Search Results

Search results 1-20 of 23.

• Alliance Point Sharing

DonCarleon - - Developers' Statements

Quote from Mortis: “Hi I just wanted to bump this thread quoting Roccandil as I think he made a very valid point about small guilds and future of the game. I came to the forums specifically searching for alliance point sharing topic as we are currently facing a similar situation to what Roccandil outlined here. Here is the context: We are a new guild with only 10 people. As a group of friends we started playing this game 2 weeks ago. We love non-restricted pvp as we are mostly veteran UO players…

• Cześć :)

DonCarleon - - Przedstaw się!

Elo bombur

• W dungeonach, hellgate'ach i innych instancjach czas wylogowania to chyba 300s, więc przeciwnik miał czas nawet żeby Cię ubić pięściami.

• Sprzedawaj, jak będziesz kiedyś potrzebował to sobie kupisz. Nie ma co hamować rozwoju postaci ziomek

• W oczy kole to co napisałeś. Masz gościu dwa wybory: albo używasz słów polskich albo angielskich. Słowo "komunity" sprawiło, że mam wielką niechęć do Twojej osoby, tak samo jak i do sojuszu. Poza tym to nie rozumiem dlaczego w gildii, która chciałaby dołączyć do sojuszu miałoby być max 35 osób xD

• Gildia TFU

DonCarleon - - Gildie

Jak napisałem wcześniej, nie jestem urażony. Chciałem Cię tylko obrazić, ponieważ uważam, że jesteś dwulicowym skurwysynem, a za takimi ludźmi nie przepadam.

• Gildia TFU

DonCarleon - - Gildie

Ja się nie czuje urażony w żaden sposób, żadna obelga ze strony wesołej gromadki nie jest w stanie mnie nawet uszczypnąć. Wiem jednak jak wygląda pakt między mniejszymi gildiami/sojuszami a większymi jak ARCH'y czy Final Ordersy dotyczący hideoutów w strefie Martlock. Link z informacjami zostawiam poniżej, a Tobie Biegu środkowy palec. reddit.com/r/albiononline/comm…alliance_wants_a_hideout/

• Gildia TFU

DonCarleon - - Gildie

To nieźle jak wyzywasz ARCH'ów kiedy jako jedyni na rubieżach pozwalają mniejszym gildiom na budowanie hideoutów nie atakując ich i nie pobierając za to haraczu.

• Ciekawy problem

DonCarleon - - Pogawędki

Koalicja z ruskami, wchodzę w to

• To jest tak kolego: Dobry ekwipunek kupuje się po to, by zastąpić braki w umiejętnościach (czytaj: speckach, nie umiejętnościach gry czy tam rzucania spelli). Jeśli masz wyexpione specki to one zwiększają Ci item power danych przedmiotów. Standardowy cap to jest z tego co zauważyłem 1300 item power, który mając wyexpione specki możesz osiągnąć nawet w ekwipunku 6.0, więc nie ma sensu kupować dajmy na to 8.3 no chyba że jesteś bogatym skurwysynem i nie będzie Ci brak tych milionów. Na większości …

• Macie jakieś pro tipy odnośnie żebrania w miastach? Np. w jakim mieście najbardziej się opłaca, w jakim ubraniu (albo może bez)?

• Psynet

Zdjęcie albo nie było tematu

• Psynet

Na pewno nie ja (chyba że masz jakiś dowód)

• Nie mam znajomych

Krótkie przyrodzenie to chyba nie jest powód do banowania dobrych chłopaków z czatu

• Nie mam znajomych

No słyszałem, że tak właśnie jest.

• Jak się ma pomysł na zarobek to pewnie, że można kręcić biznes samotnie. Wbrew pozorom gankowanie i robienie dungów drużynowych to nie jest jedyna opcja na zdobycie silvera.

• Psynet

I kto tu pełni funkcję trolla? Ja się chciałem kulturalnie przywitać, a Ty tylko obrażasz wszystkich w tym temacie. Smutno mi na serduszku kiedy widzę jak zachowuje się dzisiejsza młodzież płci pięknej.

• Psynet

Ej zaraz, ale skąd ta agresja Kurewno? Nie ośmieliłbym się kłamać na forum albionowym, trzeba mieć jakieś granice moralne.

• Black Lista

DonCarleon - - Pogawędki

A co to za rasistowska lista i czemu mnie na niej nie ma?

• Najważniejszy trening panowie i panie