Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 556.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Jak sie dobrze orientuję i nic nie namieszałem każdy moze sprawdzić wyniki wchodząc jeszcze raz w link ewentualnie tutaj bezposrednio. docs.google.com/forms/d/e/1FAI…VJr7xkQIFKg/viewanalytics

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Gdzie te rozmowy się odbywają ? bo to bardzo Ciekawe. edit. Dalej nie wiem gdzie jest ale dostałem zapa. Z takim podejsciem to naprawde Valuve V2 gdzie po chwili powstanie znow kolejny Oxy i ten drugi ... Szkoda gadać, jak Dahlin do tego discorda podchodzisz poważnie, to tak samo powazne są Twoje intencje odnośnie sojuszu/gildii Po 2 minutach nie da sie tam nic czytać, przyjemniej było czytać wypociny szacha czy oxego. Rozumiem, że naprawdę Cieżko jest zrobić coś dobrze, bo to wymaga odrobiny po…

• jaki jest skrót gracza ekonomicznego ? czyż to nie jest związane z PVE?

• Bardzo smutna wiadomość, mimo iż zdecydowana większość chce sojuszu czy też gry w jednej wielkiej gildii to sama liczba osób biorąca w ankiecie przeczy temu. Wydaje mi się, że osoby nie zainteresowane tym, nie oddały żadnego głosu. z 40 osób, gildii czy sojuszu nie zrobimy Pozdrawiam

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Jezeli mowimy o sojuszu typowo polskim, tak Sfora może być, gdy stworzymy podstawy od początku, jak to bedzie sie nazywało nie ma znaczenia...

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Glokz ok moj ty mistrzu 10v10 Ty prowadzisz i Ja prowadze. Tak nie zbiore Ci 20 temu potrzebny jest ten sojusz/gildia. Tak nie uciekam tam gdzie ludzie wygrywaja bo moj rozmiar penisa jest wystarczajacy nie musze go sztucznie w photoshopie powiekszac . Zrozumial bym Cie gdybys od poczatku byl graczem zvz pvp i mial skilla gralismy z Toba, kazdy Cie pamieta ... Ambriel wystawieni tych ludzi na zamki przeciwko komu, bo jak czytam to caly czas POE zabralo kontent nie ma walk Nikt nie podchodzi do t…

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

W moich oczach kolejny zastepca oxa szacha skill lvl tier 9 prosze zobaczyc opuscil taki POE i nagle wielki znawca gry zvz i pisze do tego książki ... pomijajac tej skil tieru 9

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

wystarczy to podzielić: 1) Gildia dla weteranów tz: graczy z powyzej 10 mil ff 2) gildia dla graczy ponizej 10 mil ff ( akademia ) w obu wypadkach pilnować graczy online, tz tydzien off kick wraca do gry dołącza do gildi nr 2 po 1-2 tygodniach gdy dalej gra jest w 1 Myślę że bez altów itp graczy w gildi nr 1 300 hehe nie nazbieramy Ambrier idac tym tokiem myślenia lepszy jest sojusz POE Da Ci mozliwosc walki vs BA Da Ci mozliwosc robienia teamow gvg Da Ci mozliwosc FF Da Ci mozliwosc rywalizacji…

• Witam, Jak wiadomo pojawiła się dyskusja co dalej można zrobić. Padło kilka propozycji, jak i również sprzeciwów. Wiadomo, że albion to gra mmo, i tak samo jak w życiu nie dogodzimy wszystkim jednak zawsze można coś poprawić dla większości. Najlepszym sposobem na to moim zdaniem jest na początek Polski sojusz, dla każdej z gildii czy 5 czy 30 osobowej. W późniejszym etapie zawsze istnieje możliwość zrobić z tego jedną gildie, i dołączyć do któregoś z sojuszu. Na samym początku potrzebujemy zapoz…

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

@Midov Wspominając WE, mówie o początku. Gdzie każdy miał zapał i chęci gry. Gdy jeszcze nie było konfliktów wew gdzie ludzie werbowali, namawiali do zmiany itp. Gdy sojusz jeszcze z nami współpracował i nie okazał się sprzedawca kebabów za marne pensy. Nasze zergi robiły robotę, mieliśmy siłę chęci współpracy. To była beta, cześć odpuszczała, byli tacy co tez budowali sobie gildie na realisa w srodku itp. youtube.com/watch?v=-yz_EY5AIKU nasze zergi w liczbie 60-90 osób, budziły postrach Mozna g…

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Pisze tutaj aby było czytelnie Proszę o podanie liczby osób online wieczorami, tak byśmy mieli podgląd jak to wygląda, czego można sie spodziewać i ilu sojuszników więcej POE/Squad będzie musiało dobrać aby z nami walczyć

