Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 70.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Bursztynowy Kartel

Vayner - - Gildie

Beitrag

@Dahlin słyszysz trollu spadaj z forum bo ferment siejesz

• Bursztynowy Kartel

Vayner - - Gildie

Beitrag

Zitat von T-ox: „vayner a Ty kurwa to kto? “ t*oja stara Zitat von Yunior: „@Vayner ty kurwo oddawaj galatyny. “ Nie moge wpłaciłem na lokate w banku i dopiero po 3 miesiącach moge wypłacać

• Bursztynowy Kartel

Vayner - - Gildie

Beitrag

Nom ciekawe czy jak kfc wchłonie już cały pax to też będzie taka toksyczność

• Do ScoiaTael i Bursztynowego Kartelu

Vayner - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Targun: „Ej i jak się historia potoczyła? “ Więc, bk rzuciło scoie na rzecz crp i kfc, kfc sobie urosło w międzyczasie, i teraz pochłania graczy z innych gildi

• Bursztynowy Kartel

Vayner - - Gildie

Beitrag

Spokojnie to nie jego wina że KFC ukradło wszystkich aktywnych graczy pvp z bk

• Polska vs Polska

Vayner - - Pogawędki

Beitrag

Nowy link discord.gg/dmEd3nr

• Bursztynowy Kartel

Vayner - - Gildie

Beitrag

Zitat von dfgfdg: „Tabelki tabelkami ale widzę że sojusz ma przyszłość , zwłaszcza po obejrzeniu kilku filmików z waszym udziałem myślę że sqad może się już was bać. “ raczej "musi" ix3l0pxbun3a.png

• Bursztynowy Kartel

Vayner - - Gildie

Beitrag

wl3bp530ckwu.pngWręcz przeciwnie nawet awans dostał Mówiłem raczej o drugiej stronie barykady

• Bursztynowy Kartel

Vayner - - Gildie

Beitrag

Znikneli ci co młyn robili to i prywatki znikneły

• 0,5 leciutko z focusu dziennego, jak nigdy nie zrobiłeś z 10k focusu 9 mln silvera to nie wiesz co to zarabianie

• Zitat von PrintsKaspian: „ - This system will also prevent Crystal Realm Battles between two Territory Teams from the same Alliance “ There must be a kind of blockade to prevent breaking this rule, by dropping the alliance on time for crystal gvg, and sending many random teams for farming energy with themselves. And after gvg returning back to the alliance.

• Khaza-Var

Vayner - - Gildie

Beitrag

@Aglikoss Jeżeli chodzi ci o te itemy w dużej skrzyni na wyspie gildyjnej to napisz do mnie na discordzie : Vayner #9974

• Bursztynowy Kartel

Vayner - - Gildie

Beitrag

@Yunior 1ds7e1uhnvre.png

• Bursztynowy Kartel

Vayner - - Gildie

Beitrag

Ogólnie to inicjatywa polskiego sojuszu jest spoko, ale pierwszą zasadą jest zakaz pytania "O której camlan?" bo nie ręczne za siebie.

• The Reborn (AKTUALNE)

Vayner - - Gildie

Beitrag

Jako iż widze z twojej strony odrzucenie do popierania swoich tez argumentami to powiem tyle że, obejżałem przed chwilą wszystkie filmiki Ambriela i wniosek jest taki, że niczym się nie wyróżniam na tle innych soulscythe z KFC, może to wina twojej perspektywy tylko z jednego oka, ja nie uważam że jestem bogiem gierki, ale też nie uważam że jestem jak to nazwałeś "debilem", "idiotą", i umiem kilkać w gierke na poziomie który nie zaniża poziomu gry mojej gildi. Jeżeli chcesz komuś coś w życiu udow…

• The Reborn (AKTUALNE)

Vayner - - Gildie

Beitrag

Zitat von Oxy: „Jakie jebać Value o czym ty bredzisz wracając Aglais-KFC (Vayner) bo już nie wiem jak cię nazywać, widzę znalazłeś już filmik ze jesteś idiotom teraz zobacz jak grasz halabardą, kosą, healem, czy nawet magiem ognia 90% twojego E jest bezużyteczne. “ No nie wiem czy jest wogule możliwe by napisać do ciebie abyś zrozumiał. Uważasz mnie za idiote bo mam jaja wyjechać bazyliszkiem za 40 baniek na camlan? Twierdzisz że 90% e rzucanych na fire i heal używam bezużytecznie ale przykładu …

• The Reborn (AKTUALNE)

Vayner - - Gildie

Beitrag

No spytałem cie o przykład na którym źle gram healem, czy fire a ty podałeś ostatni film ambriela??!

• Kaczuszki

Vayner - - Gildie

Beitrag

Po dymach ze sforą na camlanie odwiedziliśmy astolat i boss też zdobyty, nawet taki noob jak ja według oxego, ma achievement za zabicie bosa na astolat

• The Reborn (AKTUALNE)

Vayner - - Gildie

Beitrag

Twoje argumenty?

• Kaczuszki

Vayner - - Gildie

Beitrag

no ostatnio 2 dni temu nie mówiąc o tym że przez ostatni miesiąc 90% bosów na camlanie było zrobione przez VALUE