Search Results

Search results 1-20 of 20.

• Scoia'Tael

Daaaaaaaaaaaba - - Gildie

Quote from PrawdziwyFlo: “Nigdzie nie pisałem że praca w macu to coś złego po pierwsze. Marnuje swój wolny czas więc raczej nic to komu do tego. Ale jeżeli ty nie lubisz marnować czasu co wynika z twoich zrzutów, to po co grasz w Albiona? Pozdrawiam! Edit. Jeszcze odniose się że każdy pluje narazie każdy z kfc ale po to tu przyszliście i jeden typ który twierdzi że jest ze scoia co bym uszanował ale no niestety nie podaje nickname z gry dlatego trochę nie ufam. ” Ty byś się nawet do maca nie nad…

• Scoia'Tael

Quote from PrawdziwyFlo: “Quote from haraj: “Quote from PrawdziwyFlo: “chyba największy toxic w albionie twierdzą że jestem przyjebany. ” Co prawda rejs nie jest największym toxiciem w albionie ale jestem pewien że największy toxic też twierdzi że jesteś przyjebany ” Proszę schwajcie go do kurnika bo typ najpierw wysyła battlebordy które pokazują że zabijaliscie jakiś bobów z squadow potem od BA dostawaliscie w dupe, a teraz pokazuje że do niektórych to naprawdę trzeba pisać osobno. Więc wyjaśni…

• Scoia'Tael

Quote from ForumowyFajter: “Trueflo spłakaniec? Lat dwajscia pare ale mentalnosc przedszkolaka co mu klocka kolega zabral z wieży? ;/ ” Każdy ma swoją prawdę i kształtuję ją żeby wyjść na lepszego.

• Ni hao!

Daaaaaaaaaaaba - - Przedstaw się!

> Barszcz > Żurek Wybierz jedno

• Łowca Matek 69 kabaret

Daaaaaaaaaaaba - - Pogawędki

Jakich fake transów

• Scoia'Tael

Quote from K4zmirz: “>ustawka 20v20 >uwazanie że do będzie wyznacznik bycia lepszym Lol ” No to co proponujesz. Tak bardzo się wywyższacie to załatwmy sprawy po męsku. 20v20 nie pasuje, to ile chcesz 50v50? 100v100? 200v200?

• Scoia'Tael

To może ustawka KFC, co wy na to? 20 na 20, bierzemy FS frakcje, wy możecie wziąć jakąkolwiek inną, miejsce i datę ustalcie i się dogadamy. Pozdrawiam cieplutko.

• Scoia'Tael

Quote from Shekri: “Quote from Daaaaaaaaaaaba: “Czy coś bardzo błyskotliwego ma jeszcze nam do powiedzenia kolega z 600k PvP fame? ” (Hidden Content) ” Przepraszam kumplu jeżeli Cię uraziłem, pijany jestem. Mistrzu, wcisnąłem ten magiczny przycisk, co dalej?

• Scoia'Tael

Quote from Bronks: “Zesraj się na rzadko i to połknij ” Czyli chcesz powiedzieć że w taki sposób członkowie KFC wchodzą na najwyższy poziom? Interesujące...

• Scoia'Tael

Quote from Shekri: “Quote from Daaaaaaaaaaaba: “Dobra ziomki, poddaję się. Jesteście najlepsi a Scoia... no cóż, z faktami nikt się kłócić nie będzie. Chciałbym być tak dobry jak wy, jakieś porady? ” (Hidden Content) ” Ładnie zaprezentowałeś jak wyszedłeś z KFC. Czy coś bardzo błyskotliwego ma jeszcze nam do powiedzenia kolega z 600k PvP fame? Czy żarty się już wyczerpały? Ja pytam o konkretne porady, dlaczego KFC jest tak fantastyczne i na co zwrócić uwagę. No skoro jesteście najlepszą polską g…

• Scoia'Tael

Dobra ziomki, poddaję się. Jesteście najlepsi a Scoia... no cóż, z faktami nikt się kłócić nie będzie. Chciałbym być tak dobry jak wy, jakieś porady?

