Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 144.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Scoia'Tael vs Gentlemen

Nastukany - - Pogawędki

Beitrag

heh widzę szkoła nie poszła na marne ale do gownoburzy lvl 15 to wam jeszcze sporo brakuje. Ale ładnie się bawicie...... Pozdrawiam starych wrogów

• Albion Online Guild Registry

Nastukany - - Guild Recruitment

Beitrag

Update the new Wolfpack info. Thx [ Wolfpack | Poland | OpenPvP | PvE | Apply ]

• Rejestr Polskich Gildii

Nastukany - - Gildie

Beitrag

[ Wolfpack | Nastukany | Aktywna | OpenPvP/PvE | Rekrutacja ]

• Wolfpack

Nastukany - - Gildie

Beitrag

Poszukujemy graczy, którzy cenią sobie rozgrywkę PvP na dobrym poziomie, chcą rozwijać się w tym kierunku, cenią sobie przejrzyste zasady oraz mają świadomość, że gra zespołowa wymaga poświęceń oraz uszanowania czasu innych. Staramy się rekrutować graczy, którzy są aktywni głównie w godzinach wieczornych, ponieważ większość naszej gildii to osoby pracujące, więc chcemy uniknąć nieporozumień i niezadowolenia wynikającego z niskiej aktywności graczy we wcześniejszych porach dnia. Jeżeli punktualno…

• POKEMON GO

Nastukany - - Pogawędki

Beitrag

Bo ta gra wymaga pełnych praw do konta google a co za tym idzie w przypadku włamania do wydawcy gry miliony użytkowników kont google będzie miało lipę Dlatego każdy AV bedzie to wywalał jako wirus.

• Poradnik Dla Nowicjuszy

Nastukany - - Pogawędki

Beitrag

Jednak on żyje nos-wielki-fotomontaz.jpg

• Witam

Nastukany - - Przedstaw się!

Beitrag

Witaj Na razie nie jesteś z pokolenia Wiewiórczo-Gentelmensko-Siignumowato-Nightwatchowy wiec masz szanse zagrać wszędzie Powodzenia

• Witam Nowoprzybylych

Nastukany - - Przedstaw się!

Beitrag

Witam Widzę że kolega ma NOSA do PVP nos-wielki-fotomontaz.jpg

Nastukany - - Pogawędki

Beitrag

WOW Jaka krótka diagnoza Panie Dragother powyższa fotografia przedstawia naszego rodaka Wardena w secie 8.0 a to co wisi na łóżku to są jego osiągnięcia i statystyki proszę się nie denerwować

Nastukany - - Pogawędki

Beitrag

Właśnie ! Temat statów był już ruszany parę razy....

Nastukany - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Vorgav: „Za mało mięśni moim zdaniem “ Ok podnoszę poprzeczkę 512_4978794fad5ab8SexyHilly77141.jpg

Nastukany - - Pogawędki

Beitrag

A taki był by ok? w sumie taki spoko mięsisty nosacz.jpg

Nastukany - - Pogawędki

Beitrag

Zostawić was samych na cały dzień

• Zitat von Szagi: „Wg mnie jak sojusz to tylko oficjalny - nie zadziała opcja z tajnym aktem “ I to by było na tyle. Rozumiem że wszyscy mają ułańska fantazje też mam jakąś wizję. Ale najpierw zobaczmy czy damy radę wytrzymać ze sobą te 2-3 miesiące. Cudem będzie połączenie wszystkich polskich gildi w jedno ally. Jak to się uda możecie myśleć coś więcej na otwarcie.

• Nie nosze majtex tylko boxerki ale skoro wolisz majteczki to ok

• Zitat von Nonnack: „Weź Ty się Hustler przebiegnij z 10 km i się zastanów co wypisujesz. Przypieprzasz się do ludzi nie wiadomo o co, obrażasz ich, zarzucasz że są 'uprzykrzajacy, wstretni i cwani' dodatkowo pozujesz na jakiegoś przechuja z którym nikt nie jest godny rozmawiać bo wszystkich przewyższasz 'intelektem, duchem walki, wykształceniem, statusem społecznym...oraz statystykami w grze' “ Ja tam Nonnack się nie wychylam nawet. Widać że gość ma taki LVL że powygina nas dwóch w chińskie osie…

• Zitat von Punklol: „Już widzę Nastuka, Szkodnika, Szagiego i Grodara na 1 tsie. Niech się zacznie gówno burza! “ Jak będę szedł na H&S to mało będzie mnie interesowało z kim siedzę na TS. Bardziej będzie mnie interesowało to czy ci co siedzą wiedzą co mają robić. Jest opcja Mute a w ostateczności można będzie założyć kanał Gówno Burza i tam można będzie sobie wejść i się wyżalić. Jak pomysły na wzajemne obrzucanie gównem się pokończyły to teraz jest nowa misja. Zrobić tak żeby teraz wszyscy raze…

• Nie uważacie że gość jest lepszy ode mnie ?

• Podaj dzień godzinę i adres TS ktoś od nas wpadnie pogadać. Skoro Szagi już nie dowodzi w Scoi a ja u nas to może my będziemy liczyć tego silvera o którym mowa taki mały joke Z silverem zawsze był problem a to za dużo a to za mało Próbujesz zrobić coś co jeszcze nikomu się nie udało. Nie udawało się to dlatego że ci co chcieli to tworzyć tak skrycie się nienawidzili. Trochę to przypomina scenę z filmu Piraci z Karaibów Skrzynia Umarlaka gdzie zbierają się piraci z całego świata na naradę. Widać …

• Siignum vs Night's Watch

Nastukany - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Nonnack: „Ale pasuje do poziomu wypowiedzi na forum lidera gildii ;P “ Podlaczyc sie do waszych tematow? jak wam malo to chetnie cos dołoze !!!!!!!!!!! Robilo sie juz w miare spokojnie. Ale nie taki Nonnack nie wytrzymal presji !!!