chyba, nie gram aktualnie to mogę nie mieć w 100% dokładnego info) tylko Senbon do BK przeszedł za obustronną zgodą CRP i BK. @Gruszowy czyżby to Ty Wyrywacz kumplu? :>

• LuckyStrike

NdwZ - - Gildie

Beitrag

"Kolejna legenda głosi, iż podobno w latach 60 kiedy trwała wojna w Wietnamie do żołnierzy amerykańskich dostarczane były papierosy właśnie tej marki. Wojna wiążę się z dość paskudnymi okolicznościami, dlatego żeby złagodzić trudne warunki, przygotowano żołnierzom podobną drobną niespodziankę. Otóż w każdej paczce Lucky Strike’ów był jeden lucky, tzn. szczęśliwy papieros. A właściwie nie był to papieros tylko zwyczajny skręt, przygotowany na bazie marihuany. Historia wydaje się dość nieprawdopod…

• Bursztynowy Kartel

NdwZ - - Gildie

Beitrag

Zitat von meem: „Po 13 tygodniach wreszcie jakieś gildie przegoniły KFC w PvP fame, to nie jest zapaść. To jest upadek. “ Oj tam, nie bądź aż tak krytyczny wobec swojej gildii, przecież może się zdarzyć słabszy tydzień

• Fame offline

NdwZ - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

I warto dodać że jest to na tyle fajny system (learning points) że faktycznie w pewnym sensie jest to jakiś fame offline jednak żeby z niego faktycznie skorzystać i tak trzeba po prostu pograć tyle że dzięki temu systemowi można w tym samym czasie osiągnąć lepszy progres w rozwoju postaci niż bez niego. A nie że się postać sama rozwija jak my śpimy...

• Wieczne lagi i błędy serwera

Beitrag

W sumie jest lepiej niż było (pamiętam czasy gdy gra stawała się ledwo grywalna przy mocnym necie i PC potworze już przy oszałamiającym ZvZ 12vs12 - gdzie przy średniej jakości neta było to już nie grywalne w ogóle), ale racja ostatnio się coś psuje

• Fame offline

Beitrag

W tym momencie już jest i tak dość łatwo wbić 100/100 na wybranym buildzie więc tego typu dodatki do expienia są zbędne. Poza tym gra powinno nagradzać granie w nią a nie przeciwnie

• The Reborn (AKTUALNE)

NdwZ - - Gildie

Beitrag

Panowie powiem wam tyle że pierdolicie jak potłuczeni. Wszyscy Ty Oxy też (sorry szczery ze mnie chłopak więc mówię/piszę Ci to prosto z mostu bez owijania w bawełnę). Dajcie sobie spokój z takimi prymitywnymi gadkami bo już lepiej żeby to nasze Polskie forum świeciło pustkami niż żeby przewijały się przez nie tego typu "inteligentne" dysputy. Śledzę to forum praktycznie od premiery Albiona i mało się udzielam, nie raz, nie dwa odpuszczałem sobie komentowanie bo "don't feed the trolls" ale po ta…

• Kariera w KFC 2.0

NdwZ - - Gildie

Beitrag

Zitat von meem: „Zitat von NdwZ: „Ehh... szkoda że mnie wczoraj nie było co za miła rzeź niewiniątek mnie ominęła, chłopaki ale wy się stackujecie! Nie rubcie tego bo siara... “ Ok jusz nie będziemy “ Oj tam, się czepiasz zjaranego człowieka po nocce że byka strzelił (poprawiłem jak coś )

• Kariera w KFC 2.0

NdwZ - - Gildie

Beitrag

LL jara się randomowymi potyczkami w dungach bo to jest fajna zabawa to czemu niby się nie jarać? My jesteśmy tacy "pro PvP" że nam się autentycznie podoba walka z żywym przeciwnikiem! W końcu to najlepsza rozrywka w tej grze i to do tego stopnia że jestem wstanie się cieszyć też z przegranej walki (choć oczywiście wygrane są lepsiejsze ) Ehh... szkoda że mnie wczoraj nie było co za miła rzeź niewiniątek mnie ominęła, chłopaki ale wy się stackujecie! Nie róbcie tego bo siara...

