Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 35.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Pomoc techniczna

WszemIWobec - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

Zitat von Crazied: „Żeby nie tworzyć kolejnego tematu dotyczącego podobnego zagadnienia technicznego, chciałbym spytać czy mając laptopa o parametrach: Intel Core 2 Duo 2.4GHz (P8600) 4GB RAM ATI Mobility Radeon HD3650 256MB dam radę płynnie pograć przynajmniej na minimalnych bez lagów? Mam też PC, który spokojnie odpala Wiedźmina na wysokich ale tymczasowo mieszkając u teściów mam ograniczone możliwości przetransportowania go tu :< Ta niewiedza, czy spokojnie pogram jest jednym z dwóch powodów,…

• Zitat von Mleko: „Witam, a może by tak stworzyć zbiorczy temat z pytaniami i odpowiedziami zamiast zakładać nowy. A więc pierwsze pytanie. 1. Chcę szkolić się w łucznictwie i np. zbierać drewno. Warto iść tylko np. w ścinanie drewna czy jednak warto i ścinać drewno, i zbierać rośliny, i zbierać skóry? “ to moze od innego gracza ktory zaczynal tak jak Ty. Nie idz do nastepnego miasta jesli Ci to pasuje i blizej bedzie by brac drewno i skory zmien kontynent. Zabijesz kilka mobkow i bedzie Cie na t…

• Zitat von Vorgav: „No i liczy się też przedział tierów, lepiej jest zbierać t3 na mapie gdzie jest t3-t5 a nie t2 -t3, bo na tej gdzie jest t5 to ludzie włąśnie po to pójdą, zostawiając t3 w spokoju “ Tu sie kompletnie nie zgodze. 2 lokacje od poczatkowego miasta jest masakryczny respawn i t2 i t3 wiec jesli zbierasz t3 to tam mozna po prostu brac setkami. Szczegolnie jesli chodzi o skory bo z drewnem duzo gorzej. Przynajmniej nie zbieram praktycznie kamienia ani metalu wiec tam sie nie wypowiem…

• Witam

WszemIWobec - - Przedstaw się!

Beitrag

Hej, jakbys mial problemy na poczatku pisz PW do mnie rzuce kilka tipow. Witaj takze

• Pijaki i Zabijaki

WszemIWobec - - Gildie

Beitrag

Gdybym Cie nie znal stwierdzilbym ze te ortografy walisz celowo Powodzenia Niewid, a podobno tak bardzo nie lubisz low seca;)

• Dwa konta jedno ip

Beitrag

U mnie chlopaki w gildii graja nawet na 3 konta sic!, wiec watpie by jakikolwiek problem istnial

• Farma matsów.

Beitrag

Zitat von Mithirii: „Polecam odejść tyle kratek od miasta ile tylko możesz. Imo najlepiej, sam dzisiaj po trzech/czterech godzinach gry mam pełny build T3 maga. Wystarczy chęci i poświęcenia trochę czasu na chodzenie Ponadto można sobie jakiegoś questa wykonać i kupić materiały. Czasowo bardziej opłacalne, zawsze również grosza trochę zostanie. Ale wiadomo brak reputacji za zbieranie :C “ Zgadza sie, dzisiaj z chlopakami z Gentleman poszlismy zrobic niebieskiego dunga i majac zaledwie secik t3 n…

• Farma matsów.

Beitrag

Zitat von Vrock: „Oj gdzie ja juz nie wedrowalem Tlumy jak na nadbaltyckiej plazy...:D “ Wiesz tez mialem takie problemy dopoki nie wbilem do gildii i wytlumaczyli mi ladnie na TS co zbierac, czego nie i gdzie najlepiej sie udac. Teraz to farmie na potege

• Problem

Beitrag

Zitat von Rygu: „Zakupiłem klucz poprzez dotpay, zrobiłem przelew około godz 16 do tej pory nic nie przyszło. “ Po zalogowaniu sie na stronie powinienes miec mozliwosc insta aktywacji klucza, sam go przegapilem i szukalem go z 5min nie zauwazajac ze jest wpisany i wystarczy kliknac aktywuj

• Pijaki i Zabijaki

WszemIWobec - - Gildie

Beitrag

Zitat von ZwierzaczeQ: „chlopaki moge was prosic o nie robienie oftopu na naszym rekrutacyjnym ? “ Niewid ciesz sie, ze jest non stop bumpowany

• Pijaki i Zabijaki

WszemIWobec - - Gildie

Beitrag

Tutaj to kwestia efektywnosci organizacji do ktorej nalezysz. Podejscie do zgonow masz spoko jednak jesli jestes w ekipie ktora dostaje non stop lupnia od innych to spada fun z gry do minimum. Mozesz grac i mowic, nie mozesz grac i pisac i w tym caly szkopul.

