Letzte Aktivitäten

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• dfgfdg -

Hat eine Antwort im Thema Bursztynowy Kartel verfasst.

Beitrag
    Zitat von glokz: „Wygląda na to Szachu, że Ty już wszystko wiesz. Zdradzę Ci sekret, TC nie lubi Polaków a moją gildię bluzgali na oficerskim (manchild), który jest moim skromnym zdaniem zje.. ale krótko miałem z nim nieprzyjemność…
  • meem -

Beitrag
    To czy napisał o mnie czy o TC to nie ma jakiegokolwiek znaczenia, bo problem leży w tym, że można tu zaobserwować płacz o to, że będąc w TOPowym sojuszu czegoś się jednak od tych gildii wymaga. Godunov teraz mi trochę przybliżył temat i to…
  • Thalric -

Mag den Beitrag von Bastyon im Thema Please nerf nicholas2162.

Like (Beitrag)
    Hi guys, nicholas2162 is op. His forum posts about bows are out control. He must be stopped before more people quit (posting). I suggest the following changes: Reduce his 'Buff Bow' thread posts from 99224 posts -> 5383 posts. Increase time between…
  • Rainphase -

Hat eine Antwort im Thema Laborer returns disappear verfasst.

Beitrag
    Everyone please keep in mind if you are in a guild and you purchase a laborer on your island, IT defaults to GUILD!.. This means all your guildies can come pilfer your island if they so choose..
  • Rainphase -

Hat eine Antwort im Thema New Crafting tool verfasst.

Beitrag
    DawnCaerleone, I think this is a great idea however the information is a bit too spread out. In the same time it takes me to lookup something id like to craft on your site, I could check market resources prices and quick calc it myself. By all means I…
  • Vindrax -

Hat eine Antwort im Thema Gvg draft teams [merc style] verfasst.

Beitrag
    Hey @letwolf, send me a message in game and we can talk. We have a community of players that regularly does red hellgates and there is also opportunities to potentially stand in for GvG's if you're looking for experience on that front as well if we have…
  • Hola a Todos Si no has revisado las tablas de clasificaciones en un tiempo, hemos agregados nuevas características. Primero que todo, ahora puedes revisar no solo las estadísticas de gremios, sino que también de las de alianzas. Haz clic en alianzas…
  • Godunov -

Beitrag
    Zitat von cronkk: „Zitat von glokz: „ “ Dziwne, dołączasz do topowego sojuszu który ma problemy jako gildia casuali i dziwisz się że gracze którzy chcą być najlepsi mają z wami problem confused.png confused.png “ Nie wiem skąd…
  • cronkk -

Beitrag
    Zitat von KickinMACHINE: „@meem Zanim się odpalisz jak dziecko, to przeczytaj uważnie tekst Glokza dwa razy, bo napisał cały post o TC, nie o TOBIE, chociaż w wielu rzeczach jesteście do siebie podobni, mogłeś się pomylić. @cronkk Ty mi coś obiecałeś,…
  • KickinMACHINE -

Beitrag
    @meem Zanim się odpalisz jak dziecko, to przeczytaj uważnie tekst Glokza dwa razy, bo napisał cały post o TC, nie o TOBIE, chociaż w wielu rzeczach jesteście do siebie podobni, mogłeś się pomylić. @cronkk Ty mi coś obiecałeś, nie zapominaj.. Nie…
  • Godunov -

Beitrag
    Zitat von meem: „Dziwisz się, że TOP1 gildia obraża graczy bez jakiegokolwiek doświadczenia w PvP “ To raczej niewłaściwy tok myślenia w waszej dyskusji. Tu raczej chodzi o to że jeśli topowa gildia rozmawia z calualami bez doświadczenia w…
  • NosferatoZod -

Hat eine Antwort im Thema The Fleet - International - LF Players interested in GVG / HG / ZVZ verfasst.

Beitrag
    Olá, meu nome é NosferatoZod. Recolher minério t7, fibra t6, couro t5 e pedra t5. Uso maça pesada. e conjunto de ferro t6. Minha última e única aliança desde o lançamento oficial foi uma equipe de acidentes. E a principal razão pela qual eu…
  • Magier -

Hat das Thema Wiedereinsteiger sucht Gilde gestartet.

Thema
    Name: Magier Alter: 37 Hab damals mit release angefangen, aber es war mir dann doch etwas voll und überlaufen, auch wenn ich da trotzdem Stundenlang gefarmt habe ;) Geskillt ist bisher nicht so viel: Erze bis T5 abbauen und verarbeiten Holz bis T5…
  • ..::FLEET OR DEFEAT!.::..
    Are you tired of guilds with inactive leadership? Where you're expected to donate everything towards the GVG teams which either don't exist or lose every single HG and GVG? Are you ready to experience what team play actually is
  • cronkk -

Hat eine Antwort im Thema Mad Babies verfasst.

Beitrag
    Psst, jak by was dżenty chciały to się nie dajcie ;)
  • cronkk -

Beitrag
    Zitat von glokz: „Wygląda na to Szachu, że Ty już wszystko wiesz. Zdradzę Ci sekret, TC nie lubi Polaków a moją gildię bluzgali na oficerskim (manchild), który jest moim skromnym zdaniem zje.. ale krótko miałem z nim nieprzyjemność…
  • Boroda -

Hat eine Antwort im Thema PvP или зассал? verfasst.

Beitrag
    попробовал бы с вами на фаере, но смущает: Zitat: „доминирование в жёлтых HG.
  • Pestk -

Hat eine Antwort im Thema Mad Babies verfasst.

Beitrag
    UPDATE: Ciągle bierzemy aktywny udział w walkach ZvZ, famefarmie, raczkujemy powoli na HG oraz ciągle pomagamy naszym nowym graczom. Ogólnie uzbierało się nas już ponad 40, coraz więcej aktywnych graczy w danym momencie, więc zawsze znajdzie…
  • Boroda -

Hat eine Antwort im Thema Ищу КП (HG, GvG etc.) verfasst.

Beitrag
    актуально.