Search Results

Search results 1-20 of 111.

• Quote from SOKOL121: “Obecnie rohatyna nie jest lepsza od upuszczacza przy zbieraniu i ewentualnej ucieczce ? ” Jako zbieracz który ma +5kk fame w tej kategorii czyli coś tam wiem ale ekspertem nie jestem wydaje mi się, że rohatyna ma sens tylko i wyłącznie z butami górnika te 2 przedmioty świetnie ze sobą współgrają. Używając poprawnie tego połączenia jesteś wstanie przebiec bardzo daleki dystans w krótkim czasie. Jednakże rohatyną o wiele wolniej zabijasz moby które mogą pilnować surowiec któr…

• Black Lista

Verest - - Pogawędki

Quote from Karmil: “Quote from Verest: “Zostawiam dla potomnych, w dużym skrócie szpieg wyciągający informacje oraz podszywający się pod innych w celu tworzenia chaosu. tag discorda #9899 IGN: JemObiad zapodaj.net/ac712415239b1.png.html ” XDDDDDDDDDDDDD dali mi dostęp do ds i prawa administratora a jak zacząłem sie wygłupiać i trolowac to sie spłakali xD ” Jeżeli wpisywanie losowych osób na black listy, sabotowanie discorda i sprzedawanie informacji innym gildią to zwykłe wygłupy to przepraszam …

• Black Lista

Verest - - Pogawędki

Zostawiam dla potomnych, w dużym skrócie szpieg wyciągający informacje oraz podszywający się pod innych w celu tworzenia chaosu. tag discorda #9899 IGN: JemObiad zapodaj.net/ac712415239b1.png.html

• Wszystko zależy od waszych oraz potencjalnego sojusznika planów. Jeżeli was cel jest podobny to czemu by nie zawsze to szansa dla gildii na dogadanie się i stworzenia jednej większej społeczności. Jeżeli nie interesuje was aktywność wojenna na out landach to jedynym realnym minusem jest podział punktów sezonowych.

• @f35ah46jt56326y2js Jeżeli jesteś zainteresowany graniem na chill i bez spinek to poszukaj sobie gildi która reklamuje się jako " casual " w takich gildiach często każdy robi tylko to na co ma ochotę. Co do ZvZ jest to end game content większość gildii dąży do grania ZvZ ponieważ ta aktywność jest wymagana aby zdobywać tereny gildyjne oraz wpływy a ów tereny zapewniają bezpieczne miejsce/a dla zbieraczy jaki i osób robiących dungi. Z doświadczenia mogę tobie powiedzieć, że caller czyli osoba któ…

• Quote from Koshei: “Szkoda że potrafią tylko zalewać, a jak umawia się na równe liczby to biorą cały swój hh żeby wpierdol nie dostać xD Dlaczego dzisiaj nie dokończyliście fight'a tylko spierdoliliście xD ? przecież mieliście 2x większe liczby ? ” Jednym z powodów może być to, że zostały nam 2 minuty odpałki ale pewności nie mam.

• Developerzy już pracują nad dungeonami 1vs1 z tego co nam zdradzili będą przynajmniej 2 typy ( full loot i brak lootu z przeciwnika ). Nie pamiętam już gdzie ale developerzy podawali informacje, że dungeony 1vs1 są już w trakcie zamkniętych testów. Zgaduje, że pojawią się na serwerze testowym w okolicach połowy 9tego sezonu na start 10tego powinny już być dostępne dla każdego.

• Quote from assassinBK: “Quote from Verest: “można dostrzec w nich dorosłych, poważnych a czasem nawet kulturalnych ludzi. ” A to jest reklama czy anty-reklama ” Możesz to interpretować jak uważasz za słuszne.

• Reputacje mają jaką mają bronić ich nie będę, powiem tylko, że sam długo uważałem ich za grupę dzieci ale wystarczy trochę porozmawiać przebić się przez pierwsze lody i przy odrobinie chęci można dostrzec w nich dorosłych, poważnych a czasem nawet kulturalnych ludzi.

• Maciusie Guild poszukują nowych graczy

Verest - - Gildie

Wraz z końcem bieżącego sezonu Maciusie Guild kończą działalność, ponieważ opinia którą wyrobił nam głównie poprzedni GM odbiega od wizji do której dążyliśmy jako cała grupa. Maciusie Guild miało być zabawną nazwą łączącą osoby z dystansem do siebie i wspólnym celem co po prostu się nie udało. Dziwne jest to, że przypisano nam łatkę gildii adekwatnej do nazwy na podstawie wypowiedzi jednej czy dwóch osób, ale teraz to już jest bez znaczenia. Core gildii przetrwał i zgraliśmy się ze sobą co naucz…

• Głupio Wyszło rekrutuje!

Verest - - Gildie

Ta pasta była śmieszna miesiąc temu o ile kiedykolwiek kogoś bawiła.

• Braterska Obietnica

Verest - - Gildie

"Braterstwo i bycie fair wobec kolegów i koleżanek jest bardzo ważna w projekcie Braterska Obietnica" Jak tam rozliczenie za battle mounty dalej nikt ich nie kupił? Od ilu? 4 miesięcy? Może nawet i więcej, nie pamiętam kiedy rozpadło się [BORN]

• Przez podstawy masz na myśli kliknięcie przycisku odrodzenia się?

• Zakon Białego Wilka rekrutuje (PVP/PvE)

Verest - - Gildie

Quote from PrawdziwyFlo: “ja nowy w te gry ale czy kiedykolwiek w tej jak i innych rzeczywistościach ktoś nie bił archow? ” arch2 nie bije archów

• Czekam na mema z mózgami i coraz to ciekawszymi broniami do dwu osobowego bomb squadu.

• Violets - aplikuj już dziś!

Verest - - Gildie

Quote from Arkapiech: “Na wszystkich 3 filmikach bylismy sami. A zalewać, w sensie rozlewać się po przeciwnikach, pozdrawiam. ” Sami z Lusterkiem?

• Poprawie wypowiedz z wyżej. Nie musisz wracać do gildii z której wyszedłeś wystarczy, że twój nick znajdzie się na liście osób które mogą odwiedzać daną wyspę. Napisz do któregoś z oficerów lub GMa aby dali Tobie dostęp chociaż na jeden dzień, powodzenia z odzyskiwaniem dobytku.

• Problemy z serwerem

Verest - - Ogólne pytania i dyskusje

Quote from Stui: “Quote from Verest: “Zawsze jest opcja, że grupa pk miała buildy na odpychanie i zanim Ciebie zabili zostałeś wepchnięty do strefy czerwonej gdzie naturalnym jest stracenie wszystkich przedmiotów w momencie zgonu. ” Na żółtej strefie tam gdzie jest niby nieograniczone pvp jak padniesz też nie Tracisz eq, kilka razy się wyłożyłem po skarb i nigdy itemow nie stracilem. A jeżeli myślisz że został przepchnięty na inną mapę to musiał by" zaakceptowac" że chce przejść na mapkę czerwon…

• Problemy z serwerem

Verest - - Ogólne pytania i dyskusje

Zawsze jest opcja, że grupa pk miała buildy na odpychanie i zanim Ciebie zabili zostałeś wepchnięty do strefy czerwonej gdzie naturalnym jest stracenie wszystkich przedmiotów w momencie zgonu.

• Moon Guards

Verest - - Gildie

Quote from haraj: “Najlepsza potato farma w albionie polecam bardzo serdecznie ” To nie wątek TBC