• Klucze

WszemIWobec - - Klucze Próbne

Beitrag

taki-kozak-wymysl-lepszego-suchara-od-strasburgera-pl-ffffff

• Poradnik Dla Nowicjuszy

WszemIWobec - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Harallo: „Komentarze typu "zapoznałem się z poradnikiem i dziękuję" wskazują na troll “ No nie mow Musialem czekac cale 2 dni zeby ktos chociaz nakierowal sie ze to sarkazm :)?

• Klucze

WszemIWobec - - Klucze Próbne

Beitrag

Zeby zagrac za darmo jest pewien bug ... zatem czytaj uwaznie bo nie bede powtarzac. Musisz sciagnac klienta gry po czym 5000 razy na ekranie logowania okrecic myszka w PRAWO ... pamietaj zeby nie w lewo bo jest moda na tepienie lewakow. Nastepnie otwierasz okno o 4 nad ranem i musisz zaspiewac 3x Kumbaya tak by wku*wic jak najwieksza liczbe sasiadow. Albion zostanie Ci ukazany po otrzymaniu srutowka miedzy oczy;)

• Zitat von Vrock: „Zitat von Istvan: „Zitat von Vrock: „Mam pytanie , ktorego nikt tu nie poruszyl a moze ja przeoczylem. Czy zrobicie jakis polski kanal na czacie w grze ? “ I tak wszyscy siedzą na komunikatorach głosowych. W tej grze nie ma czasu na pisanie po czatach “ Rozumiem Istvan Twoje hardcorowe podejscie ale uwierz mi , ze jest wielu ludzi, ktorzy nie chca albo nie moga uzywac komunikatora z wielu przyczyn. Taki polski kanal na czacie jest dobra rzecza dla nich , szczegolnie dla ludzi, …

• Hello mates

WszemIWobec - - Introduce yourself!

Beitrag

sorry for my bad english I will try to avoid any language mistakes and sure there will be some. Im 30old guy that started his mmo adventure in private shardes of Ultima Online thats gave me opportunity to taste a little of Lord British word. The time when I started for my country was a time where ppl didnt earn a lot to secure their existance not mention about spending money to games, thats why I started my adventure on pirate servers. Now Im in different sitution and I love that AO is a such a …

• Zitat von Reiben: „na oficjalnym discord jest juz polski kanał “ jaka jest jego nazwa?

• Pijaki i Zabijaki

WszemIWobec - - Gildie

Beitrag

Zitat von ZwierzaczeQ: „ Ps. Ja sie musze oderwac od rust -a bo tam oprucz mordowania mozna palic domy i mordowac ludzi we snie... normalnie bajka:) “ oprócz : jakiego main toon masz w EVE?

• Poradnik Dla Nowicjuszy

WszemIWobec - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Nsuidara: „możecie tego wątku śmietnik? jestem nowy i poradnik przeczytałem i dziękować - myślałem ze tyle stron i będzie fajna rozmowa odn. co jest lepiej do zrobienia / gorzej (odn. poradnika) a nie - nie wiadomo o co kaman... >_> a kysz “ Witaj w polskim community, zwykle jest tak ze Polacy raczej rywalizuja ze soba. Tym bardziej w grach gdzie Time Zone jest kluczowy. Oczywiscie czytalem o zmianach w patchu ale watpie by sprawdzalo sie to jakos swietnie. Wszedze sa jakies niesnaski …

• Hejo

WszemIWobec - - Przedstaw się!

Beitrag

Hej, jeszcze nie zaczalem gry bo czekam na jutrzejsze wejscie ale takze witaj i mam nadzieje ze nie tylko Ty ale i ja spedzimy przy niej setki niezapomnianych godzin