Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 28.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Gentlemeni i sojusz Tryhard [INFO]

Strostor - - Pogawędki

Beitrag

Powodzenia chopoki na release

• Ban the shiet out of 'em. The only way of keeping the game fun is making it botfree. Try learn on mistakes that CIPsoft did.

• Sponsorowane streamy

Strostor - - Pogawędki

Beitrag

Szkoda, ze wczoraj akurat byli to Djarii i Cdew. To są wowowcy, którzy widać było grali trochę na sile Cdew wręcz stwierdzial co chwila, ze to dla niego za duży grind. Posunięcie fajne, tylko nie wiem czy wybór dobry

• Zitat von Dexterone: „Każdy niewinny, a jak to czytam to od razu przypomina mi się ta scena: youtube.com/watch?v=dxQiIyeYG-M “ Criti w samo sedno

• Zitat von dfgfdg: „akcja nie zwalnia tempa , aż nie mogę się jutra doczekać co znowu dziewczyny wymyślą , wczoraj ruskim dzisiaj niemcom , ciekawe czy jest jakaś gildia z izraela to może też byście się pod nich podczepili , a najsmutniejsze jest to że zamiast wykorzystać bete do trenowania pvp i gvg to trzeba wynajmowac najemników zeby z kims wygrać i o jakim jednoczeniu mowa czyba że all vs dziewczyny z G bo wczesniej czy pozniej kaska się skonczy dla zornów i samemu trzeba bedzie się bronić , …

• Zitat von Szagi: „Przecież All Saints to była gildia tworzona przez streamera na szybko żeby z ludzi podatki ściągać? Chyba, że to ty byłeś tym streamerem xD “ W dupie byłeś, gówno wiesz. Pewnie nie masz info bo byłeś wtedy na wschodnim kontynencie, a my na zachodnim. Masz prawo nie wiedzieć. No offence ofc

• Zitat von Nonnack: „Nie walczysz dla nich, jesteś członkiem ich gildii, wchłonęli was, ale niech Ci będzie;P “ Ktos kto nigdy All Saintem nie był tego nie zrozumie, masz rację. Niech Ci będzie Pozdrawiam zią.

• Zitat von Nonnack: „Zitat von Strostor: „Kocham go miłością skrytą. Póki jego laska nie wie jest ok. Jee wszło z szafy Seriously - typie, ale jestes kolo, ja pierdole hahah “ Zmień sygne na Gentlemen, przecież już nie ma waszej gildii All Saints. “ Sercem duszą i wiarą zawsze będę All Saintem zią Ta sygnatura nie jest z dupy To, że walczę dla G tego nie wyklucza

• Zitat von Szkodnik: „A co inni towarzysze grodara na jego wypowiedz? “ Kocham go miłością skrytą. Póki jego laska nie wie jest ok. Jee wszło z szafy Seriously - typie, ale jestes kolo, ja pierdole hahah

• shitstorm.jpg

• Quo Vadis Albionie?

Strostor - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

ancq krul

• CK GvGs Compendium

Strostor - - Video and Media Forum

Beitrag

ahh, im loving this dual sword guy performance

• Gentlemen

Strostor - - Gildie

Beitrag

Stiletto - najwiekszy psychopata albiona

• Zitat von BRiCK: „Well last week 700 people participated in PvP “ Where do you got this information from ?

• POLITYKA W ALBIONIE

Beitrag

Zitat von Szagi: „Każdy ma swoją rację i tego nie zmienimy. Myślałem, że może mimo to uda nam sie współpracować ale widocznie niektórym potrzeba więcej czasu. może w G kiedyś do władzy dojdzie ktoś z wiekszym dystansem do siebie (oby) “ Człowieku, obudź sie i przestań uporczywie siać propagandę. O jakim dystansie do siebie Ty mówisz? Ty czytasz co piszesz, czy tak pie***sz dla zasady? Była ochota Was sklepać i zaspokoiliśmy ochotę. Ot, cała historia. Przestań o tym myśleć bo coraz bardziej absur…

• POLITYKA W ALBIONIE

Beitrag

Zitat von assassinBK: „Tak sobie poczytałem ten temat i po prostu widzę że niektórym jednak przydało by się oderwać czasami sprzed komputera i iść do szkoły lub poczytać książki. 1) Jeżeli padła inicjatywa zorganizowania jakiejś polskiej akcji (jakiejkolwiek) to ja rozumiem, że można się do niej nie przyłączać, można jej nie kibicować ale organizować się jeszcze przeciw takiej akcji i to wysyłając kogoś na przeszpiegi już jest jawne przegięcie. Przecież padło hasło aby zorganizować coś POLSKIEGO…

• POLITYKA W ALBIONIE

Beitrag

Zitat von Frik: „Strostor nie wiem czy umiesz czytać ze zrozumieniem ale chyba nie bardzo Ci to idzie bo dyskusja jest o zupełnie czymś innym.. Jeżeli czekasz aż ktoś podbuduje twoje ego i powie że wygraliście tą walkę to już ci mówię: "wygraliście" bo musieliśmy się wycofać i cieszcie się tymi pikselami skoro sprawiają wam tyle radości. Usłyszeliście gratulacje, mieliście w końcu możliwość wrzucenia jakiegoś filmu reklamującego i nikt tego nie neguje ale to w jaki sposób do tego doszło daje wie…

• POLITYKA W ALBIONIE

Beitrag

Zitat von roskuwacz: „Zitat von Zaraza: „Wszystkie jęki wynikają tylko z tego, że G wygrało a Atlas nie. Gdyby było odwrotnie, wątpię żeby ktoś płakał. “ Bardzo ciekawy wniosek wyciągnąłeś z całej tej dyskusji. Szczególnie dlatego że nie dostrzegasz istoty sprawy, może drobna aluzja pomoże. Jest wyścig kolarski, po bardzo dobrej rywalizacji wygrał kolarz A. Dostał nagrody, wszyscy mu pogratulowali formy oraz dobrego występu, wszyscy są zadowoleni. Po zawodach wychodzi na jaw że kolarz A miał wbu…

• POLITYKA W ALBIONIE

Beitrag

Zitat von roskuwacz: „Zitat von Dagother: „Wiedzieliśmy tylko gdzie jesteście, nic poza tym. “ Mieliście osobę na naszym ts3. Z tego co słyszał na pewno wiedzieliście kto dowodzi i kogo zabić w pierwszej kolejności. Na pewno słyszał co zamierzamy i jakie są rozkazy więc to jest ogromna wiedza jak na walkę.Zitat von Dagother: „My się dobrze bawiliśmy, wy się dobrze bawiliście, powiedz mi dlaczego od nas nie ma żadnego negatywnego komentarza w waszą stronę, a od was dzisiaj jakaś masakra i jeszcze…

• POLITYKA W ALBIONIE

Beitrag

Chicken Kiss było tam, tyle że po drugiej stronie. Już jako Gentlemen!