Search Results

Search results 1-12 of 12.

• Witam. Chodzi o zwrot towaru. Znaczy coś produkujesz i dostajesz kilkanaście, czy ileś tam procent zwrotu surowców z których produkujesz. Generalnie opłata za użytkowanie sklepu, warsztatu w mieście powinna być tańsza niż produkcja na wyspie. Znaczy zysk przy zwrocie części surowców powinien być większy niż opłata za użytkowanie. Dochodzi do tego jeszcze koszt wybudowania własnego budynku. Ale zależy kto co lubi. Pozdrawiam.

• Witam. Nazywam się Sylwek, moja postać to Gottfryd. Gram z 1,5 roku, aczkolwiek zrobiłem sobie półroczną przerwę. Mam na maksa rozwinięte hodowlę krów, uprawę krwawnika i dyni. Mam rozwinięte wszystkie zbieractwa, oprócz rybołówstwa do poziomów 7,2 , znaczy wydać po 400 PN i mogę zbierać wszystko. (Mam 8k, więc mi nie szkoda, ale z drugiej strony nie mam potrzeby. ) Potrafię przerobić wszystkie surowce, bez specek, znaczy specjalnie nie nabijałem. Gotowanie i eliksiry maks, znaczy bez specek. Ki…

• Zbieranie

Gottfryd - - Ogólne pytania i dyskusje

Quote from Jumiko: “Im większy tier stroju zbieracza tym więcej dają. Każdy strój ładuje się do 10, każdy ładunek daje jakiś bonus, na tierze 8 jest to 3.5% w zbroi oraz w butach i czapce po 1,75% czyli łącznie 70%. Do tego dochodzą specki jeśli takowe posiadasz. Plecak zmniejsza ciężar surki o 30%, a narzędzie zwiększa prędkość zbierania. Strój wyższego tieru zawsze jest lepszy, nawet jeśli zbierasz niższy surowiec. Zasada jest taka, że % wydajności stroju + % ze specek na zbieranie danego tier…

• Witam. Wydawało mi się, że jak się logujesz na konto to wybierasz postać którą chcesz grać. Nie można chyba grać kilkoma równocześnie z jednego konta. Każda ma własne inwentory, skrzynie bankowe i gildyjne, własne srebro, każda się fizycznie pojawia kiedy inna znika i nie ma ograniczeń gdzie. Tylko złoto na koncie jest wspólne. Jak postać ma premium to ma korzyści z premium, jak nie ma to nie ma, jeżeli chodzi o Market to chyba podatki są inne, ale nie chce mi się sprawdzać, powinno być w opisie…

• Witam. Jak w pytaniu. Nie chce mi się już latać po wszystkich miastach i sprawdzać cenę czegoś, jak stworzyli dodatkowe lokacje z bankiem w miastach. Ktoś dał na forum info o jakimś craft calculatorze, ale tam jakieś zakłamania są. Chodzi mi o coś co w miarę dokładnie dane ściąga, nie musi być natychmiast aktualne, ale dajmy na to raz dziennie żeby się aktualizowało. Bo już dajmy na to jakieś makro do obrabiania wyspy to już by było oszustwo? (Jak tak to nie chcę. ) Pozdrawiam.

• Witam. Można odzyskać kontrolę nad gildią którą się kiedyś stworzyło, uzyskało dostęp do wyspy, wyszło z niej i teraz nikogo w niej nie ma? Albo odzyskać dostęp, władzę, albo usunąć siebie z bycia właścicielem takiej wyspy gildyjnej? Pozdrawiam.

• Już ok. Ale się wystraszyłem, trochę.

• Mam postać główną i tam mam kupione premium. Pozostałe postacie nie mają już premium i tak już jest od miesięcy. Stworzyłem sobie nowe konto i nowe 3 postacie, kupiłem każdej premium za srebro. Po kilku minutach nie mogę się zalogować na to nowe konto, nie łączy z serwerem. A na to stare też nie mogę, problemy z logowaniem bo wszystkie postacie muszą mieć premium, a nie mogę wejść do gry żeby premium kupić bo nie mogę się zalogować. No i nie wiem o co chodzi.

• Ale to jest bezsens. Przy obecnej ilości osób na serwerze i kosztach wyżywienia nikt nie jest w stanie utrzymać działki. Jeżeli mam dopłacać z 10kk miesięcznie, nie ważne z jakiej kasy, czy realnej, czy dorobionej, czy ukradzionej, to i tak jestem co miesiąc 10kk w plecy. Lepiej mieć 10kk dla siebie bez działki, niż 10kk w plecy, ale mieć działkę. Muszę się swojej jak najszybciej pozbyć. No nic dzięki.

• Jak mam działkę w mieście to muszę co 20 dni za nią płacić? Kupiłem działkę. Jako właściciel przebiłem kogoś co ją licytował, musiałem znowu dopłacić. Teraz za 20 dni następna aukcja i znowu mam płacić? To by trzeba co 20 dni ze 30 - 40kk płacić. Kogo by wtedy było na to stać?

• To miałem szczęście, bo już miałem naprawiać. Zostało mi 20% i w opisie było, że jak budynek będzie miał 10%, to przestanie działać. Dzisiaj patrzę i znowu 100%, więc już nie wiem, zwiększono wytrzymałość, znaczy będą tracić wytrzymałość, dajmy na to przez 2 miesiące i trzeba będzie naprawiać, czy wcale? Może by coś o zbieractwie? Jak mocno stroje zbieracza wpływają na szybkość zbierania i szanse na dodatkowy surowiec? Czy zawsze strój wyższego tieru jest lepszy? (nawet jak zbieramy niższy suro…

• Trofeum ogólne zapewnia zadowolenie 5, 3 odpowiednim pracownikom (znaczy wszystkim). Dany pracownik może korzystać tylko z jednej sztuki. W domu 5 poziomu, można postawić trofeum ogólne 2, 3, 4 i 5 poziomu. Każde da 5, czyli razem 20 zadowolenia. Taki sam opis ma to trofeum zawodowe, nie wiem jak je nazwać, tylko że daje 10, 3 odpowiednim pracownikom (znaczy takim jak trofeum). Dany pracownik może korzystać tylko z jednej sztuki. Co by sugerowało, że też można mieć 1 trofeum każdego poziomu, ale…