Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 39.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Pijaki i Zabijaki

Faziusz - - Gildie

Beitrag

Dobrze widzieć nową ekipę życzę powodzenia!

• Filmy, seriale

Faziusz - - Pogawędki

Beitrag

Z seriali jak ktoś jeszcze nie oglądał to obowiązkowo "Band of Brothers" filmweb.pl/Kompania.Braci Warte uwagi: Suits filmweb.pl/serial/W+garniturach-2011-585726 House of Cards filmweb.pl/serial/House+of+Cards-2013-620036 Homeland filmweb.pl/serial/Homeland-2011-595358 Rodzian Soprano filmweb.pl/Rodzina.Soprano Ktoś już tutaj wcześniej polecał film "Wyspa tajemnic" podpisuje się pod tym.

• Książki na mojej półce

Faziusz - - Pogawędki

Beitrag

Też kiedyś dużo czytałem fantastyki, podpasował mi Terry Pratchett (ciekawy humor). Reszta to same klasyki więc nie będę wspominał. Ostatnio przerzuciłem się na książki historyczne (wspomnienia wojenne), Bohdan Arct jeden z pilotów Cyrku Skalskiego jak i legendarnych polskich dywizjonów fajnie opisuje jak wtedy wyglądało życie. Polecam: "Messerchmitty w słońcu", "W pogoni za Luftwaffe", "Niebo w ogniu". Czasami warto przerzucić się na inny gatunek no chyba że to romansidła to nie warto

• Witajcie Ludziska

Faziusz - - Przedstaw się!

Beitrag

Witam, miło widzęć, że część społęczności z gry EvE online, która zawsze cechowała się dojrzałościa i kulturą zainteresowała się Albionem. Życzę powodzenia, na wszelkie nurtujące was pytania z pewnościa otrzymacie wyczerpujące odpowiedzi.

• Dworf's Founder Pack GIVEAWAY

Faziusz - - Video and Media Forum

Beitrag

Faziusz - 145

• K3epkE - Nowy czekający na Bete ;)

Beitrag

Witam, życzę cierpliwości w oczekiwaniu na closed bete

• Wasze ulubione Disco Polo !

Faziusz - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von kambej: „Zitat von Bombello: „Pff Disco Polo ? Prawdziwi mężczyźni słuchają prawdziwej muzyki “ prawdziwy mężczyzna ma traktor i orze pole ! “ Nie do końca tak jest! Prawdziwy mężczyzna inaczej orze pole. youtube.com/watch?v=mSnY_66uohU

• Nogare jak mi załatwisz dostęp to te korepetycje z painta masz za free, dorzucam też kluski z mięsem (dzisiejszy obiadek) i zapuszczę taką brodę jak TY !!! Więcej nie mam to wszystko w mojej karcie przetargowej : / Od dzisiaj mam 2 tygodnie L4 (skręcony staw skokowy) najgorsze jest to, że jak miałem służbę to czas leciał w miarę szybko i kolejne dni do closed beta jakoś mijały. Mam nadzieję, że wystartujemy na początku listopada Nie ma co płakać! Beta już widoczna na horyzoncie!

• Update klienta i co widzę !!! 2638rrn.png Piję trzecią kawę i czekam...czekam (tak! jestem mistrzem painta, zapisy na korepetycje na privie)

• Casiege Witam.

Beitrag

Witam i życzę powodzenia

• Wasze ulubione Disco Polo !

Faziusz - - Pogawędki

Beitrag

Taki mi się discowo kojarzy youtube.com/watch?v=b6Gdg9hhOas U mnie w pracy fani disco katują radio Vox FM...ja osobiście po paru minutach mam ochotę przeładować i oddać co najmniej jeden strzał, no ale o gustach się nie dyskutuje

• No Siema :)

Beitrag

Witamy w społeczności Albion Online z pewnością znajdziesz tu sobie jakieś wygodne miejsce

• Wasze ulubione piwo

Faziusz - - Pogawędki

Beitrag

Z regionalnego piwa - ostatnio odbudowano browar w Grodzisku Wielkopolskim. 2hi3red.jpg Piwo warzone według starej receptury. Smak co najmniej niecodzienny. Piwo pachnie jak stara skarpeta, ale w smaku jest naprawdę ciekawe. To tak jak z serem pleśniowym zapach nie zawsze fascynuje, ale smak już tak. Dziadek kumpla mówił, że za gówniarza pił to piwo i smakuje teraz tak samo jak tamto sprzed kilkudziesięciu lat. Na stronie browaru znajduje się mapa z miejscem gdzie można dostać to piwo. Sam widzi…

• Co jest?? Błąd klucza?

Faziusz - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

Drogi RóżowyLandrynie na chwilę obecną serwery są zamknięte, deweloperzy pracują w pocie czoła, aby rozpocząć zamknięte beta testy w listopadzie tego roku (dokładny termin tych testów zostanie "wkrótce" podany). Gdy rozpoczną się testy zostaniesz o tym poinformowany przez twórców gry mailowo. Zakup klucza, który dokonałeś pozwoli Ci wziąć udział w zamkniętych beta testach (to nie jest błąd klucz wszystkim wyświetla się to samo co Tobie). Pozdrawiam

• Wasze ulubione piwo

Faziusz - - Pogawędki

Beitrag

2pq16xu.jpg Jak ktoś lubi ciemne piwo to polecam Fortune czarną. 2ib11q9.jpg Ja lubię czuć gorycz i chmiel w piwku to też uwielbiam Miłosława (zielone najlepsze chociaż jest też kilka innych całkiem ciekawych). Mieszkam w wielkopolsce i te piwa można tutaj dostać w żabce i dingo. Widziałem je też w osiedlowych sklepach, a w mniejszych miejscowościach to u Pana Henia w sklepie lub Pani Bożenki

• Dla mnie to nawet trochę mix Mistrza Yody i Pana Tadeusza

• Lista rodaków

Faziusz - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

Płynę samotnie łódką do brzegu - wracam do głównego wątku tego tematu. Proszę o dopisanie mnie do listy i powstrzymanie się od off topu.

• Scoia'Tael vs Gentlemen

Faziusz - - Pogawędki

Beitrag

A ja proszę o zamknięcie tego tematu. Napociłem się trochę nad tematem: Co z tym Albionem? Co z tą Polską? To, że będziecie uzewnętrzniać wasze spory, zatargi na polskim forum nikomu nie przysporzy nic dobrego. Wręcz przeciwnie działa to odpychająco na nowych graczy. To co było i jest między wami zachowajcie dla siebie, dyskutujcie sobie na privach, rozmawiajcie na TSie, a jak nie macie ochoty to po prostu tego nie róbcie. Nas nowych graczy naprawdę nie obchodzi to co zgrzyta między wami. Obrzuc…

• Witam wszystkich - Nekro

Beitrag

Ludzi zaczyna przybywać, zamknięta beta już na horyzoncie, w powietrzu czuć napięcie i emocje przed nadchodzącą ROZPIERDUCHĄ Witam Nekro. Tak jak Ty długo grałem w WoW, Tobie i sobie życzę, żebyśmy znaleźli tutaj to na co czekamy od dawna

• State of the Game - September

Faziusz - - News & Announcements

Beitrag

Zitat von Gannicus: „Open world pvp was always better and interesting ruinning It with arenas would bring nothing good to the gameplay. “ I agree with that in 100% Why we cant take territory in open world pvp ? this GvG maps are too similar to LoL Dominion map, i think it's good for Moba but not for AO