Search Results

Search results 1-8 of 8.

• unknown.png Lider gildii nie oferuje żadnego kontentu oprócz FAME bo zna się tylko na robieniu Dungów. Nie polecam. W gildii może i nie ma toxicu ale jest NAZIZM. Wszystko co robisz jeżeli nie spodoba sie liderowi dostajesz warna. Za wyrażanie własnej opinii dostajesz kicka z gildii. Lider ciągle wmawia ludziom w gildii ze inne gildie to gówno i że ich wyjebią po paru dniach bo nie będą chodzić na zvz. A gracze w to wierzą bo nie mieli styczności z inną gildią. Kontentu zvz nie ma w gildii wcale…

• Quote from glokz: “Suaby baicik (-: To forum ma już 3 lata i content na forum staje się jedynie słabszy... :< Ale czekam na dalsze próby, co jeszcze masz w rękawie? ” Co ty nazywasz baitem ? 10 typa którzy spamują w kółko to samo ? Gosciu w końcu przestań błaznować i nie rób więcej kont na discordzie. Naucz sie szanować czas innych, dzieko.

• Lek na cale zlo - Avium Otwiera Rekrutacje!

Resix - - Gildie

Witam, chciałbym poinformować o umysłowej inteligencji graczy z Gildii Avium, Którzy wchodzą i spamują na discordzie. Co wam to Daje ? AVIUM bardzo dorosła gildia i śilne rozwiązania! NIE Pozdrawiam thumbdown.png Nie polecam. Marnujecie mój czas na wasze jakieś gówniane powiadomienia, zaśmiecacie discorda i psujecie albiona. 6i6jg80rq72v_t.jpg

• Witam, chciałbym poinformować o umysłowej inteligencji graczy z Gildii Avium, Którzy wchodzą i spamują na discordzie. Co wam to Daje ? AVIUM bardzo dorosła gildia i śilne rozwiązania! NIE Pozdrawiam Nie polecam. Marnujecie mój czas na wasze jakieś gówniane powiadomienia, zaśmiecacie discorda i psujecie albiona. 6i6jg80rq72v_t.jpg

• Black Lista

Resix - - Pogawędki

Kolega oddał pieniądze, Możecie zamknąć temat i wykreślić go ze swojej black listy. Dziękuje pozdrawiam.

• Black Lista

Resix - - Pogawędki

Quote from Jezorx: “Przecież to było proste do zrozumienia dlaczego wyszedłem z tymi itemami. Chciałem się odegrać za DoA? Po drugie nie wiem jaki mają obecnie stosunek do mnie koledzy z doa ale chciałbym spłacić kolege któremu te pieniądze zabrałem i praktycznie tyle. ” Spoko daj znać jak uzbierasz.

• RAQ otwiera się na polskch graczy!

Resix - - Gildie

BUMP!.

• RAQ otwiera się na polskch graczy!

Resix - - Gildie

8fbe794d211489b506e145e5d509d93202e9189c.png RAQ to młoda, szybko rozwijająca się gildia PvP, która skupia się głównie na ZvZ, ale nie odrzuca innych aspektów gry, takich jak PvE i PvP w innych wydaniach. Nie możemy się pochwalić tak długą historią jak większość gildii w Albionie, ale w czasie naszego działania jako RAQ udało nam się zebrać duży, bardzo doświadczony zespół. Ci, którzy lubią duże wydarzenia w formacie ZvZ polubią naszą gildię. Jeśli jesteś gotów brać udział w wielkich bitwach i n…