Search Results

Search results 1-20 of 58.

• trash server trash developer. Are you incapable of finding solutions to DDOS!!!!!

• Ortam Orospuları

MetalKarinca - - Lonca Alımları

Erim şimdiden başarılar kardeşim ama seninle bir ara görüşelim, bana ulaş.

• İyisiyle kötüsüyle bir çok badireler atlatarak beta süreçlerini geçmiş bulunmaktayız. Release başlamak üzere, bu sefer uzun soluklu bir oyun serüveni ve azim isteyen start ayın 17'sinde veriliyor. Şimdiden herkese hayırlı olsun ve iyi oyunlar dileklerimi iletmek isterim. Tüm guild'lere de başarılar. Suicide Squad olarak oyunda olacağız. Tekrar başarılar arkadaşlar.

• Quote from Tayhyper: “Quote from Gorgi: “Siz hangi başarıdan bahsediyorsunuz 7.3 set yapıp 2 tane gvg kazanmaktan mı? Üstelik kendi guildinizin ismini bile temsil edemiyorken. Başarı mı görmek istiyorsunuz. Geçen beta Suicide Squad'ı örnek alın. İlk zamanlarda bazı şeyler ters gitti tüm emeklerimiz içinde pilotu kaybettik hatta siz iyi bilirsiniz 8 guild toplanıp 150 kişi gelmiştiniz tekrar aldırmamak için :)) aynı durum sizin başınıza gelse eminim buraya başlık açar her biriniz hoşçakalın postl…

• Quote from Bogoss1: “Quote from MetalKarinca: “Quote from Bogoss1: “Quote from AVAR: “Quote from Bogoss1: “Quote from Hieron: “Vay be! hile yapan adamlara güzelleme yapıyonuz. Neyden banlanmışlar modsun söylede bilelim konuşmasın mon ” inananmak istemiyorsan inanma ama once o agzını topla adam akıllı konuş sana bişe kanıtlamaya mecbur degiliz hadi uza ” sen değilmisin ulan millete ana avrat küfür eden toxic hiç kimse bu oyunda iyiye oynamasın olum hepinizin ne mal olduğunu iyi biliyorum. Azıcık …

• Quote from Bogoss1: “Quote from AVAR: “Quote from Bogoss1: “Quote from Hieron: “Vay be! hile yapan adamlara güzelleme yapıyonuz. Neyden banlanmışlar modsun söylede bilelim konuşmasın mon ” inananmak istemiyorsan inanma ama once o agzını topla adam akıllı konuş sana bişe kanıtlamaya mecbur degiliz hadi uza ” sen değilmisin ulan millete ana avrat küfür eden toxic hiç kimse bu oyunda iyiye oynamasın olum hepinizin ne mal olduğunu iyi biliyorum. Azıcık kendi ağzınla konuş olum nerde bu bebeler orda …

• Quote from ruhban: “Neyse başlıktan da anlaşılacağı gibi koca bir hardcore betadan sonra bende artık oyuna olan ilgimi kaybettim:) Bu beta ne yaptım diye soracak olursanız. Acıkcası guildlerle olan sohbet muhabbet dısında bi cacık yapamadım. Bir gvg takımı kuramadım hellgate desen allaha emanet birseyler yaptık 4 gün üst üste aynı hellgate ekibi ile giremedim:D Ama acıkcası eğlendim yeni insanlarla tanısıp muhabbeti ilerlettik:D He oyuna hic mi girmeyecegim? tabi ki oyunda olacagım gene ekibimle…

• Quote from Blackhand: “Kendi kendime varlığımı sorgulatan herkese teşekkürü bir borç bilirim. Şaka bir yana, Rehacım, birazcık sakinleş ben orada şaka yapıyorum. Sana kızdıysak düşman da olmadık! (Seninle ayrıca bunun sebebini konuşcam) Konunun daha da uzamasında gerek yok, benim tek kırgınlığım kürşatında bahsettiği değer verdiğim insanlardan bir özürü duymamak. Çünkü bana göre hiç bir hareketin karşılığı küfür değildir. Zira benim birisi bana etmediği sürece ki o güne kadar ağzımdan kötü bir ş…

