Letzte Aktivitäten

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• BuFuIkSPoMpA -

Hat eine Antwort im Thema [SFORA] Kaczuszki verfasst.

Beitrag
  • AizenKING -

Hat eine Antwort im Thema Kariera w KFC 2.0 verfasst.

Beitrag
    Zapraszam do spotkania, godzina 15:40, Auction House - tam przekażę wam podebrany fejm. @Ambriel
  • Ambriel -

Beitrag
    Zitat von AizenKING: „Przepraszam, faktycznie mogłem się tam zjawić, wyrażam szczere postanowienie poprawy, mam nadzieję, że (te bardziej toksyczne) Polskie Community mi wybaczy. Pozdrawiam Wasz ukochany AizenKING “ Tylko i wyłącznie jak…
  • AizenKING -

Beitrag
    Przepraszam, faktycznie mogłem się tam zjawić, wyrażam szczere postanowienie poprawy, mam nadzieję, że (te bardziej toksyczne) Polskie Community mi wybaczy. Pozdrawiam Wasz ukochany AizenKING
  • Klad_Amf -

Hat das Thema КУПИТЬ АМФЕТАМИН В МОСКВЕ | КЛАД-МСК.РФ gestartet.

Thema
    Вас приветствует онлайн-магазин КЛАД-МСК.РФ! В интернет магазине КЛАД-МСК.РФ вы легко и безопасно можете купить амфетамин, кокаин и героин в Москве. Мы так же работаем по…
  • Ambriel -

Beitrag
    Zitat von AizenKING: „Ciesze się, że spór o to kto jest gildia TOP1 ZvZ w PL się zakończył i wyłonił faworyta. Niestety (lub stety) LL>KFC “ Aizen, wszystko przez to, że Ciebie zabrakło i nie miał kto upuszczać ;(
  • Zalrenic -

Hat eine Antwort im Thema Horse sounds when no mount is spawned in open world verfasst.

Beitrag
    I play with ambient off also... It's gotta be a mob sound effect linked to horse audio.
  • AizenKING -

Beitrag
    Ciesze się, że spór o to kto jest gildia TOP1 ZvZ w PL się zakończył i wyłonił faworyta. Niestety (lub stety) LL>KFC
  • Ambriel -

Beitrag
    Zitat von Talib: „Zitat von Ambriel: „Jebłem. Czyszczenie dunga (zbieranina losowych osób) to ustawka ? Równie dobrze możemy napisać, że później pokazałeś najlepszego callera dostając baty i uciekając z Camlannu (też callował…
  • Klainair -

Hat eine Antwort im Thema Key got used verfasst.

Beitrag
    Zitat von Nightgell: „do you have some more? “ Hi. yea: UKVRGCT6GZUA4LNJXPDAHT99U
  • Nenuko -

Mag den Beitrag von T-ox im Thema Something strange in the sky - Update Concept.

Like (Beitrag)
    Hello, I would like to present a completely different idea from the ones we can see in Albion Online. This would be the first big Dragon raid, which aims to increase the activity of players on the Royal Continent and Outlands in 2 time zones, as well
  • Talib -

Beitrag
    Zitat von Ambriel: „Jebłem. Czyszczenie dunga (zbieranina losowych osób) to ustawka ? Równie dobrze możemy napisać, że później pokazałeś najlepszego callera dostając baty i uciekając z Camlannu (też callował Bronkss). W poniedziałek z…
  • Arachnophobik -

Beitrag
    Thanks for the key man! I was having a dilemma on whether I should get the game or not, the premise seems so amazing but the reviews were quite divided, but now I'll get to see for myself. Thanks again!
  • Ambriel -

Beitrag
    Zitat von Talib: „Niespodziewanie doszło jednak do konfrontacji wczoraj między KFC a LL. Wieczorem miała miejsce niezapowiedziana ustawka ze strony KFC, którzy przyszli ubrani po zęby na farmiących sobie Legionistów w dungeonie na mercii. 18…
  • Talib -

Beitrag
    <3
  • Nightgell -

Beitrag
    do you have some more?
  • NdwZ -

Beitrag
    LL jara się randomowymi potyczkami w dungach bo to jest fajna zabawa to czemu niby się nie jarać? :D My jesteśmy tacy "pro PvP" że nam się autentycznie podoba walka z żywym przeciwnikiem! W końcu to najlepsza rozrywka w tej grze i to do tego stopnia…
  • dfgfdg -

Mag den Beitrag von Nieogar im Thema Player Population.

Like (Beitrag)
    Devs are lazy. Programmists are strange. People are toxic. There is no punishment when people break rules. Nazi/communists/real life threats on /say chat. Those are short examples why people do quit this game.
  • Vayner -

Beitrag
    Zitat von Talib: „Niespodziewanie doszło jednak do konfrontacji wczoraj między KFC a LL. Wieczorem miała miejsce niezapowiedziana ustawka ze strony KFC, którzy przyszli ubrani po zęby na farmiących sobie Legionistów w dungeonie na mercii. 18…