Search Results

Search results 1-6 of 6.

• Tridra

Arkannor - - Lonca Alımları

Nick: Arkannor İsim: Şenol Yaş 33 Tecrube: Her betada 2-3 Hafta Oynamak istediğim sınıf: Merchant sanırım cok kastırmadan craftlarla size yardımcı olabilirim.

• Bence düşünce yanlış. Türk oyuncu sayısını arttırmak istenilıyor ise Türkçeye cevirmeleri şart. Bence gereklimi "HAYIR" ama düşünce ters işliyor bu konuda.

• T2 Gather

Arkannor - - Genel Sorular ve Tartışmalar

Buda aslında oyunda tek takılmak yada 3-5 arkadaşın beraber takılıp gelişmesini, hadi pvp yi geçtim zaten dayanamazlar da ekonomi olarak da barınamayacaklarını gösteriyor. Yani oyun kesinlikle bireysel kişileri barındıracak bir yapıya sahip değil. Buda bence üzücü.

• T2 Gather

Arkannor - - Genel Sorular ve Tartışmalar

Oyuna yavaş yavaş mantığını kavramaya başladım gibi ama bi konuya çok takıldım. Gatherlardan t2 nin bu kadar önemli kılınması. T8 bile craftlasak t2 den başlayarak yola cıkmak gerekiyor neticede dimi yanlıs değilsem??

• - Oyun içi adınız: Arkannor - Yaşınız : 32 - Şehir : Sivas

• Selamlar arkadaşlar. Oyunun ilk çıktığı betasında LEGENDARY FOUNDER'S PACK almıştım. 1 ay kadar oynayıp bırakmıştım. Şimdi o keyle yarınki başlayacak olan Betada oynayabilecekmiyim? yoksa yenidenmi almam gerekiyor? Şu anda yeni karakter oluşturma ekranı açılmış orada deniyorum keyi bu key daha önce kullanıldı diyor, ondan sorma gereği duydum.