Search Results

Search results 1-20 of 543.

• SQUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ... Oh wait

• Kariera w KFC 2.0

meem - - Gildie

Polska flanka w BA

• 3xpendables rekrutuje!

meem - - Gildie

Wyrywacz, może też weź się za robienie nutek, bo z tym zvz to średnio idzie.

• Nigdy nie zrozumiem jak można tak przeżywać gierkę komputerową. Może zajmijcie się rodzinami i dajcie sobie spokój z gierkami, bo najwidoczniej nie są dla Was. Pozdrawiam cieplutko

• @Szachu gadaliśmy razem na discordzie, jesteśmy kumplami. Ogarnij się

• Staging Crystal League Event!

meem - - News & Announcements

11/01/2020 - 21:00 UTC Sign up - 20:55 UTC Players - OnioNorAfk - lecik - Pajel - DicklessDwarf - meem youtube.com/watch?v=c3s6Ol9YAHM

• Kariera w KFC 2.0

meem - - Gildie

Artur wyszedłeś jakiś czas z temu z sojuszu jak nieudacznik, więc nim pozostaniesz do końca. Takie sprawy się nie przedawniają.

• Nowy sojusz

meem - - Gildie

@Szachu jesteś dzisiaj bardzo niesympatyczny ;/

• Meem

meem - - Pogawędki

Ze starym na wspominki Cie wzięło?

• Dagother

meem - - Pogawędki

Quote from Dagother: “Rozmawiałem ostatnio z Twoim psem i zupełnie co innego mi powiedział. ” Nie przejmuj się nim, wiesz jak to jest z psami...

• Dagother

meem - - Pogawędki

Jesteś super chłopak

• Sojusz

meem - - Ogólne pytania i dyskusje

Napisz do mnie w grze, mój nick Dabba.

• Scoia'Tael

meem - - Gildie

Quote from Tryper: “No proszę... Jaki odzew.. Ktoś śmiał świętość zbrukać i powątpiewać w zajebistość KFC w sezonie 7 krucjatę czas zacząć... Ale, ale... niektórzy nawet potrafią wstrzymać się z wycieczkami personalnymi czy obrażaniem całej gildii aż do co drugiego zdania Progres jest.. czyżby dojrzewali? No dobrze dzieci moje (w szczególności Ty meem), odpowiedzcie mi na takie pytanie: Ile polskich gildii rozwinęło się współpracując z KFC. Ile dobrze na tym wyszło? Znacie takie? No i parę bitek…

• Scoia'Tael

meem - - Gildie

Quote from Daaaaaaaaaaaba: “Quote from meem: “Jesteś pewnie nowym graczem i nie masz pojęcia jak wyglądała sytuacja od początku gierki, także ciężko Ci się wczuć w klimat. Ciężko jest szanować gildie, która od praktycznie samego początku gra w największych sojuszach i myśli, że coś znaczy. Nie ma porównania tak na dobrą sprawę, która gildia jest lepsza, bo do ustawki na większą skale KFC vs ST nie doszło, bo zawsze mieliście swój kalendarz, ale znając mentalność oficerki to baliście się, że ludz…

• Scoia'Tael

meem - - Gildie

Fajnie jest czasem poczytać takiego starszego gracza, co ma już to swoje doświadczenie życiowe i wie jak dobrze się pierze łby. Wyjebane mam na łowcematek69, także skupie się na części co mnie bardziej interesuje. Quote from Tryper: “Tu też nie miał. Okradziony został inny gildiowicz a nie gildia. W sezonie 7 na Cumbrii słabo wyglądało to wygrywanie... Na Anglii całkiem możliwe. Przeciwnicy typu EGO nie stanowili zbytniego problemu. Teraz na pewno będzie lepiej. Znowu BA będzie robiło 70% roboty…

• Scoia'Tael

meem - - Gildie

Quote from Daaaaaaaaaaaba: “Quote from glokz: “Nie wiem co ma tryper do klekania z otwartym dziobem przed dericzkiem. Ale cóż, może chociaż wam dają ochraniacze na kolana na start. A tak naprawdę to zazdroszczę bycia upsem, ten honor i szacunek we wsi. Tata zawsze chciał żebym został zbieraczem ale los chciał inaczej. Może kiedyś.. ” Jak ktoś nie wie to się wypowiada. Każdy wie jaki "dericzek" kiedyś był, niestety albo stety czasy się zmieniły i posiadacie nieaktualne informacje. Scoia'Tael to n…

• Nice prank Elsa