• Scoia'Tael

Quote from meem: “Jesteś pewnie nowym graczem i nie masz pojęcia jak wyglądała sytuacja od początku gierki, także ciężko Ci się wczuć w klimat. Ciężko jest szanować gildie, która od praktycznie samego początku gra w największych sojuszach i myśli, że coś znaczy. Nie ma porównania tak na dobrą sprawę, która gildia jest lepsza, bo do ustawki na większą skale KFC vs ST nie doszło, bo zawsze mieliście swój kalendarz, ale znając mentalność oficerki to baliście się, że ludzie przejdą do KFC po potencj…

• Scoia'Tael

Proszę państwa! Ale po co ta agresja, po co te wyzwiska? Generał Tryper tylko i wyłącznie dał wszystkim ostrzeżenie w sprawie jednego gracza, ot co, tylko i wyłącznie ostrzegł polską społeczność przed pewnym osobnikiem. Zamiast to przyjąć do wiadomości to wolicie się tutaj wykłócać kto lepszy a kto lepsiejszy. Polak polakowi polakiem. Nie będę tutaj mówił że Ci są najsilniejsi a reszta to cieniasy, zarówno KFC jak i Scoia potrafią pokazać klasę na ZvZ idąc samemu na innych. I zarówno KFC jak i S…

• Scoia'Tael

Quote from glokz: “Nie wiem co ma tryper do klekania z otwartym dziobem przed dericzkiem. Ale cóż, może chociaż wam dają ochraniacze na kolana na start. A tak naprawdę to zazdroszczę bycia upsem, ten honor i szacunek we wsi. Tata zawsze chciał żebym został zbieraczem ale los chciał inaczej. Może kiedyś.. ” Jak ktoś nie wie to się wypowiada. Każdy wie jaki "dericzek" kiedyś był, niestety albo stety czasy się zmieniły i posiadacie nieaktualne informacje. Scoia'Tael to nieoderwalna i szanowana częś…

• Scoia'Tael

Quote from BuFuIkSPoMpA: “Akurat Tryper to ostatnia osoba której bym się bał ” Na forum każdy mądry. Quote from Vayner: “Należy także wspomnieć o rajdach z Bleak moor na Hohe lub armboth Fell, gdy enemy przyjedzie szybciej od was. ” Bo Scoia'Tael miała inne cele w tym czasie a wrogie polskie gildie jedynie chciały się spotkać z potęgą, ot cała filozofia. Quote from T-ox: “ Quote from Daaaaaaaaaaaba: “Scoia'Tael to bardzo solidna gildia z legendarnym wręcz liderem. Posiadają znajomości, wpływy i …

• Scoia'Tael

Scoia'Tael to bardzo solidna gildia z legendarnym wręcz liderem. Posiadają znajomości, wpływy i wszystko czego potrzeba wam w tej grze, żadna inna polska gildia nie jest w stanie im podskoczyć. Nie dajcie się zmanipulować przez zazdrośników którzy twierdzą że Scoia'Tael jest pod butem zagranicznych tyranów. Tutaj różnica jest taka że liderzy nie są tyranami i członkowie nie mają dostępu do toksycznego podejścia innych liderów z sojuszu, za to w wielu Polskich gildiach będziecie zmagali się z tok…

• [SQUAD] Bloodsong

Quote from haraj: “Jezus jak ja gardze wszystkimi tymi kozakami ktorzy trashtalkuja na forum/czacie ale nie robia tego ze swoje main konta pluje ” Przyjmuje Twoje plucie na klate, pozdrawiam.

• Quote from Szachu: “głupszej nazwy gildii to nie mogłeś wymyślić? ” Oczywiście że mógł, wystarczy że nazwałby ją Szachu.

• Victi Omnes-Rekrutacja

Quote from K4zmirz: “Eluwa, lepszy kozak here. Ogólnie gildie polecam, fajno jest, można zbierać i no klikać w pvp, a kolega co pisał nade mną ma małego siusiaka ” Elo elo, no sztosiwo totalne prezentujesz kolego, daje okejke. Znalazłem jedno małe ale. Nie dość że masz małego siurka to jeszcze siurek masz na imię. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.

• Victi Omnes-Rekrutacja

Quote from Quakezy: “Wbijać rekrutujemy! Ludzi pokroju Szachu zapraszamy do Scoia'Cwel, Bursztynowy Burdel lub Pierdolet ” A co to za kozak? Gościu z 15M pvp fame i PL w nicku, nie mam nic więcej do dodania.