• Quote from Qursat: “Kendi takimimdan bağımsız konusmam gerekirse bugüne kadar aramiza giren sadece 2 kisiye kapıyı kapattik.birine hala karşıyım ve öyle olmasın isterdim. Diğeri ise geç bile kalınmış bir hamledir. Serdar abinin oyunu bıraktığını düşündüğümüz lunatic zamanında daha serdar abi gelip bıraktım demeden gemiyi ilk kimin terk ettiği, yeni girdiği guilde yaranmak için eski guildinin iç işlerini forumda paylaştığı bilinen seylerdir. Kimseyle alıp veremediğimiz yok bize ego diyenlerin bun…

• Evet beyler, adımın geçtiği konular olduğundan dolayı bana da söz hakkı doğmuş burada. Quote from Frostlyn: “Quote from AVAR: “ ” Build değiştirmek gayet doğal dediğin gibi betadayız.Fight yapamıyoruz abi demem gayet doğal kimlerle oynadığımızı az çok sende biliyordun.Knight online oynamam gayet doğal senle birliktede oynadık eğlendik güldük.Oyunu kötülemem normal hala kötülüyorum ama son 2 betadır kaybettiğiniz fightlardan sonra gelip söylenmeniz dikkatimi çekti ve bunu trolleyerek vurgulamak i…

• Serverın bu kadar oyuncuyu kaldırmadığı aşina, EU oyuncusunun da çok fazla olduğu bir oyunda neden EU sunucularına geçilmediği ve oyuncuların düşmesi, lag da kalmaları bir çok oyuncunun kafasını karıştırmakta. Eski betalar da böyle bir durum az oluyordu şimdi ise haritada 2 grup varsa olmaya başladı. Ne zaman bir çözüm üretilecek merakla bekliyoruz.

• Erim kardeşim başarılarınızın devamlı olmasını temenni ederim, büyük bir heyecan ve merakla takipteyim. Halen daha Beta2' nin son dönemlerinde Zorn'a karşı yaptığımız Gvg'nin tadı damağımda Eski healer - Mythica' dan sevgiler

• Trash server

• Quote from Axolotl: “The server is back online! ” Thank you for your valuable information

• Quote from Shavanna: “Quote from MetalKarinca: “Quote from Emnithy: “Quote from MetalKarinca: “Quote from Emnithy: “Quote from MetalKarinca: “2 alpha and 3 post-beta servers are bad enough to support this game will not release. As a player i have great doubts about management! ” Even HUGE developing companies have problems the first days of launching new popualr games, you are just jumping to conclusions without thinking it through ” How much the management team gives you the defense in the foru…

• Quote from Emnithy: “Quote from MetalKarinca: “Quote from Emnithy: “Quote from MetalKarinca: “2 alpha and 3 post-beta servers are bad enough to support this game will not release. As a player i have great doubts about management! ” Even HUGE developing companies have problems the first days of launching new popualr games, you are just jumping to conclusions without thinking it through ” How much the management team gives you the defense in the forum, tell us also we defend ” I'm stating my opini…

• Quote from Emnithy: “Quote from MetalKarinca: “2 alpha and 3 post-beta servers are bad enough to support this game will not release. As a player i have great doubts about management! ” Even HUGE developing companies have problems the first days of launching new popualr games, you are just jumping to conclusions without thinking it through ” How much the management team gives you the defense in the forum, tell us also we defend

• 2 alpha and 3 post-beta servers are bad enough to support this game will not release. As a player i have great doubts about management!

• Singularity guildine ve oyuncularına başarılar dilerim. Çoğu zaten arkadaşım, arkadaşlarımı destekliyorum. Hakkınız da hayırlısı.

• Konu Silinebilir. Sorun çözülmüş sanırım.