Search Results

Search results 1-20 of 562.

• Głupio Wyszło rekrutuje!

Dahlin - - Gildie

A ja jestem ciekawy, który to dowcipniś korzysta z Dahlinbrand bez zgody właściciela marki !!!

• Prowokacja zaprasza doświadczonych graczy

Dahlin - - Gildie

Przecież cała Wasza trójka zrodzona na łonie BK... Z Bursztynu powstałeś i w Bursztyn się obrócisz...

• So its time to remind idea of adding some points by living in such terrain. For example: 1. Every activity (gathering, PvE, PvE in dungeons) in each terrain giving Activity Points (AP) to guild pool in these terrains. 2. In prime time of each terrain AP are deducted from owner pool in amount depended of map/tower level/length of owning terrain by the same alliance. 3. If there is not enough AP in pool, terrain is under riot and during next prime time can be claimed by everyone in standard proced…

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Quote from Koszatniczek: “ BK leci z masę, zaprasza kogo popadnie i odchodzi kompletnie od swoich "założeń" - jeszcze trochę i nie będzie się ich dało odróżnić od reszty toksycznej części polskiego "community". A szkoda, wyglądali na gildię która trzyma jakiś poziom kultury - szkoda, że tylko "wyglądali". ” I tu przyznam Ci częściowo rację, bo po odejściu grupy jaszczo musieliśmy ratować się rekrutacją w grudniu i styczniu jak to ładnie nazwałeś "mas". Ale już prawie miesiąca wróciliśmy do norma…

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

To że takie jest przeznaczenie BK, nie znaczy że trafiają tu tacy w 100%. Łazicie za nami szukając kontentu negatywnego gankując ludzików, a potem lecicie na forum, że ktoś nie wytrzymał po zgonie... Wezwałem zarówno jego rodziców jak i Twoich na jutro na 13 po mszy... usiądziemy i jakoś rozwiążemy ten konflikt. Miłej gry życzę przede wszystkim w grze!

• Quote from Eltharyon: “... ” What about season points sharing?

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Zapraszamy aktywnych graczy zainteresowanych ZvZ! Proszę czytać uważnie wymagania na kanale #rekrutacja na naszym discordzie! Szukamy też kilku graczy 5v5! Zainteresowanych graczy tym contentem zapraszam do zagadania gracza Hycelmen na naszym dsc.

• @Eltharyon This is huge change. Can you extend period of moving islands for few more weeks? I think 20 February is to early to decide before such REVOLUTION!

• TBC miało jedną misję: dojść do sojuszu VIBE, dać "ukraść sobie kilku graczy" do AOW, którzy byli przeszkolonymi szpiegami, którzy w szybkim tempie rozwalili AOW od środka. Misja udana, piter zainkasował 200kk za to. Więc po co te płacze?

• Art Of War

Dahlin - - Gildie

Jak to było z tą kryjówką RAQ na wazej mapie? Ktoś im ją zburzył?

• The Battle of Caerleon

Dahlin - - News & Announcements

Thanks for super end game content for veterans! unknown.png Let the NEW ERA BEGIN!

• Flota

Dahlin - - Gildie

Quote from f35ah46jt56326y2js: “Quote from Dahlin: “Prywatne szkoły w Polsce na razie reprezentują poziom bliski zeru, więc nikomu nie życzę, aby tam pracował. ” No popatrz, to tak samo jak BK, a również ludzie nie życzą aby tam nikt nie "pracował". ” Tak mi się przykro zrobiło, że się posikałem w majtki

• Flota

Dahlin - - Gildie

Prywatne szkoły w Polsce na razie reprezentują poziom bliski zeru, więc nikomu nie życzę, aby tam pracował.

• Flota

Dahlin - - Gildie

Up! Szukamy nauczyciela fizyki u nas w szkole na pełen etat!

• Bursztynowy Kartel

Dahlin - - Gildie

Do Queen jeszcze sporo czasu, więc póki są chętni do zabawy w LOCUS, to go zostawimy. Jak się pojawi ciekawsza propozycja (a już takie są na horyzoncie), to nie mamy nic przeciwko żeby LOCUS został zamrożony. Kryzys po odejściu ludzi do AOW już za nami i ponownie online wieczorny przekracza 30, więc zapraszamy osoby, które chcą się bawić z nami w dorosłym gronie. Link do discorda w 1 poście aktualny (można kliknąć moją sygnaturkę).

• Wielkie Odliczanie

Dahlin - - Pogawędki

Tu akurat będę bronił Wyrywacza, bo nie uważam, że to on tu jest czynnikiem, który zainicjował odejście grupy graczy. I mimo wszystko bardzo dobrze się z nim ponownie współpracowało. To, że ma inną wizję zarządzania ludem i podejście do tej gry, to inna sprawa. Wydaje mi się, że jednak jest szczery w swoich zamiarach i nie mam mu nic do zarzucenia. Uważam, że ten okres w którym był u nas Oxy, a potem Oxy i Wyrywacz był okresem bardzo pozytywnym i bawiliśmy się z nimi bardzo dobrze. @Talib Nie na…

• Wielkie Odliczanie

Dahlin - - Pogawędki

A dlaczego ja nie mogłem obstawiać? *foch*

• apropo gildi

Dahlin - - Gildie

5 lat minęło a tyle się zmieniło w mentalności graczy: KIEDYŚ: moja gildia jest najważniejsza i będzie rządzić, mamy ku temu podstawy TERAZ: wszystkie inne gildie niż moja są chujowe, i są w niej zjebane cwele Ciekawe która wersja była mniej toksyczna

• Spoko się rozwijacie chłopaki, a skoro już po pierwszej gównoburzy, to już można Was określać Gildią przez duże g. O co chodzi z tą wiadomością? Quote from TheBraveCollective: “Dodatkowo mamy około 20 rekruterów, aby pkt sezonowe biły szybko w górę oraz znaleźć ten dream team ” Możecie zdradzić co takiego robią rekruterzy, że punkty sezonowe biją szybko w górę? Quote from TheBraveCollective: “Poszły takie czystki, że przez około 2d liczba graczy spadła prawie poniżej 100 osób. Wywalonych za nie …

• Kariera w KFC 2.0

Dahlin - - Gildie

Trzeba przyznać, że @Nithrall wciąż #1 co wrzucania filmików.