Search Results

Search results 1-16 of 16.

• Gildia casualowa "ArsMoriendi"

LysyWariat - - Gildie

A ja się misiu wcale nie chwalę ;p pokazuję w jaki sposób działamy, spędzamy czas w grze, mam parę materiałów "small scale zvz", gdzie walka jest wyrównana, bądź przeciwnik ma przewagę liczebną, ale czekają na swoją kolej- złożę z tego osobny filmik Dodatkowo.. jesteśmy postrzegani bądź chcemy być jako "casual", także rozumiesz... żadni z nas eksperci + ze mnie żaden jutuber D: pozdrawiam legendy Albionowego podwórka :)!

LysyWariat - - Gildie

youtube.com/watch?v=qP8hPjjW19…T_Aqo8qAPEvy&index=6&t=0s

• ArsMoriendi Zaprasza !!

LysyWariat - - Gildie

Zapraszamy wszystkich serdecznie rekrutacja nadal trwa <

LysyWariat - - Gildie

youtube.com/watch?v=-DVb7sT_L30&t=0s

LysyWariat - - Gildie

youtube.com/watch?v=n-FJgMn1rps&t=2s

LysyWariat - - Gildie

youtube.com/watch?v=iW0HRezVy0k

LysyWariat - - Gildie

youtube.com/watch?v=iW0HRezVy0k

• spoooookojnieeee... miał pełen dostęp do jednej skrzynki nie całego skarbca

• Ponieważ nie było to potrzebne aż do 15.02 jak już mówiłem, cenimy sobie zaufanie, taka strata to dla nas żadna strata. Z nikim nie mieliśmy dotychczas problemów fajnie, że śmieci same się usuwają. Wątek założony w celu poinformowania innych by się nie nacieli i omijali szerokim łukiem tego oto pajaca

LysyWariat - - Gildie

Co racja, to racja. jedynie ten brak porządku, brak kultury, szacunku i inteligencji kuł mnie bardzo w oczy Po to gramy w gry... by spędzać swój czas wolny w jak najprzyjemniejszy (wedle naszego uznania) sposób. Każdy w życiu robi to co lubi robić, każdy ma jakiś wybór. Dlatego... serce mnie boli, że normalni ludzie, rozumiejący te proste zasady muszą przedzierać się przez spam takich informacji, które ani nic nie wnoszą a jeszcze wpływają negatywnie na nasze odczucia. Pozdrawiam

• Witam serdecznie graczy Albiona! chciałbym informacyjnie przedstawić wam mendę społeczną, która powinna być wypleniona nim się jeszcze nauczyła mówić. Nie dalej jak półtora miesiąca temu istota ta gościła w naszych szeregach (ArsMoriendi) nie całe 2 dni. Nie spodobało się panu za bardzo więc postanowił na własną rękę nas opuścić (wcześniej nas wyzywając) i wrócić do swojej wszechmocnej i wybitnej gildii (ironia). Z tego oto powodu iż u nas był, miał też możliwość dostania się na naszą wyspę. Zas…

LysyWariat - - Gildie

Zaiste, niestety bardzo pasuje -,-

LysyWariat - - Gildie

Chciałbym tylko sprostować, że Ci gracze, którzy z naszego wątku rekrutacyjnego stworzyli sobie miejsce do robienia gówno burzy nie są naszymi członkami. ArsMoriendi nie toleruje takich zachowań.

LysyWariat - - Gildie

@up Nie interesują nas sojusze, które nie biorą pod uwagę zdania innych członków. Ani tym bardziej te, które chcą wchłaniać inne gildie rabując ich z własnej tożsamości w imieniu niczego kolejny filmik od naszych graczy youtube.com/watch?v=rdvwg9cCfKg

LysyWariat - - Gildie

Nieugięci youtu.be/gWyqcUDCqAw

LysyWariat - - Gildie

ArsMoriendi zostało założone 01.07.2019 i od tamtej pory nasze statystki prezentują się następująco: Fame: 6,8 MLD PVP FAME: 767,8 milionów m59i32kd3d98_t.jpg Nasze wyczyny z ostatnich dni: youtube.com/watch?v=n-FJgMn1rps&t=65s Oferujemy: - - Odpowiedzi na każde pytania, - - Codzienne wypady na dungeony wysokotierowe, PK, dive dungi i wiele wiele innych. - - Świetną zabawę, w przyjacielskim gronie, - - Spokój ducha - - Brak przymusu do grania/bycia aktywnym codziennie, zdajemy sobie sprawę, że k…