Search Results

Search results 1-20 of 341.

• ToxicRose ty kurwo szmato w dupe zajebana

• Bursztynowy Kartel

T-ox - - Gildie

Quote from Talib: “20841155_1217527588359354_6353126309807038101_n.png ” 0_0_0_428215675.jpg Tobie kurwo za to nigdy nie wybacze

• Polska vs Polska v2

T-ox - - Pogawędki

Chcesz tego discorda od PvP? Oszczędzisz sobie czasu na zabawę z ustawianiem bota

• Art Of War

T-ox - - Gildie

Chciałem do nich dołączyć, wszedłem na rekrutacje siedziałem 3 godziny, przyszedł 1 rekruter Jaszczompica i kazał wpłacić 5m, wpłaciłem. Okazało się, że po wpłaceniu pieniędzy "przechodzę do następnej tury". W tej turze znowu chcieli 5m pieniędzy!!! Podobno nie ma w tej gildii oficerki ale jak powiedziałem gościowi, że już zapłaciłem 5m powiedział, że on tu jest oficerem (czy tam nawet kimś wyżej) i mam zapłacić też jemu. Przypomniały mi się wizyty w Urzędzie Skarbowym w 1976 roku. Stanowczo odm…

• [EGO]BLOOD FORCE REKRUTUJE

T-ox - - Gildie

Quote from PapaBudyn: “Toxic wciąż jest zjebany a my rekrutujemy ludzi którzy wolą coś innego niż zalewanie 50 w 250. elo benc ” Nie wiem czy wiesz debilu ale ToxicRose na forum to nie ToxicRose w grze, nawet nie członek tej samej gildii.

• Bursztynowy Kartel

T-ox - - Gildie

Poszedłbym ale Quote from Dahlin: “ zapraszamy osoby, które chcą się bawić z nami w dorosłym gronie. ”

• Sojusz

T-ox - - Ogólne pytania i dyskusje

Wątpię, że ktoś zaoferuje sojusz 3 osobowej gildii wiedząc, że punkty sezonowe dzielą się teraz 50% gildia, która zdobyła 50% sojusz. Rozważcie dołączenie do jakiejś gildii. Dodam, że VIOLETS rekrutuje i Art of war to zwierzęta

• IX Kohorta

T-ox - - Gildie

Ej wy żyjecie jeszcze?

• Scoia'Tael

T-ox - - Gildie

unknown.png

• Bursztynowy Kartel

T-ox - - Gildie

Quote from donkiszot: “kroniki bursztynkowego kortelu: kolejny raz wypuscilem core graczy ktorzy zalozyli nowa gildie lub dolaczayli do istniejacej. tym razem moje koffffane core stworzylo AoW. tesknie misie za wami tak jak za 3 poprzednimi pokoleniami. mam nadzieje ze kiedys moje dzieci wrocicie do mnie. wasz koffany papcio matematyk Duhlin p.s. gil damir juz nie jeste radnym za zrobienie wyrywaczowi reklamy. zrobilem wpis do dzienniczka i czekam na rodzicow aby wyjasnic sprawe. ” Taki żart syt…

• typ pisze o sobie "siedziałam". Potwierdzam, pojebany

• Bursztynowy Kartel

T-ox - - Gildie

Quote from CzubekPL: “Jak u Was z rekrutacją? ” Siema czubek jesli serio jestes zlodziejem to zapraszamy na rozmowe w kfc. Pozdrawiam

• Bursztynowy Kartel

T-ox - - Gildie

Quote from PrawdziwyFlo: “KFC was wyzywa? Plują na was cały czas? Zaśmiecają wam forum? Nie martw się już dziś możesz dołączyć do ScoiaTael i razem z nami zalewać kurczaki, potem zbierać z nich loot a na samym końcu śmiać się z nich jak wyrywają sobie piórka. Nie zwlekaj oferta ograniczona slotowo więc już dziś w tej chwili zmień swoją przyszłość stań się dumną wiewiórką i razem zalewajmy kfc :D. ” *OFERTA OGRANICZONA DO CZASU WPORWADZENIA ZERG DEBUFFA* Tryper niech Ci przekopiuje jak płacze na …

• Bursztynowy Kartel

T-ox - - Gildie

Potwierdzam.

• Bursztynowy Kartel

T-ox - - Gildie

Witam jesteśmy zainteresowani rozmową można?

• Nowa Nadzieja - trashtalk discord

T-ox - - Pogawędki

Kiedyś bylem toksycznym graczem, od kiedy zaglądam na ten discord zawsze jest ktos z kim moge porozmawiać o swoich problemach. Czuję sie teraz o wiele lepiej Pozdrawiam

• Scoia'Tael

T-ox - - Gildie

Quote from PrawdziwyFlo: “ Quote from T-ox: “Quote from PrawdziwyFlo: “Quote from DivTV: “Biorąc pod uwagę to, że to faktycznie przyrost spowodowany dołączeniem VO i Krzyżyków + ewentualnych jednostek to zapewne nie ma mowy o sparzeniu, bo mniej więcej takim składem się poruszaliście. Oby na dobre, powodzonka. ” Biorąc pod uwagę co kfc sądziło i mówiło o gildiach z sojuszu i nadal w którymś z powyższych postów wspomina o tym że im ten sojusz się nie opłacał, to raczej ich to nie wzmocni. Można t…

• Scoia'Tael

T-ox - - Gildie

Quote from PrawdziwyFlo: “Quote from DivTV: “Biorąc pod uwagę to, że to faktycznie przyrost spowodowany dołączeniem VO i Krzyżyków + ewentualnych jednostek to zapewne nie ma mowy o sparzeniu, bo mniej więcej takim składem się poruszaliście. Oby na dobre, powodzonka. ” Biorąc pod uwagę co kfc sądziło i mówiło o gildiach z sojuszu i nadal w którymś z powyższych postów wspomina o tym że im ten sojusz się nie opłacał, to raczej ich to nie wzmocni. Można tu gdybać ale prawda jest taka że w kfc robotę…

• Scoia'Tael

T-ox - - Gildie

Quote from Daaaaaaaaaaaba: “Quote from K4zmirz: “>ustawka 20v20 >uwazanie że do będzie wyznacznik bycia lepszym Lol ” No to co proponujesz. Tak bardzo się wywyższacie to załatwmy sprawy po męsku. 20v20 nie pasuje, to ile chcesz 50v50? 100v100? 200v200? ” plssssssssssssssss

• Scoia'Tael

T-ox - - Gildie

dobra kurwa kfc nie zniżajcie się do poziomu wyrywacza