Search Results

Search results 1-20 of 30.

• Sacrafice - rekrutacja.

Borr - - Gildie

Oy! Nick w grze Borr. Poki co oswajam sie z gra na nowo z racji faktu, ze skonczylem grac jakies 3 lata temu. Jesli jest miejsce, wyslijcie zapa

• Thanks man.

• I did although I can't merge the account with the one I had originally.

• Hi guys, I'm a returning player who bought the game ages ago and spent some nice chunk of real gold in it. I'm just trying to download the game back to see what changed and it's literally impossible. I mean it is - impossible. The download speed oscillate around 5kb/s. On the other side I just tried downloading steam version and took me around 60 seconds. Is this something that devs have done on purpose to make sure that nobody would ever come up with an idea of downloading the original game lau…

• Chwile mnie nie bylo, a tu hejt, flejm i jednoczesnie fejm. Widze, ze Jacusowi zaraz peknie zylka

• Servers DEAD

Borr - - Feedback & Suggestions

Quote from Azlen: “Quote from tmendonca: “DDoS thread: DDOS Attack (latest Update UTC 18:39) Server issue compensation: Update on Server Issues and Compensation Quick remind: We are the customer, we've paid for a service which is not been delivered properly. We do have rights and they have obligations. I respect all the effort, hard work and I am happy when they share it with us but at the end I am not here to hear their issues but to play the game. Lack of staff? not enough money, great learn w…

• Servers DEAD

Quote from Gawerty: “Quote from Borr: “Let me get this straight. We paid for something that is broken/not working and there is no way to get the refund? Sounds like fraud. ” how in gods name is it fraud? This isn't on SI, not to mention, the ToS doesn't say a lick about the game "having to be online at all times", there isn't any justifiable reason why you or anyone deserves a refund when EVERYONE can't play. You want to point fingers at someone and blame someone? Blame the gold sellers. ” Excus…

• Servers DEAD

Let me get this straight. We paid for something that is broken/not working and there is no way to get the refund? Sounds like fraud.

• Kur... co jest?

Borr - - Pogawędki

Mowiac szczerze sam bronilem devsow jak moglem i kiedy moglem, bo zli chinczycy DDOSujo i oni niewinni. Teraz mysle z kolei ile tych pakietow za 99 dolcow poszlo, ile osob dokupilo juz zloto itd. Wybrac firme, ktora wybroni sie przed DDOSem trudno nie jest, pieniadze - wydaje mi sie - na to maja (swoja droga od nas), a gra najzwyczajniej w swiecie nie dziala. To nie zaden placz tylko stwierdzenie faktu. Jezeli szykuje sie jakis zbiorowy, polski pozew to dajcie znac, bo to jest niestety kpina

• Combating "Gold Sellers"

Borr - - News Archives

Instead of moaning about devs and how they cannot handle the situation I would like to say something different. Goldsellers - please die - along with your families and friends, I honesty hope you will start dying

• Maly update. Nie przyjmujemy juz ludzi, ktorzy nie chca i nie sa sklonni by siedziec z nami na Discord. Jest to absolutne i wymagane minimum zeby zaczac z nami gre. Pozdrawiamy!

• DDoS

Borr - - Ogólne pytania i dyskusje

Zrobcie nam wszystkim przysluge i placzcie tutaj Kur... co jest? Nikomu nie pomoze 30 takich samych tematow.

• Sraty taty. Rekompensata jest, 7 dni. Chcesz plakac, placz w temacie, ktory jest juz zalozony od x dni. Nie chce nam sie czytac kolejnych, powstajacych jak grzyby po deszczu whine'ow. Kur... co jest? O, tu wrzuc te smuty, przynajmniej bedziemy wiedziec czego nie klikac.

• Kur... co jest?

Borr - - Pogawędki

No i spoko. Wyjasnione.

• Kur... co jest?

Borr - - Pogawędki

Quote from LukaszRajzer: “Dali tydzień premium ostatnio za te problemy, chyba jakiś tydzień temu. Nie wiem kiedy grę kupiłeś. Z tymi rzekomymi DDoS to mam takie samo zdanie - jak coś kupuję to wymagam, żeby mi towar dostarczyć albo oddać pieniądze. Nie interesują mnie żadne problemy z dostawcami czy złodziej w magazynie. ” No niestety z uslugami internetowymi tak to jest, ze zwykle ludzie maja w dupie co wymagasz jezeli na linii dostawca - klient pojawia sie przeszkoda w postaci zlosliwca. Zresz…

• Krotkie update. Otworzylismy galerie na naszej stronie. Jeden z Dzikow poczul sie artysta i zapowiedzial wiecej fotek z gildiowego zycia gildia-dziki.pl/galeria/ Zapraszamy serdecznie!

• Jedynym wymaganiem jest Discord. Nie przyjmujemy juz nikogo kto nie moze rozmawiac z nami na kanale z racji faktu, ze bez Discorda gildia wydaje sie martwa. Uber ciezko tez jest grac PvP Jezeli to nie problem - zapraszamy

• Przykitrani w krzakach

Borr - - Gildie

Gdybyscie napotkali problemy z rekrutacja zapraszamy do nas: DZIKI - najdziksza gildia w Albion Online [Thetford].

• Szukam Gildii

Borr - - Gildie

Zlap w grze jednego z nas: Borr MsWhispers JainaProudmoore Lub alternatywnie wejdz na nasz Discord. Zakladka na gildia-dziki.pl Online bede dzis od 19

• Szukam Gildii

Borr - - Gildie

Nie, nie tylko. Po prostu bedac w gildii i nie uzywajac Discorda moze Ci sie ona wydawac "malo zywa". Ot sporo osob grajacych, a malo kto pisze na czacie. 15% podatku znaczy, ze gildia pobiera 15% z kazdego zdobytego przez Ciebie srebra. Czy to duzo, czy to malo. Ciezko mi powiedziec. Widzialem gildie z 5% podatkiem i takie z 45% wiec wydaje mi sie, ze nie jest tak zle.