Search Results

Search results 1-14 of 14.

• Weapons for HCE

BElluu - - General Questions & Discussions

Hello, I want start my adventure with HCE. I have skills in Claymore and Warbow but someone tells me that's not good weapon for HCE. Can you tell me what a weapons are most useful for HCE?

• Quote from Dahlin: “W drugim Twoim temacie napisałem ci jakie obecnie mamy gildie do wyboru i raczej wszystkie mają jakieś ambicje, ciężko zrobić gildię, która ma do niczego nie służyć i nie przeć w którymś kierunku. Ta gra wymaga wielkiego uporu w osiąganiu celów, które sobie sam postawisz ” Wiesz, tu nie chodzi o to, żeby nie mieć celów, bo zawsze jakieś się posiada. Chodzi o to, żeby podchodzić po ludzku i rozmieć sprawę, że posiada się pracę, rodzinę itp i nie ma czasu na grę 8h dziennie czy…

• Jestem Causalem, więc dojdę do gildii jak znajdę jakąś która nie ma parcia na ciągłe siedzenie na discordzie i walenie progressu Mam nadzieję, że Warbow albo Claymore się nada, bo w tych dwóch się specjalizuję Dzięki za wyczerpującą wypowiedź

• Ktoś, coś :D? BUMP

• Szukam Casualowej Gildii PVP/PVE!

BElluu - - Gildie

Spokojnie te dwie godziny dziennie spędzam przy Albionie

• Hej, tak jak w temacie, możecie mi przybliżyć jakie mininalne ilvl są na dane poziomy HCE? Chciałbym zacząć je robić, ale nie wiem czy już na to czas, patrząc na moje itemy

• Szukam Casualowej Gildii PVP/PVE!

BElluu - - Gildie

Cześć, szukam w pełni casualowej gildii która nie ma ogromnego parcia na tyłku. Może i bym chciał grać ostro na progress jak kiedyś, ale niestety jestem za stary i ta gra ma mi sprawiać przyjemność po pracy. Szukam gildii gdzie nie będą karcić za niepojawienie się na TS3 czy Discord - Uwierzcie, czasami trzeba słuchać komend żony i jednocześnie pogrywać w giereczkę :). Dodatkowo oczekuje osób które będą się cieszyć rozgrywką, a nie %$#%# na lewo i prawo bo stracili set T6... Pozdrawiam, BElluu

• Perun Raiders - Polska Gildia.

BElluu - - Gildie

Up up! Panowie i Panie! Zapraszamy do wspólnej zabawy

• Kanał na ytube - Albion Online

BElluu - - Pogawędki

Niestety głos nie jest taki jaki bym chciał. Za pewne po części jest to wina sprzętu, ale na pewno postaram się wycisnąć z niego maksimum możliwości Mam nadzieję, że z każdym odcinkiem i praktyką będzie lepiej

BElluu - - Pogawędki

Jest już drugi odcinek! Zapraszam! youtube.com/watch?v=FsBSX3kL1r4&feature=youtu.be

BElluu - - Pogawędki

Dziękuję bardzo Raptowny Też jestem zadowolony z wyniku. Przez parę dni będę się kształcić co do obróbki dźwięku, obrazu itp bo póki co, to kuleje strasznie. Pierwszy odcinek był nagrany przez jeden program (obraz i dźwięk razem), drugi nagrałem używając oddzielnie programu do nagrywania dźwięku mikrofonu i drugiego do nagrania obrazu. Teraz jeszcze czeka mnie odszumienie dźwięku i czekać na 10 fapek, żeby wrzucić kolejny film

BElluu - - Pogawędki

Cześć, stwierdziłem, że założę kanał na youtubie,założę nową postać i będę prowadził rozgrywkę z widzami (tak jest ich 0 ;D ) Zapraszam na kanał, powiedzcie co jest nie tak, co można poprawić, każda opinia będzie bardzo budująca. Ja sam po nagraniu i przejrzeniu paru fragmentów znalazłem sporo rzeczy do dociągnięcia ale oczekuję także Waszej opinii. youtube.com/watch?v=5Y3zo4oQ99g Pozdrawiam!

• Same here. Black screen after press Enter World button. Sandbox block DDoS IP and make better firewall for your servers.

• Co z tym polskim?

BElluu - - Ogólne pytania i dyskusje

Ja się już przyzwyczaiłem do gry w angielskie wersje mimo, że są polskie. Nie ma co ukrywać, ale jak przetłumaczymy niektóre nazwy itemów na polskie, to brzmi to czasami zabawnie a czasami żałośnie. Myślę, że można spokojnie grać po angielsku mimo słabych umiejętności, ze względu na brak lore. A jak ktoś ma duże problemy z językiem to szybko wyłapie pojedyncze słowa co znaczą, tak zwane słowa klucz