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von Ambriel: „Sam wspomniałeś o tym, że żeby się udało wszyscy muszą myśleć, że sukces jednej gildii jest sukcesem wspólnym. Tylko o ile stworzenie jednej gildii jako go narzuca, tak sojusz wymaga zmiany podejścia wielu jednostek, co jest rzeczą dużo cięższą w wykonaniu, a biorąc pod uwagę niechęć niektórych do siebie bardzo ciężką. Wydaje mi się, że na obecnym etapie gry i z osobami które aktualnie jeszcze chca grać nie będzie to wielkim problemem ( mowie o sojuszu ) Skoro sami przyznajec…

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von Shaniia: „Polski sojusz R.I.P dawno dawno temu.... Szansa przepadła. “ Był to jeden z Polskich sojuszu, wciąż istnieją inne Polskie sojusze, bo jak podajże Bronks napisał, VALUE nie miało celu zrzeszać wszystkich Polskich gildii Zitat von Cegielka: „Mógłbyś mi powiedzieć kto był niemile widziany? “ Bronks odpowiedział Ci, nie wymieniając ale to nie ma znaczenia Zitat von Cegielka: „#value 1 Jak zauważyliśmy nie którym osobom tereny są ważniejsze niż stworzenie contentu. Value był przed…

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Bo na chwilę obecną każdy na forum się sprzeciwia sensu takiej inciatywy (wieszkos nie widzi sensu bądź pisze że był na to szansa) Trzeba zbadać rynek zanim zaczniemy coś robić temu pierwszym moim pytaniem była liczba graczy online. By zobaczyć jakie będą możliwości tego sojuszu

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

@meem nie podchodź do tego jako lider, a zwykły gracz przy takich inicjatywach liczy się głos znaczącej większości graczy, bo to jest kierowane do nich a nie do tych kilku oficerów. Oni mają potem tylko to dopilnować. Gdy powstawał projekt white eagles były że 3 spotkania na których czekałem na chętnych. I na których były te same rozmowy.

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Jeżeli chodzi o projekt white eagles był udany jak na betę. Jednak celem gildii które dołączyły na ten projekt nie był do końca uczciwy, wydaje mi się że od początku planowały utworzenie swoich gildii na start. Znaleźli się tacy co wykorzystali to aby zwerbować graczy. Jednak projekt ukazał że gildie potrafiły działać razem, nie było żadnych problemów jeżeli chodzi o cele itp. Grali tak jak należy, jednak to była beta i szybko część odpuszczała. Więc dalej uważam że jest na to szansa. Gdy usiądz…

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Najlepsze z tego jest to że kilka osób pisze "szansa przepadla" " była okazja". Nie jestem pewny, ale z tego co pamiętam nie każdy był mile widziany w sojuszu, który miał za cel zrzeszenie Polskiej społeczności. Wydaje mi się, że cel stworzenia sojuszu było reaktywowanie tych dwóch gildii, inaczej gdyby była to prawdziwa inicjatywa nic by nie stało na przeszkodzie by małymi krokami osiągnąć ten cel. Dużo osób pisało różnice między POE a squad, jednak w tych różnicach było dalej wiele narzekania …

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Wow to serio Twoje IQ jest równe blondynki piszesz że Poe będzie wybierać kto może kto nie, znając zasady mechanikę i realia Albionu... Ciężko będzie z tobą dyskutować bo jak nie rozumiesz mego T9 to znaczy że gry nie rozumiesz, bo jedna błędna korekta się wdarła co nic nie zmienia Książkę napisałeś hahahaha wielki autor bestsellerów. Serio nie wiem co chcesz udowodnić na forum, wiesz najwięcej jak widać na temat sytuacji i tego co główna oficerka POE myśli planuje i o czym śni, a potem wyjeżdża…

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zastanow się ale tak na poważnie bądź sięgnij FAQ Albiona jeżeli twoja wiedza nie jest odpowiednia. Crystal gvg będzie dwa razy, 1 raz dla eu i tak samo na. Tak wiec aby bylo tyle teamów przeciwnych co POE posiada trenerów. Bo one POE pewnie zabraknie osób do tego, też nie możemy zapomnieć że mamy zwykle gvg.

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Widze że ludzie poza sojuszu lepiej poinformowani jak w POE (nie lubię tego sojuszu jest za duży sqad też) O dziwo glokz jak masz team i chcesz już teraz możesz grać gvg na czarnych o masz cię on na 100% kłamie. Z tego co widzę nie wiem może po cichu to robią ale dalej rajduja magów czy robią czyszczenie dunguw ale chyba nie powiniem o tym pisać bo ktoś z powodu zobaczy i będzie po grze... Co do sojuszu nigdy to nie wypali bo jak widać są tacy co wiedzą więcej niż inni o nich samych. To jak Niem…