Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 657.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Merlyn już tu jest!

Nonnack - - Aktualności i Ogłoszenia

Beitrag

Zitat von Istvan: „jupi “ No właśnie, ja też puszczam fajerwerki ;P

• Scoia'Tael -> Sojusz PoE

Nonnack - - Gildie

Beitrag

Zitat von glokz: „Ale jesteście mocni, tytani albiona. Mogę autograf ? “ Nie.

Nonnack - - Gildie

Beitrag

ix de

Nonnack - - Gildie

Beitrag

Słaby ten filmik @Rufu7, nie potrzebnie śmiecisz...

• Sprawdzałeś czy przypadkiem albion nie odpala ci się na zintegrowanej karcie graficznej, zamiast na tej właściwej.

• Gentlemen

Nonnack - - Gildie

Beitrag

Zitat von Grodar: „bo cały czas Panowie byliśmy o krok przed wami bo mieliśmy z Tajgerem dostęp do konta admina do waszego forum - to nie dziwne skoro działaliście na forum założonym przez Tajgera. To tak dla humoru bo każde pw i każdy post był przez nas rozpatrywany z uśmiechem na buzi. “ Wątpię aby to była prawda. Ale jeśli tak, to nie było wam chociaż trochę głupio? Pewnie nie. Nie żebym był zaskoczony, zero honoru, godności czy wstydu. Fajnie, że chociaż na koniec swojej działalności nie zgr…

• Wędkarstwo zapowiada się naprawdę bardzo emocjonująco

• To chyba i tak niezły wynik, myślałem, że już nikt nie gra;P

Nonnack - - Gildie

Beitrag

Dobre walki, dobra nuta, dobry montaż

• Niesamowite, oby tak dalej!

• Co to za Coral w ogóle, znacie typa? Chyba się nie przedstawił;P

Nonnack - - Gildie

Beitrag

Do czego? Już mi się nawet forum albiona znudziło, nie wspominając o grze.

Nonnack - - Gildie

Beitrag

Ale przecież można to wywalić bez problemu, wystarczy napisać do moda, albo po prostu zagadać jak ma się go w gildii i usuwa posty które są zbędne, po co robić syf w tematach rekrutacyjnych. Jeszcze żeby faktycznie dotyczyły gildii to ok, ale jakieś kłótnie osób trzecich..

Nonnack - - Gildie

Beitrag

Czemu się tu jakieś inne gildie sprzeczają? Ja bym wywalił całą tą dyskusję z tego wątku, przecież to nawet scoia nie dotyczy.. Notifaje mi wyskakują i czytam takie pierdoły...

• Kur... co jest?

Nonnack - - Pogawędki

Beitrag

Myślałem że zmarnuję trochę życia a Albionie bo akurat mam urlop, ale cóż. Niestety muszę się zająć czymś pożyteczniejszym;P Mi się już nawet wkurwiać nie chce, olewam grę dopóki nie się nie ogarną albo nie zapłacą w końcu tego haraczu hakerom;)

• Melomania!

Nonnack - - Pogawędki

Beitrag

Skoro Albion ostatnio kona w męczarniach to zacząłem sobie oglądać 'Vikings'. Taki kawałek trafiłem na youtubie, polecam;) youtube.com/watch?v=9smvyPi5ZN8 A kolejny kawałek który się pojawia w playliście też jest dobry. W ogóle ciekawa sprawa, już od IIWW amerykańce mają z tym problem, niby taki respekt dla żołnierzy, bo za ojczyznę itd, ale jak wraca banda ćpunów i wykolejeńców do kraju to już nie ma się kto nimi zająć. Dobrze, że u nas się szanuje weteranów. youtube.com/watch?v=o_l4Ab5FRwM#t=1…

• w co sie gra?

Nonnack - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

Nie grajcie z Dagotherem w forum, on oszukuje! ;P

• Kur... co jest?

Nonnack - - Pogawędki

Beitrag

No to ja już wiem jak to się skończy. W grze zostaną tylko gracze których rozgrywka ogranicza się do podlewania marchewek i siekania kóz. Preferując takie aktywności, faktycznie padający serwer, lagi, dc, black screeny i inne atrakcje nie przeszkadzają jakoś znacząco.

• CZARNY EKRAN W CARLEONIE

Nonnack - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

Czemu się denerwujecie? Czekajcie cierpliwie, problemy z grą są dopiero od kilku tygodni.

• Kur... co jest?

Nonnack - - Pogawędki

Beitrag

Efekt ten sam. Skoro nie ich wina to czyja, moja?! Nie znam się na tym za bardzo ale chyba da się jakoś zabezieczyć przed ddos, czemu inne gry chodzą? Ddos mieli już 3ciego dnia z tego co pamiętam.