Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 287.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Hello! Here it is, as i know and tested guild banks differ from normal chests (in ranks too) so if as a good Guild Master i want to give possibility for players to look into logs of guild banks tabs. To do that i have to give them rights for "Manage Banks" which gives them whole power using and changing rights of all guild tabs which is not something i really want. I just want to give them access to see guild tabs log. Can there be created another right in Rights Management to make it possible??…

• Scoia'Tael -> Sojusz PoE

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

youtube.com/watch?v=wqmTFj33dV8&feature=youtu.be

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Z serii walka na combo ;/ youtube.com/watch?v=W-GvxE4W_g8&feature=youtu.be

• Trial Keys from squirrel!!! 5 left!

roskuwacz - - Trial Key Zone

Beitrag

1. ZKF3Q9KREAMXRTUCGFXY2GCGM 2. P94EAU2Q2GPW3XVPUVX2MNXH3 3. 79HRXXNG7YW4ELK7WY9TYEWKN 4. LQWUW3PFKQHDKMR3QX3QP2JEQ 5. XXZC962QDGTWR4UQNP62MH9CN

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Oj tam, desygnowany combat looter może A to z wczorajszej walki na Elmwood^^ youtube.com/watch?v=RSXPazl47xo&feature=youtu.be

• Trial Keys from squirrel!!! 5 left!

roskuwacz - - Trial Key Zone

Beitrag

bump

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Czas zacząć dzielić się twórczością Trypera youtube.com/watch?v=rduUTPmB1ow&feature=youtu.be

• Offline day counter

roskuwacz - - Bugs

Beitrag

After being 1 year offline your day counter doesn't reset after a month cycle, so we can get 1 y 2 mo 69 days ago Small bug^^ 1Vs5Sv.png

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Bump z Zamkiem! (a podobno PoE na zamki nie chodzi ) amcUt8.jpg

• Nowe rozdanie takie po kilku miesiącach

• Bursztynowy Kartel

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Zitat von Elementum: „Ja już wielu z was mówiłem jakie podejście ma Oficerka POE. “ No jakie mamy podejście? Zitat von Dahlin: „Statystyki są tym razem po prostu smutne... nie wiem jakie macie wrażenia z ostatnich 2 tygodni, ale jest słabo... w Rebornach zapaść, w BK i ST nie ma co robić... w SFORZE chyba już zaczęli grać w inne gry...unknown.png “ Nie uważam że statystyki są smutne, ludzie nadal grają i się dobrze bawią przy produkcji, patch został zapowiedziany więc spodziewam się nieznacznego…

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Zitat von musiek01: „nieźle się tam bawicie, można dołączyć? “ Tak nadal rekrutujemy Zapraszam na discord. Odwiedzającym nasz teren nie do końca ozdoby przypadły do gustu f0ZEsv.png

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Tuż przed resetem jako ScoiaTael zdobyliśmy srebro w rankingu sezonowym. (Kto by się tym przejmował prawda?) Myślę że po części przyczyniły się do tego zasieki na naszym terenie eM8Vx2.jpg

• The Reborn

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Wojna domowa w The Reborn? albiononline.com/en/killboard/gvg/PcQkTOSYT5Klr8Bi52DkMg

• Polski sojusz VALUE

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Zitat von Kazno: „Nastepnym razem po prostu uciekajcie gdy widzicie nasz blob zamiast liczyc ze nie bedziemy was atakowac i zeby potem znowu nie bylo wylewania lez na forum “ Dziękuje za tą cenną wstawkę, zmieniła dyskusję i opis sytuacji całościowo -.- Zitat von Bronks: „Btw. to nikt z Value nie wiedział o jakimś pakcie między BA a POE, a całą akcje prowadził KingMojo więc proszę nie oczerniać naszego sojuszu tekstami, że kogoś zbackstabowaliśmy, pozdro ! “ Zitat von glokz: „1. Mojo mówił żeby …

• Polski sojusz VALUE

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Tak widzę że wspominanie waszej pamiętnej wygranej na WOTW xDD Warto zwrócić uwagę na ustalenia jakie były zawarte przed tą walką gdzie BA reprezentując w tamtym momencie sojusz Value miało się skupić na ALONE i nie powinno dojść do walki PoE - VALUE. Takie polecenie dostali wszyscy gracze z POE więc w momencie gdy nastąpił push na ALONE przez PoE oraz BA reszta sojuszu VALUE skupiła się na atakowaniu tyłów POE którzy nawet nie stawiali oporu na tyłach wciąż atakując ALONE. Tak więc był to backs…

• Arqnashi

roskuwacz - - Przedstaw się!

Beitrag

Niestety w Gothicu Siła>Zręczność, Jedyna znośna broń na zręczność to byłą Betty czy jakoś tak

• Bursztynowy Kartel

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Mam nadzieje że BK wybaczy za spam @Modnoc Ja patrzę na kwestie sojuszu zupełnie inaczej, od premiery Scoiatael była w dwóch sojuszach gdzie pierwsze tygodnie gry graliśmy sami co stwarzało gdy z całości contentu gry mogły korzystać osoby które logowały się w prime time. Następnie mały sojusz HUNT z Furią i częścią polskich gildii gdzie odnosiłem wrażenie że aby cokolwiek razem zrobić to musiałem to dużo wcześniej ustalić a i tak część oficerki gildii "zapominała" przekazać to reszcie. Sojusz Po…

• Cracked

roskuwacz - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

Po tym poście przez chwilę zastanawiałem się nad możliwością zcrakowania Albiona