Search Results

Search results 1-10 of 10.

• Oyun terimleri

Entryca - - Genel Sorular ve Tartışmalar

Merhabalar, oyun terimleri konusunda bilgilendirme yapabilecek var mı acaba? Daha çok event, aktivetelerin anlamlarını öğrenmek istiyorum. Mesela ff nedir?

• Merhabalar, oyunda gather yaparak para kazanmak istiyorum. Ancak gather işinde kazanç elde edilmesi için izlenen yol ne olmalı? gather yapılanlar satılarak mı, yoksa craft ile mi? birde bulunduğum şehire göre mi materyal seçilmeli? martlock şehrim mesela, ağaç daha mı iyi olur. 2. olarak relic ne işe yarıyor, nasıl değerlendirebilirim bunları?

• Selamlar, size bir sorum olacak. Para kazanmak için hangi gatherı önerirsiniz? Şehrim martlock mesela, buna göre seçim mi yapılmalı yoksa? Birde gatherda para kazanmak için izlenen yol, toplanan materyalleri action house'a satarak mı kasılıyor?

• JigoLows [Tanıtım]

Entryca - - Lonca Alımları

teşekkür ederiz. ellerine sağlık. sağlam guilde benziyor.

• eyvallah hocam sağol.

• tam yerini söyleyebilir misin hocam nerde çıkıyorlar, bide tek başıma dönebilir miyim? fire mage'im

• Quote from Paulii: “I can recommend the 1h-axe/torch, if you want to go solo. You kill fast and heal yourself also. Together with the assasin jacket and shoes of your choice with some sprintbonus, if it gets tight. ” kill mob or player? and my axe level 1. Quote from MrsLove: “I like the holy with smite for solo. But do u mean pvp fame or pve fame? ” doesnt matter. maybe i want the try 2v2 hellgate, kill only boss. thats possible? bcs i'm fire mage

• Quote from TheNoldor: “Oyunda tek başına item geliştirmek çok zor çünkü dungeon sisteminden eniyi fame'i alıyorsun ama arkadaşlarım yok parti lazım diyorsan sürekli dünya chatinde parti arayanlar oluyor onlarla birlikte dungeona gidip item fame kasman gerekiyor ” hocam tek başına kasmak zor biliyorum, guildim var her akşam dungeonda kasıyoruz ama gündüzleri kimse olmuyor. tanımadığım kişilerle de yapmak istemiyorum, 2 dg yapıp çıkıyorlar çünkü. o yüzden alternatif solo yöntemlerimi öğrenmek isti…

• Dostum eline sağlık izledim videoyu. Sana bir şey sormak istiyorum. İş saatlerimden dolayı bazen solo olarak takılmak zorunda kalıyorum. Silahlarımı kasmak için en iyi solo nasıl kasabilirim?

• Hi, i played sometimes solo. and i have question; How to learning the best combat fame?