• Zitat von glokz: „Tak sobie świetnie radzicie, że ostatni filmik z waszych zajebistych osiągnięć został stworzony w listopadzie 2017 youtube.com/watch?v=TWLfV3w4FfU “ A nie pamiętasz czasów gdy oboje byliśmy w CRP i gildia miała się dobrze, i działo się sporo a filmików w tym okresie raczej nie robiliśmy. Więc nie traktowałbym tego że dawno filmiku nie było jako jakikolwiek wyznacznik.

• Bursztynowy Kartel

NdwZ - - Gildie

Beitrag

Zitat von Ambriel: „Zitat von d3qu: „Zitat von glokz: „To co wy robicie w ogóle na Mercji z waszym death squadem w takim razie? “ Ale nikt nie mówił ze w ogóle nie korzystamy i nie próbujemy tego contentu. Ponadto mechanika gry i Albion sam w sobie jest anty-casual. Tu nie chodzi o sam fakt grania tylko podejście do tematu, parcie, realne możliwości itp. Można grać na poważnie i silnie ku temu zmierzać a można próbować z większym luzem i dystansem i o taką różnicę mnie chodziło. “ Wydaję mi się,…

• Bursztynowy Kartel

NdwZ - - Gildie

Beitrag

Zitat von Ambriel: „Zitat von NdwZ: „@Ambriel jak to po co fejm na osobę? przecież to moim skromnym zdaniem najważniejsza statystyka w tych całych tabelkach od zawsze! PvP fejme/osobe, PvE fejme na osobe + ewentualnie przyrosty tych statystyk. “ Ogólnie się zgadzam, tylko że Dahlinowy sposób tego w ogóle nie oddawał, a jeżeli jak wspomniałeś na jego podstawie chcesz jeszcze wyciągać jakieś wnioski to wprowadzał wręcz w błąd. Myślę, że glokz troszkę lepiej to zobrazował, bo uwzględnia tylko osoby…

• Bursztynowy Kartel

NdwZ - - Gildie

Beitrag

Ale ja doskonale wiem jakim callerem i człowiekiem ogólnie jest Wyrywacz, znam go nawet dobrze Pytałem o Rozkuwacza bo serio nie wiem czy on jest callerem (jakiś czas razem w sojuszu a specjalnie SC w akcji nie miałem okazji widzieć) i polski zerg w PoE jednak jakiegoś ma czy wtedy na WC dowodził z braku laku bo Wyrywacza nie było a Oxy był chwilowo "zmęczony życiem" .

• Bursztynowy Kartel

NdwZ - - Gildie

Beitrag

@glokz bardzo fajna analiza i wykresy (dużo czytelniejsze od tych Dhalina bo nie zawarłeś w nich martwych gildi ani tych malutkich z niskimi wynikami - bez urazy, tabelki są fajne i zawsze chętnie je analizuje). I nie celujemy na razie w nic Jest nas na tyle że jesteśmy wstanie podejmować i zabijać inne gildie/sojusze a sojusznicy to takie postacie latające po mapie co ich się nie da zabić Czy to się utrzyma na dłużej i będziemy latać solo czy też w przyszłości jednak z kimś się sprzymierzy a te…

• [Carleon] Bezimienni - Uśpiona

NdwZ - - Gildie

Beitrag

Zitat von Shaniia: „Ktoś wymyślił statystykę po to by się nią sugerować “ " Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki."

• [Carleon] Bezimienni - Uśpiona

NdwZ - - Gildie

Beitrag

Zitat von Reazell: „Witam, Jako lider MG czuję się w obowiązku, aby wystosować oświadczenie dotyczące powyżej tematyki. Pragnę zaznaczyć, iż będzie to oświadczenie jednorazowe, gdyż moja gildia nie bawi się w przepychanki słowne z toksycznymi graczami, którzy wylewają swoje smutki i żale tudzież chcą się dowartościować w Internecie. 99% opinii tutaj tworzonych są pisane przez osoby, które nie miały możliwości grać z nami, nie znają nas, czy naszych zasad. Dla graczy, których interesuje to jaką g…

• The Reborn

NdwZ - - Gildie

Beitrag

Powodzenia życzę! Oby się wam udało, choć ja chyba nie dam się już namówić na grę w Polskiej gildi

• Trial key za darmo!

NdwZ - - Klucze Próbne

Beitrag

Mam do rozdania klucze próbne do gry, proszę się częstować: JLY3QUVZWMQXVMYYHWPEMDRWH XTWWZGPTP7XKMF7MELYTJCL6Q Dobrej zabawy

• Taaa... dalej piecze bo podatek był za niski i nie starczyło na wazelinę